Shannon Beador

Klea

Ylli i ‘RHOC’ godet Shannon Beador për arrestimin e saj nga BDI ‘Ne e kemi parë atë në spirale’

Ylli i ‘RHOC’ godet Shannon Beador për arrestimin e saj nga BDI ‘Ne e kemi parë atë në spirale’

Emily Simpson shpreson se Shannon Beador’s Arrestimi i BDI-së do të jetë një thirrje zgjimi për të Amvise të vërteta të Orange County bashkë-yll.

Shannon Beador

Shannon Beador u arrestua në orët e para të së dielës, 17 shtator, pasi ajo u përplas në një dupleks të Newport Beach, Kaliforni, duke humbur ngushtë derën e përparme përpara se të largohej nga vendi i ngjarjes. Ajo u akuzua për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur dhe për kundërvajtje dhe u lirua nga burgu i Newport Beach me një garanci prej 2500 dollarësh.

Shannon Beador

Emili peshoi mbi incidentin javën e kaluar, duke i thënë ET se ajo u trondit kur mori një pamje nga ekrani i një titulli që detajonte e Shannon-it arrestimi.

“Sinqerisht, më është dashur ta shikoj disa herë sepse… mendova se ndoshta ishte diçka që dikush e sajoi, e dini? Shumë njerëz krijojnë meme dhe gjëra,” Emili tha. “Kur kuptova se ishte një gjë e vërtetë, u trondita. Unë u mahnita.”

Shane Simpson

Emili konfirmoi se kishte komunikuar me të Shannon Beadorme tekst, që nga rrënimi.

“Unë thjesht e pyeta se si ishte dhe i thashë, “Shpresoj që po je mirë, dhe nëse të duhet diçka, të lutem, mund të kontaktosh”, dhe kjo ishte në thelb ajo,” tha ajo.

Emily Simpson - RHOC

Emili shtoi se nuk kishte pasur asnjë kontakt që atëherë, ndoshta për shkak Shannon “Ka nevojë për hapësirë.”

“Dhe më pas, në një moment, unë do të dërgoj mesazhe dhe do të telefonoj dhe do të shoh se si është ajo,” tha ajo. “Por unë mendoj se për momentin, ajo ndoshta ka nevojë, e dini, hapësirë.”

Emily Simpson - RHOC

TMZ publikoi pamjet video që tregonin e Shannon-it makinë që zmadhon një qoshe përpara se të hidhet në një bordurë dhe të lërojë në një mbjellës çimentoje në anën e përparme të shtëpisë. Ajo vazhdoi të parkonte makinën e saj në mes të rrugës dhe po ecte me qenin e saj ndërsa policia mbërriti. Ylli i realitetit thuhet se theu krahun e saj gjatë përplasjes dhe më vonë u fotografua me atë që dukej të ishte mavijosje në fytyrën e saj.

Shannon Beador

e Shannon-it avokati lëshoi ​​një deklaratë të nesërmen, duke shkruar:

“Kam kaluar mjaft kohë me të Shannon dje. Ajo është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm, dhe Shannon është e gatshme të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Emili tha se shpresonte që përvoja do të shërbente si një thirrje zgjimi Shannon.

“Ndjehem si një kastë… Më duket sikur e kemi parë në spirale.” Emili zbuluar. “Ne kemi pasur biseda, vetëm si aktorë, për të, duke u shqetësuar për të.”

Ajo shtoi: “Unë sinqerisht, nga thellësia e zemrës sime, shpresoj që, ndonjëherë njerëzit të arrijnë në fund [and] të marrë llogari dhe të ketë një ‘Aha!’ momenti, ku ata thonë, ‘Po, ndoshta kam nevojë për ndihmë,’ dhe shpresoj që ky të jetë momenti i saj ‘Aha’ në fund.

Shannon Beador

Emili deklaroi se shpresonte që Shannon “merr përgjegjësi dhe njeh atë që ka ndodhur dhe ashpërsinë e saj dhe [that she] me të vërtetë dëshiron ta përqafojë atë dhe të ndryshojë për mirë.”

e Shannon-it Shokët e aktorëve kanë shprehur shqetësim për zakonet e saj të pijes për vite me rradhë, duke përfshirë edhe sezonin aktual të transmetimit. Emili bëri shaka në një spot rrëfimtar së fundmi se Shannon kishte nevojë për një analizues të frymëmarrjes të lidhur me telefonin e saj për ta ndaluar atë të dehur duke telefonuar miqtë e saj vonë natën.

“Ndjehem sikur ka gjithmonë një pjesë të vogël të realitetit brenda një shakaje.” Emili i tha më parë ET.

Shannon Beador

Një burim i tha burimit të incidentit – “Shannon u kthye në shtëpi nga një natë jashtë dhe kuptoi se ajo e la telefonin e saj në vendin ku ndodhej. Ajo nuk ishte në gjendje të telefononte një Uber pa telefonin e saj dhe vendosi të kthehej me makinë në vend, duke rezultuar në aksident.”

Shannon është e shkatërruar dhe e di që ka bërë një gabim të madh,” shtoi burimi i brendshëm. “Ajo ka qenë gjithmonë kundër pirjes dhe vozitjes dhe nuk e bën kurrë. Ajo po u thotë miqve se kjo gabim në gjykim nuk do të ndodhë më.”

Amvise të vërteta të Orange County transmetohet të mërkurën në orën 21:00 ET në Bravo.