Taylor Armstrong

Klea

Ylli i ‘RHOC’, Taylor Armstrong, shfaqet i lartë për drogën jashtë pikës së nxehtë të Celeb, vret rreth ribashkimit!

Ylli i ‘RHOC’, Taylor Armstrong, shfaqet i lartë për drogën jashtë pikës së nxehtë të Celeb, vret rreth ribashkimit!

Taylor Armstrong dha mjaft performancë për paparacët gjatë daljes së saj në mbrëmje të së mërkurës në West Hollywood, Kaliforni.

Taylor Armstrong

Amvise të vërteta të Orange County ylli shfaqi një sërë shprehjesh dramatike ndërsa hyri në restorantin e Craig së bashku me bashkëshortin e saj, John Bluher.

Taylor Armstrong u pa duke ngritur krahët lart në mënyrë dramatike dhe duke nxjerrë në pah buzët e saj të spikatura, duke u mbështetur në kamerë me sytë e saj të hapur dhe të animuar.

Taylor Armstrong

Taylor Armstrong ishte me John Bluherduke mbajtur krahët dhe ishte në kamerë me sytë e saj të nxjerrë dhe ndezi një buzëqeshje të gjerë, pothuajse si Joker, ndërsa ajo vinte me një kostum pantallonash të kuqe të ndezur, të shoqëruar me një bluzë me temina.

Ajo kishte me taka nudo, mbante rastësisht një palë syze dielli dhe i linte flokët biondë të rridhnin lirshëm.

Taylor Armstrong

Me ansamblin e saj tërheqës dhe sjelljen e gjallë, ishte e qartë se Bravolebrity po e pëlqente vëmendjen e kamerës. Ajo madje ndaloi për t’u angazhuar me paparacët në një video të TikTok.

Taylor Armstrong

Bashkëshorti i saj avokat, i veshur me pantallona të zeza të hijshme dhe një këmishë të bardhë të pastër, i shikonte me dëfrim veprimet e gruas së tij.

Shtypni luajtjen më poshtë.

Taylor Armstrong dhe John Bluher janë bashkë që nga viti 2014, dukej se ishin të lumtur në takimin e tyre.

Taylor Armstrong ishte martuar më parë me të ndjerin, Russell Armstrong, për afro gjashtë vjet. Çifti solli vajzën e tyre Kenediaktualisht 17 vjeç, në botë në vitin 2006.

Taylor Armstrong

Taylor Armstrongmarrëdhënia e ashpër e të cilit me Russell zuri skenën qendrore gjatë tre sezoneve të “Amvise të vërteta të Beverly Hills”, u përball me sfida personale. Dyshja u ndanë në vitin 2011 pas rasteve të abuzimit ndaj Taylor. Tragjikisht, po atë vit, Russell i dha vetes jeten ne moshen 47 vjecare.

Jennifer Pendantri

Taylor Armstrong është tani Amvise të vërteta të Orange County dhe u bë i pari Amvise të vërteta yll për të ndërruar qytete brenda ekskluzivitetit. Në qershor, ajo foli për seksualitetin e saj, duke thënë se ajo identifikohet si biseksuale dhe kishte qenë në një lidhje pesëvjeçare me një grua përpara martesës së saj të parë.

“Dreqin, unë i di martesat që nuk zgjasin aq gjatë,” u tha ajo shokëve të saj në emision. Taylor gjithashtu përmendi “Dua të them që nuk është diçka që unë transmetoj, por jam i hapur për të gjithë njerëzit që kanë shpirtra të mrekullueshëm që ju mund t’i doni.” 52-vjeçari gjithashtu pohoi se “Shumica e njerëzve habiten kur zbulojnë se unë jam biseksual ndoshta vetëm për shkak të stereotipeve”.

Taylor Armstrong

Përsëri në tetor 2022, Taylor ia derdhi fasulet PEOPLE në BravoCon, duke diskutuar për sipërmarrjen e saj RHOC dhe sa është në kontrast të fortë me qëndrimin e saj intensiv RHOBH.

“Kam kaluar kaq shumë trauma kur isha në Beverly Hills,” tha ajo. “Dhe tani po filloj të kem një perspektivë kaq të re për të qenë vetëm me zonjat dhe të argëtohem dhe të them të vërtetën time dhe të mos shqetësohem se si është të shkosh në shtëpi në fund të ditës.”

Taylor Armstrong

Duke aluduar në sfidat e saj martesore me Russell, Taylor tha: “Kur isha në Beverly Hills, më thirri një miku im [during] sezoni 1 dhe tha: ‘Nuk e di kush është ajo vajzë në atë shfaqje, por nuk je ti. Unë të njoh prej 20 vitesh dhe nuk ngjan aspak me veten.’ Vërtet po përjetoja aq shumë drama në shtëpi me martesën dhe abuzimin në jetën time, saqë nuk pata një shans të jem vetvetja.”