Kyle Richards

Klea

Ylli i “RHOBH” Kyle Richards dhe Morgan Wade konfirmojnë lidhjen e tyre lezbike në videon e re muzikore

Ylli i “RHOBH” Kyle Richards dhe Morgan Wade konfirmojnë lidhjen e tyre lezbike në videon e re muzikore

Pas shumë spekulimeve, Kyle Richards dhe Morgan Uejd konfirmuan lidhjen e tyre lezbike në videoklipin e ri të këngëtares country për këngën e saj, “Fall in Love With Me”.

Kyle Richards

Në video, Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli është i veshur me të brendshme dhe shumë i magjepsur ndërsa ndjek një fqinj të ri, të portretizuar nga vetë artistja e vendit.

Kyle Richards

Videoja fillon me Kyle Richards duke vëzhguar Morgan Uejd nga dritarja e saj, ndërsa artistja e fshatit, e veshur me veshje stërvitjeje dhe duke i spërkatur ujë në fytyrë, vendoset në shtëpinë fqinje.

Kyle Richards

Luajtja e klisheve magjepsëse të lidhura me Kyle Richards ushtron me guxim me taka të larta, kujdeset për bimët e saj në grim të plotë dhe i shkruan një letër Morgan në një makinë shkrimi, ndërsa vishni një fustan luksoz.

“Bëni atë ndjenjë të përkeqësohet dhe do të shani”/A nuk e shihni se unë jam ajo që ju nevojitet?” Morgan këndon në kor. “Të bëj të godasësh gjunjët, tërhiqe atë unazë/Do të të bëjë të biesh në dashuri me mua.”

Kyle Richards

Në video, Morgan Uejd në mënyrë teatrale heq këmishën e saj në lëvizje të ngadaltë, duke çuar në një moment ku të dy duken të puthen. Historia e tyre romantike me sa duket shpaloset teksa kënaqen duke ushqyer njëri-tjetrin me feta shalqiri, luleshtrydhe dhe krem ​​pana. Megjithatë, rezulton të jetë e gjitha një pjellë e e Morganit imagjinatës.

Kyle Richards

Videoja përfundon me Richards që shfaqet vërtet në Morgan Wade pragu i derës, duke mbajtur një buqetë me lule. Morgan i jep një sy të pacipë kamerës përpara se të mbyllë derën.

Videoja mbështetet në spekulime në internet që sugjerojnë se Richards, i cili është i martuar me Mauricio Umanskymund të jetë në një lidhje romantike me Morganveçanërisht pasi të dy zhvilluan një lidhje të ngushtë gjatë viteve të fundit.

Kyle Richards

Shtypni play më poshtë për të parë videon muzikore.

RHOBH fansat, me një vigjilencë me sy shqiponjë që të kujton detektivët, janë kapur në sugjerime delikate, si p.sh. e Morganit Tatuazh “K”, që sugjeron një marrëdhënie klandestine. Pavarësisht thashethemeve të shumta, Richards ka hedhur poshtë me këmbëngulje çdo përfshirje të palëve të treta në problemet e saj martesore. Kur u afrua nga një paparaczo, ajo madje deklaroi se “nuk është beqare”, duke lënë të kuptohet se bashkimi i saj me Umansky vazhdon ende.

Kyle Richards dhe Morgan Wade

Disa ditë para debutimit të videos muzikore, dyshja ndanë një pamje nga prapaskenat e “Fall in Love With Me”, duke rrëfyer se si miqësia e tyre lulëzoi pas Kyle dëgjuar Morgan në Radio. Gjatë këtij zbulimi, ata trajtuan edhe thashethemet e shumta për lidhjen e tyre.

“Kam bërë disa video muzikore dhe sa herë që dikush është me mua, ata supozojnë se po takohemi ose diçka po ndodh. Interneti është i fiksuar dhe pse do të isha shoqe me ju”, tha ajo. “Ne menduam se do të ishte një ide e mirë të tallnim me këtë dhe t’i trondisnim pak trollët… Interneti do të shpërthejë për këtë, jam i sigurt.”

Morgan Uejd

Shtypni play për të parë më poshtë.