Dr. Nicole Martin

Klea

Ylli i ‘RHOM’ Dr. Nicole Martin në pritje të fëmijës së saj të dytë

Ylli i ‘RHOM’ Dr. Nicole Martin në pritje të fëmijës së saj të dytë

Dr Nicole Martin dhe i fejuari, Anthony Lopez, janë në pritje të fëmijës së dytë së bashku. Të Amvise të vërteta të Majamit yll, i cili ndan djalin 4 e gjysmë vjeçar, Greyson, me Antoni, foli me People për lajmin e lumtur.

Antoni dhe mbaj shumë kapele, por ne gjithmonë themi se të qenit prindër është padyshim i preferuari ynë!” tha për gazetën anesteziologu 39-vjeçar. “Ne argëtohemi shumë me Greyson dhe jemi në hënë për të zgjeruar familjen tonë.”

Dr Nicole Martin

I vogli pritet në prill 2024.

Lajmet për fëmijën përkoi me premierën e sezonit 6 të RHOM, i cili u transmetua natën e së mërkurës.

Dr Nicole Martin

Nicole ndau se djali i çiftit është i emocionuar që do të bëhet një vëlla i madh.

“Oh, ai është shumë i emocionuar për shtimin në familjen tonë,” tha ajo. “Ai ka kërkuar një vëlla për një kohë të gjatë dhe unë e di se ai do të jetë një vëlla i madh i mrekullueshëm.”

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Nicole dhe Antoni Lajmin e kanë bërë të ditur ndjekësve të tyre në rrjetet sociale duke postuar në Instagram një video të tyre duke lexuar një gazetë false.

Dr Nicole Martin

Titujt lexonin, “Baby Lopez Së shpejti” dhe “Fëmija #2 Në Rrugë”, krahas fotove me ultratinguj dhe testeve pozitive të shtatzënisë.

“Ekstra! Shtesë! Familja jonë po rritet”, ka shkruar ylli shtatzënë i Bravo në mbishkrimin e postimit.

Dr Nicole Martin

Nicole dhe Antoni mirëpritën fëmijën e tyre të parë në shkurt 2019. Gati dy vjet më vonë, avokati ngriti pyetjen gjatë një pushimi familjar në Aspen, Kolorado, në dhjetor 2021.

Nusja e ardhshme i tha People se propozimi ishte “i thjeshtë dhe privat dhe asgjë më pak se perfekt”.

“Ne kemi folur më parë për martesën. Unë mendoj se ne të dy e dinim se do të ndodhte një ditë, “tha ajo. “Unë thjesht nuk e dija se ajo ditë do të vinte kaq shpejt.”

Dr Nicole Martin

Ajo tha për median se burri i saj i ardhshëm ishte “qesharak”, “sarkastik” dhe “jashtëzakonisht i pashëm”. Ajo gjithashtu vuri në dukje se ata të dy ishin “individë ambiciozë”.

“Është e vështirë të gjesh dikë që dëshiron t’ju shohë të keni sukses,” tha Nicole. “Ndjehem sikur njerëzit thjesht nuk duan që partneri i tyre të jetë mirë, sepse duan t’i mbajnë në një kuti ose duan ta mbajnë në një kafaz, por ndihem sikur ne të dy i japim njëri-tjetrit hapësirën për të hapur krahët. ”

“Në fund të ditës, nëse i jepni partnerit tuaj hapësirë ​​të mjaftueshme, ai gjithmonë do të kthehet. Është si i gjithë zogu në dorë, lëre të shkojë,” shtoi ajo. “Dhe thjesht ndihem sikur e kemi këtë gjë ku thjesht i japim njëri-tjetrit mbështetjen që na nevojitet për t’u rritur.”

Dr Nicole Martin

Nicole ka qenë një anëtar kryesor i kastit në RHOM që nga sezoni 4.

Amvisat e vërteta të Majamit transmetohet të mërkurën në orën 21:00 ET në Bravo.