Ylli i Real Housewives of Orange County del nudo pas dramës 'D*ck Pic'

Klea

Ylli i Real Housewives of Orange County del nudo pas dramës ‘D*ck Pic’

Amvise të vërteta të Orange County Yjet Jennifer Pedranti dhe i dashuri Ryan Boyajian po i përdorin akuzat kundër Ryan në mënyrë të mirë. Pasi Ryan u akuzua nga Tamra Judge se i dërgoi një “foto d*ck” Heather Amin, ai dhe Jenn kanë lançuar mallra nën emrin DckPic.

Jennifer dhe Ryan menduan se nëse akuzat vazhdojnë të vijnë, mund të fitojnë edhe disa para nga kjo. Mendimi i zgjuar! Ylli i RHOC u shpreh se Heather ishte si një motër për Ryan. Kush i dërgon një fotografi reklamuese dikujt që e konsiderojnë si “motër?” Fatmirësisht, ai thotë se ishte një gabim.

Duke fituar disa dollarë nga këto akuza, dyshja nisën biznesin e tyre. Në reklamimin e mallrave, disa nga fotot në Insta kanë Ryan duke pozuar nudo. Jennifer gjithashtu paraqitet, duke mbajtur një kapak bejsbolli mbi privatet e tij.

Jennifer dhe Ryan përgjigjen me “MJAFT THASH”

*Hardhja e mikrofonit*

Jennifer dhe Ryan kanë përgjigjen perfekte ndaj akuzave të pafundme të Tamra gjatë dy episodeve të fundit të RHOC.

Aktualisht biznesi shet vetëm kapele me #DckPic të printuar në to. Një kapele kushton 34,99 dollarë dhe vjen në një larmi ngjyrash. Është një taktikë e zgjuar biznesi dhe e bërë shpesh në botën e realitetit televiziv.

Në një episod të mëparshëm, Tamra i tha bashkëshortit të saj Eddie Judge se kur Ryan e takoi për herë të parë në palestër, ai tha se donte ta “godhte”. Ajo gjithashtu pretendoi se Ryan po e tradhtonte Jenniferin me një grua tjetër kur çifti ishte në një pushim. Këtë e ka konfirmuar vetë Jennifer dhe që nga ajo kohë ka qenë në krye të kritikave.

Me sa duket, kapela është një sukses i sprovuar. Sipas çiftit, ata lanë disa njerëz të intriguar kur Ryan debutoi kapelën në një nga pushimet e tyre. Që atëherë, ata kanë arritur të shesin mbi 450 kapele.

NA THONI – ÇFARË MENDONI PËR SIPËRMARRJEN E RE TË JENNIFER DHE RYAN? I BESONI AKUZIMET E TAMRA-S KUNDER RYAN?