Kyle Richards

Klea

Ylli i 'RHOBH' Kyle Richards FSHIN Mbiemrin e Mauricio Umansky!

Ylli i 'RHOBH' Kyle Richards FSHIN Mbiemrin e Mauricio Umansky!

Kyle Richards ka hequr zyrtarisht mbiemrin e burrit të larguar Mauricio Umansky nga biografia e saj në Instagram.

Kyle Richards ka hequr mbiemrin “Umansky” nga biografia e saj në Instagram, duke sinjalizuar një kapitull të ri mes largimit të saj nga Mauricio Umansky. Që nga e enjtja, 2 maj, Richards tani e identifikon veten thjesht si Kyle Richards në profilin e saj në rrjetet sociale. Pavarësisht ndryshimit, përshkrimi i saj në Instagram mban etiketat: “Mami, gruaja, aktori, autori, producenti, dashnorja e kafshëve, një RHOBH, CAA”.

Kyle Richards

Sipas një burimi që flet ekskluzivisht me Neve Javore, Kyle Richards dhe Mauricio Umansky kanë disa muaj që jetojnë veçmas, me Mauricio banuar në një vend të ri. Burimi vuri në dukje se Umansky shpesh kthehet në shtëpinë me të cilën ndan Richards kur ajo është jashtë qytetit. “Ata të dy kanë udhëtuar shumë kohët e fundit, kështu që po funksionon aty ku nuk qëndrojnë nën një çati,” shpjegoi burimi i brendshëm.

Kyle Richards

Pavarësisht kushteve të tyre aktuale të jetesës, çifti nuk ka ndjekur një divorc. Burimi theksoi se divorci “nuk është një opsion që ata po eksplorojnë” në këtë kohë.

Ndarja ndërmjet Kyle Richards dhe Mauricio Umanskyndërsa publike, mbetet e ngatërruar financiarisht për shkak të RichardsInvestime të rëndësishme në e Umansky sipërmarrje të pasurive të paluajtshme, Agjencia, e cila shfaqet dukshëm në të Netflix seri Blerja e Beverly Hills. Pavarësisht se jetojnë të ndarë, çifti nuk ka zgjedhur divorcin, pjesërisht për shkak të kompleksitetit financiar.

Mauricio Umansky

Dinamika e ndarjes së tyre ishte një histori kyçe në sezonin 13 të “Amvisat e vërteta të Beverly Hills,” që përfundoi në fillim të këtij viti. Në finalen e sezonit në shkurt, Richards la të kuptohet se çështjet e besimit ishin një faktor në ndarjen e tyre, duke deklaruar, “Kishte gjëra që ndodhën që më bënë të humbas besimin tim nga të cilat nuk isha në gjendje të rikuperoja.”

Kyle Richards

Derisa Richards ka qenë disi i rezervuar në diskutimin e detajeve të ndarjes së tyre, Umansky ka ndarë hapur vështirësitë e tij në marrëdhënie gjatë sezonit të dytë të “Blerja e Beverly Hills.” Ai shprehu ndjenjat e neglizhencës nga Richards, duke zbuluar përpjekjet për intimitet që u refuzuan. “Me KyleUnë kam filluar të ndihem sikur ajo është pak e kontrolluar,” Umansky u zbulua në një rrëfim, duke shtuar: “Unë jam ende, e dini, 100 për qind duke luftuar për marrëdhënien tonë dhe ende po mendoj se do të jem i martuar me të për pjesën tjetër të jetës sime.”

Mauricio Umansky

Umansky ndau gjithashtu se çifti kërkuan këshillim të çifteve në një përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre, megjithëse përfundimisht nuk i zgjidhi problemet e tyre. Duke reflektuar mbi gjendjen e marrëdhënies së tyre, Umansky pranoi, “Unë jam ulur këtu dhe po e kuptoj këtë ndoshta Kyle nuk është më i dashuruar me mua, apo jo? Dhe nuk më do ashtu siç më donte dikur dhe po, dua të them, thjesht dhemb. Nuk ka dyshim se dhemb.”