Kyle Richards

Klea

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards flet për ndarjen nga Mauricio Umanksy

Ylli i ‘RHOBH’ Kyle Richards flet për ndarjen nga Mauricio Umanksy

Kyle Richards adresoi ndarjen e saj nga burri, Mauricio Umanksygjatë një seance Amazon Live, javën e kaluar.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills ylli, i cili kohët e fundit ka pushuar në Evropë me Blerja e Beverly Hills Agjentja e pasurive të paluajtshme dhe katër vajzat, Farrah, 34, Alexia, 27, Sophia, 23 dhe Portia, 15, rrëfyen se ishte e vështirë të kishte në qendër të vëmendjes martesën e saj me gunga.

Kyle Richards

Në fillim të korrikut, People dha lajmin për shpërbërjen e bombës, duke raportuar se Kyle, 54, dhe Mauricio53 vjeç ishte ndarë.

Insajderi i gazetës tha – “Kyle dhe Mauricio janë ndarë tash e një kohë por ende jetojnë nën të njëjtën çati. Ata mbeten miqësorë teksa kuptojnë se çfarë do të ndodhë më pas për ta dhe familjen e tyre.”

Kyle Richards

Çifti i pushtetit mohoi se një divorc ishte në punë vetëm disa orë më vonë, përmes një deklarate të përbashkët në Instagram. Në deklaratë thuhet:

“Në lidhje me lajmet që dolën për ne sot… Çdo pretendim për divorcin tonë është i pavërtetë. Megjithatë, po, kemi pasur një vit të vështirë. Më sfiduesja e martesës sonë. Por ne të dy e duam dhe e respektojmë jashtëzakonisht shumë njëri-tjetrin. Nuk ka pasur asnjë keqbërje nga ana e askujt. Edhe pse jemi në sy të publikut, ne kërkojmë që të jemi në gjendje t’i zgjidhim çështjet tona privatisht. Edhe pse mund të jetë argëtuese të spekulosh, ju lutemi mos krijoni histori të rreme për t’iu përshtatur një narrative të mëtejshme të çuditshme.”

Kyle Richards

Lajmi shpërtheu ndërsa thashethemet që qarkullonin vunë në dyshim natyrën e Kyle’s marrëdhënie të ngushta me artistin vendas, Morgan Uejd. Kyle mohoi një romancë të përfolur me këngëtaren 28-vjeçare, duke pohuar se dyshja ishin “thjesht miq”.

Kyle Richards

Kyle dhe Mauricio kanë paraqitur një front të bashkuar në javët që kur kamerat u kthyen për të kapur dramën martesore për sezonin e ardhshëm RHOBH. Kyle ka qëndruar ngushtë në lidhje me gjendjen e martesës së saj, por iu përgjigj një fansi që kërkoi një përditësim mbi situatën.

“Um, po bëjmë… E dini, dëgjoni, kjo është një pyetje shumë e ngarkuar, por, e dini, kjo ka qenë shumë e vështirë për t’u bërë duke luajtur me kaq shumë njerëz që kanë sy mbi ne dhe janë në sy të publikut,” tha ajo. gjatë seancës së bisedës, siç u nda në Instagram nga “The Real Housewives Zone”.

“Natyrisht që ne kujdesemi shumë për njëri-tjetrin. E patë [us] me pushime dhe këtë do ta ndaj”, shtoi ajo.

Kyle Richards

Në fund të korrikut, Kyle reagoi ndaj muhabetit pasi u pa pa unazën e martesës. Ajo këmbënguli se dora e saj pa unazë nuk kishte “asgjë” me martesën e saj të vështirë, duke e trajtuar këtë çështje gjatë një Amazon Live.

Ylli i Bravo fajësoi rutinën e saj të peshëngritjes pasi u këput pa unazën e saj, në shkurt.

“Kjo nuk është arsyeja pse unë nuk e kisha unazën time,” shpjegoi ylli i realitetit. “[That] do ta përkul unazën, do ta prish unazën dhe do të dhemb. Unë e heq unazën kur po ngre pesha.”