Kyle Richards

Klea

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards shpenzon unazën e saj të ditëlindjes duke bërë blerje me Morgan Wade

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards shpenzon unazën e saj të ditëlindjes duke bërë blerje me Morgan Wade

Kyle Richards e kaloi unazën e ditëlindjes duke bërë pazar me Morgan Uejd. Të Amvise të vërteta të Beverly Hills Ylli dhe këngëtarja e muzikës country u fotografuan duke parë unazat brenda një dyqani bizhuterish në Beverly Hills, CA Tiffany & Co., të enjten.

Kyle Richards

Kyle Richards u pa i përkulur mbi një vitrinë as Morgan shëtiti nëpër dyqan.

Kyle, e cila konfirmoi ndarjen e saj nga burri i larguar, Mauricio Umanskynë korrik 2023, prej muajsh është në një romancë të përfolur me këngëtaren.

Kyle Richards

Të dy lëkunden xhaketat e zeza të bardha për daljet e tyre një me një, por vetëm e Morganit ishte shtypur me një lindje dielli me ngjyrë ylberi në anën e pasme. Ekskursioni erdhi pasi dyshja u kthyen nga një arratisje tropikale në Punta Mita, Meksikë. Ylli i realitetit dhe RHOBH drop-in janë parë duke festuar Kyle’s ditëlindjen së bashku me miqtë e tjerë gjatë arratisjes së njomur nga dielli, javën e kaluar. Mauricio, 53 vjeç, nuk shihej askund pasi gruaja e tij e larguar argëtohej në diell.

Kyle Richards

Manjati i pasurive të paluajtshme dha Kyle një thirrje në ditën e saj të veçantë, përmes Instagramit.

Mauricio shkroi — “Ju uroj një ditëlindje të lumtur @kylerichards18”, krahas një videoje të gruas së tij të larguar duke kërcyer.

Kyle Richards

Kyle dhe e Morganit miqësia në dukje komode ndezi shaka në rrjetet sociale në vazhdën e ndarjes së yllit të Bravo nga ylli i “Blerjes së Beverly Hills”. Kyle këmbënguli se ajo ndante vetëm një miqësi me këngëtarin e vendit, duke u thënë paparacëve në korrik se dyshja ishin thjesht “shoqe shumë të mira”.

Kyle Richards

Ajo e quajti muhabetin për një lidhje romantike “thjesht një thashethem”.

Kyle dhe Mauricio konfirmoi raportet për ndarjen e tyre në korrik, por mohoi që ata ishin të lidhur për divorc. Çifti i ndarë ka tre vajza së bashku, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15.

Mauricio Umansky

Morgan adresoi thashethemet që qarkullonin pasi u shfaq në një video muzikore të ngarkuar seksualisht me RHOBH yll.

“Interneti është një vend memec”, tha 29-vjeçari për People në gusht 2023.

Ajo tha për Kyle — “Ajo është jashtëzakonisht e zgjuar kur bëhet fjalë për biznesin dhe si të injorojë mendërisht s–t. … Ajo ka qenë një person kaq i mrekullueshëm që ka në këndin tim për të më ndihmuar të orientoj gjërat.”

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle, 55, vazhdoi të ngrinte vetullat kur ajo pyeti bashkë-yllin, Dorit Kemsleynëse ajo do të mendonte ndonjëherë të takohej me një grua, gjatë një të fundit RHOBH episodi. Kristal Kung-Minkoff ktheu skenarin dhe pyeti Kyle të njëjtën pyetje. Nëna e katër fëmijëve u përgjigj rastësisht “po”.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Kyle’s motra, Kathy Hilton64-vjeçarja ndau mendimet e saj për lidhjen e ngushtë të çiftit gjatë një interviste të 5 dhjetorit me “Extra”.

Kyle me të vërtetë e pëlqyer [Morgan/s] muzikën dhe duke dëgjuar se çfarë po kalonte, ata klikuan. Keti tha për median. “Morgan është esëll dhe Kyle vendosi të mos pinte më, kështu që mendoj se ata kanë pasur një ndikim shumë të mirë te njëri-tjetri dhe mendoj se po kënaqen me njëri-tjetrin.”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.