Crystal Minkoff and Dorit Kemsley

Klea

Ylli i ‘RHOBH’ Crystal Minkoff hedh Dorit Kemsley nën autobus!

Ylli i ‘RHOBH’ Crystal Minkoff hedh Dorit Kemsley nën autobus!

Në zbulimet e fundit nga Amvise të vërteta të Beverly Hills set ribashkimi, Kristal Minkoff ka akuzuar Dorit Kemsley vonesë “dy orë”, duke hedhur dritë mbi zhgënjimin e kastit dhe arsyet e vonesës së saj.

Dorit Kemsley

Amvisat e vërteta të Beverly Hills ribashkimi i sezonit 13 ka filluar transmetimin. Kjo pason një sezon të mbushur me bllokime që pa ndryshime në marrëdhënie, akuza mjekësore dhe rikthim Denise Richards.

Kristal Minkoff41-vjeçari aktualisht po nxjerr disa thashetheme nga prapaskenat në lidhje me Dorit Kemsley’s vonesa, duke shkaktuar vonesa për të gjithë.

Crystal Minkoff dhe Dorit Kemsley

Është e njohur gjerësisht se Housewives durojnë mëngjeset e hershme dhe seancat e vonuara të xhirimeve për ribashkimet. Rrjedhimisht, dikush që vjen me orë të tëra me vonesë për t’u vendosur është një çështje e rëndësishme.

Në një paraqitje të fundit në SiriusXM’s Jeff Lewis Live, Kristal u hap për ngjarjet në prapaskenë. Ajo përmendi se në përgjithësi gjërat shkuan mirë, por Dorit ishte e fundit që iu bashkua pjesës tjetër të kastit në skenë.

Crystal Minkoff dhe Dorit Kemsley

Si fillim, gjatë diskutimit mbi pamjen e ribashkimit, Jeff solli e Dorit vishen dhe pyeti Kristal për mendimin e saj.

Dorit Kemsley

Kristal shprehu zhgënjimin e saj, duke thënë: “Në rregull, kjo është ajo që më mërziti vërtet. Na u desh të prisnim dy orë që ajo të bëhej gati.”

Kristal Kung Minkoff

Cynthia Bailey, gjithashtu i pranishëm si i ftuar, u përgjigj me mosbesimin, “Kjo zgjati dy orë?” Më pas ajo ka komentuar thjeshtësinë e paraqitjes së Dorit.

Kristal shtoi, “Ne thjesht prisnim dhe prisnim.”

Kristal Kung Minkoff

Ajo shtjelloi se si ajo dhe Sutton shkëmbyen tekste duke shprehur zhgënjimin e tyre në e Dorit vonesë e zgjatur. Kristal përmendi gjithashtu se gjatë pritjes, ata vazhduan të hasin në video të ndryshme të TikTok Dorit duke u bërë gati.

“Ne arritëm atje rreth orës 5:30, dhe më pas nuk filluam deri në orën 10. Shikoni, nëse ajo ka një mosfunksionim të garderobës, e kuptoj këtë, por atëherë ne po shikonim të gjitha këto video të saj duke luajtur aty. Isha sikur, ishte e pasjellshme.” ka thënë më tej ajo.

Kristal Minkoff

Jeff diskutohet më tej të Andit koment për të qenë atje herët pavarësisht Dorit duke mos qenë gati. Kristal sqaroi se ishin planifikuar të fillonin xhirimet pak pas orës 8 të mëngjesit Ajo u shpreh e zhgënjyer, duke theksuar se nëse do ta dinte që të gjithë nuk do të ishin gati deri në orën e telefonatës, ajo mund ta kishte shfrytëzuar kohën për t’i çuar fëmijët e saj në shkollë.

Dorit Kemsley

Dorit nuk i kërkoi falje grupit.

Kur Jeff e pyeti nëse “të gjithë ishin të mërzitur me” Doritin, Kristal u përgjigj: “Po… Dhe pastaj ajo thotë: “Përshëndetje”. Ne jemi si, ‘Përshëndetje’, por si, të themi, ‘Oh, më fal’. E dini, unë do të vrapoja brenda [like]”Më vjen shumë keq, kjo ndodhi.”