Ylli i Luginës, Jesse Lally, bëhet publik me të dashurën e re

Klea

Ylli i Luginës, Jesse Lally, bëhet publik me të dashurën e re

Uau. Kjo ishte e shpejtë. Edhe për Bravo. Lugina yjet Jesse Lally dhe Michelle Lally njoftuan divorcin e tyre pak më shumë se një muaj më parë në festën e premierës së shfaqjes. Me sa duket, ata të dy kanë lëvizur sepse ai tashmë ka një vajzë të re.

Kush është e dashura e re e Xhesit?

Që nga ndarja e tyre, thashethemet thonë se Michelle po takohet me dikë të ri. Xhesi gjithashtu ka një mikeshë të re pranë tij. Edhe pse ata nuk e bënë publike divorcin, dyshja në fakt u nda tetorin e kaluar. Ata ranë dakord reciprokisht të takoheshin me njerëz të tjerë që nga ajo kohë.

Sipas Daily Mail, vajza e re e Jesse është filantropistja dhe avokatja e shëndetit mendor Lacy Nicole. Ata mund të kenë njohur njëri-tjetrin prej disa kohësh pasi thuhet se janë “duke u përpjekur ta mbajnë romancën e tyre larg vëmendjes”. Por më 27 prill, ata u ngjitën në tapetin e kuq së bashku në Sparkle's Drag Spectacular në Comedy Chateau në Hollywood.

Lacy është një socialiste me fondacionin e saj, Shame to Sparkle. Ajo ofron ndihmë për njerëzit që vuajnë nga trauma dhe PTSD. Për më tepër, ajo ka miqtë e saj në universin Bravo, duke përfshirë alumen e RHOC Gretchen Rossi dhe yllin e Real Housewives of Dubai, Caroline Stanbury. Por ajo nuk është e interesuar në qendër të vëmendjes, ndaj mos prisni ta shihni në The Valley së shpejti.

Dyshja ndoqën ngjarjen, e cila ishte një mbledhje fondesh për Shoqërinë e Leukemisë dhe Limfomës, në mbështetje të artistit Jared Lipscomb. Jared është një ambasador i fondacionit dhe po performonte për të ndihmuar në mbledhjen e parave për kauzën e mirë.

Yje të tjerë të Bravo në mbledhjen e fondeve ishin aktorët e Jesse's Valley, Janet Caperna dhe Jason Caperna, ylli i Real Housewives of Orange County, Gina Kirschenheiter dhe ylli i Vanderpump Rules, Ariana Madix, e cila është BFF e Jared.

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.