Caroline Stanbury

Klea

Ylli i “RHODubai” Caroline Stanbury ngacmon bashkëshortin Sergio Carrallo rreth reagimit të tij ndaj ngritjes së fytyrës së saj

Ylli i “RHODubai” Caroline Stanbury ngacmon bashkëshortin Sergio Carrallo rreth reagimit të tij ndaj ngritjes së fytyrës së saj

Caroline Stanbury, ylli i Amvise të vërteta të Dubait, u hap në lidhje me ndryshimin e fytyrës së fundit dhe bashkëshortin e saj Sergio e Carrallo-s reagim emocional ndaj transformimit të saj.

Caroline Stanbury

Në një intervistë të sinqertë me Faqja e gjashtë, ajo pohoi, Sergio është emocional kur ndryshon era… dhe ai nuk e kuptoi vërtet se çfarë ishte një ngritje e fytyrës. Nuk është se i tregova se si do të dilja, të jem i sinqertë.” Karolina të përbashkëta, zbuluese e Sergios konfuzion dhe shqetësim fillestar.

Personazhi i realitetit pranoi se edhe ajo kishte paqartësi për rezultatin e procedurës estetike.

Caroline Stanbury

Ju djema patë një fragment të saj. Ju nuk e shihnit se çfarë kishte nën ato fasha dhe ishte shumë e frikshme,” rrëfen ajo.

“Infermieret thjesht ju kthejnë dhe ju thonë: “Mirupafshim!” Dhe nuk e dini, sa do të zgjasë kjo? Si do të dukem? Dua të them, ju dukeni i çmendur në një nivel tjetër.”

Caroline Stanbury

Caroline Stanbury48, me humor e përshkroi ndjenjën sikur kishte një “fytyrë aliene” menjëherë pas ngritjes së fytyrës, por ishte e kënaqur me rezultatet eventuale.

“Ti thua: “Oh, unë mund të jetoj kështu.” Kështu që ju nuk e shihni kurrë veten të vini përreth dhe të dukeni normal. Por ju po, dhe unë nuk mund ta rekomandoj sa duhet. Më pëlqeu”, u entuziazmua ajo.

Caroline Stanbury

Stanbury theksoi se procedura ishte “e frikshme”, por në fund ia vlente.

“Kam nevojë për më pak grim, gjë që është e mahnitshme, kështu që ndihem mirë. Unë absolutisht e dua atë. Unë nuk do të ndryshoja asgjë. Në fakt, do të doja ta kisha bërë më shpejt. E dija që do të ishte kaq mirë,” u rrëmbye ajo.

Caroline Stanbury

Pavarësisht besimit të saj të ri pas operacionit, fansat do të vazhdojnë të shohin “fytyrën e saj të vjetër” në sezonin aktual të RHODubai.

Karolina iu nënshtrua ngritjes së fytyrës në nëntor 2023, një vendim që ngjalli emocione jo vetëm për veten, por edhe për bashkëshortin e saj. Sergio Carrallo29 vjeç, i cili ndau reagimin e tij të përzemërt në rrjetet sociale.

Caroline Stanbury

“Ky ishte ndoshta një nga momentet më të vështira të jetës sime. Carrallo shprehur në një video të shpërndarë në internet. “Të shohësh personin që do me gjithë zemër duke vuajtur dhe me dhimbje se si ishte… ishte shumë e vështirë.”

Karolinai cili u martua Sergio në dhjetor 2021, shprehu mirënjohjen për mbështetjen e tij gjatë gjithë transformimit të saj.

Caroline Stanbury

“Pra, unë isha aty për të, duke e mbështetur dhe ndihmuar atë çdo ditë.” Carrallo pohoi, duke i bërë jehonë angazhimit të tij ndaj Stanbury gjatë shërimit të saj.

Si Stanbury ashtu edhe Carrallo tani po shijojnë rezultatet pozitive të ngritjes së fytyrës, me Stanbury që ndan me entuziazëm përditësime mbi pamjen e saj të rifreskuar dhe besimin e shtuar.

Caroline Stanbury

Kapur Amvisat e vërteta të Dubait transmetohet të martën në orën 21:00 ET në Bravo