Kyle Richards

Klea

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards pretendon se ajo ishte ‘provokuar’ gjatë xhirimeve të sezonit 14

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards pretendon se ajo ishte ‘provokuar’ gjatë xhirimeve të sezonit 14

Amvise të vërteta të Beverly Hills yll Kyle Richards ka pohuar se është ‘provokuar’ gjatë xhirimeve të sezonit 14, duke hedhur dritë mbi tensionet e prapaskenave.

Kyle Richards

Në mes të xhirimeve të sezonit 14 të Amvise të vërteta të Beverly Hills, Kyle Richards e ka gjetur veten në qendër të emocioneve të valëzuara dhe dinamikës së ndryshimit brenda kastit, të gjitha duke lundruar në sfidat personale jashtë kamerës.

Kyle Richards

Pas ndarjes nga burri Mauricio Umansky pas sezonit 13, Kyle fillimisht hezitoi për rikthimin në shfaqje, një vendim që ajo e diskutoi gjatë një Pyetje dhe përgjigje të Amazon Live seancë së bashku me vajzën e saj, Sophia Umansky.

Kyle Rchards

I pyetur për momentet befasuese të këtij sezoni, Sofia e shtyu me humor nënën e saj, duke e nxitur Kyle për të reflektuar mbi momentet intensive me të cilat ajo tashmë është përballur.

Kyle Richards

“Kam pasur disa momente tashmë këtë sezon nga të cilat më është dashur të rikuperohem pak. Kyle ndau sinqerisht. “Unë u provokova. Mirë. Kjo është gjithçka që do të them.” Përgjigja e saj e fshehtë i lë fansat të etur për dramën e ardhshme.

Ndër sfidat ndërpersonale, Kyle u hap për marrëdhëniet e saj të tensionuara me Dorit Kemsley.

Kyle Richards

“Dinamika ka ndryshuar jashtëzakonisht këtë vit,” Kyle tha Us Weeklyduke vënë në dukje çështjet e pazgjidhura që dolën gjatë ribashkimit të sezonit 13.

Dorit Kemsley

Pavarësisht ngjashmërive në situatat e tyre – të dy duke lundruar ndarjet nga burrat e tyre – Kyle u ankuan se mbështetja e tyre për njëri-tjetrin ka rënë.

Kyle Richards

Ndërsa tensionet krijohen me fytyra të njohura, shtesa të reja Jennifer Tilly dhe Bozoma Shën Gjon premtojnë të shkundin gjërat në dinamikën e grupit. “Ne thjesht po fillojmë,” Kyle vërejti. “Dinamika ka ndryshuar, por ato po ndryshojnë dhe ndryshojnë vazhdimisht. Pra, do të shohim se ku do të përfundojmë.”

Jennifer Tilly dhe Bozoma Saint John

Shtimi në përzierje, Kyle’s motra e madhe Kathy Hilton ribashkohet Sezoni 14, duke sjellë të qeshura dhe mbështetje gjatë asaj Kyle e përshkruan si një kohë sfiduese.

Kyle Richards

“Qëllimi i saj kryesor tani, për shkak të asaj që kam kaluar, është të përpiqet të më bëjë të qesh.” Kyle të përbashkëta të Kathy’s roli i kamerës ndezur dhe fikur.

Mes trazirave emocionale të kapura në ekran, pamjet e fundit nga një GLAD ngjarje tregoi bashkë-yll Sutton Stracke duke u shfaqur dukshëm i mërzitur, duke lënë të kuptohet për përballje të mundshme që do të vijnë.

Sutton Stracke

Ndërkohë, një shkëmbim i nxehtë mes Kyle dhe Dorit xhiruar gjatë xhirimeve sugjeron më shumë shfaqje dramatike në sezonin e ardhshëm.

Kyle bërtiti në Dorit në video.

Kyle Richards

Pavarësisht sfidave personale dhe të marrëdhënieve, Kyle mban një këndvështrim pozitiv për bashkëprindërimin me Mauricio për vajzën e tyre, Portia Umansky.

Mauricio Umansky

Ndërsa xhirimet vazhdojnë, fansat presin humorin dhe fishekzjarrët e premtuara nga sezoni 14 Amvise të vërteta të Beverly Hillsgati për të ofruar një tjetër sezon të dramës së paharrueshme të Beverly Hills.