Ylli i jahteve me vela poshtë Deck Alex Propson i bashkohet sezonit 3 të Winter House

Klea

Ylli i jahteve me vela poshtë Deck Alex Propson i bashkohet sezonit 3 të Winter House

Alex Propson është duke gërmuar thellë në karrierën e tij televizive në realitet. Të Jahti me vela poshtë kuvertës Deckhand konfirmoi se do të shfaqet në një tjetër shfaqje Bravo – në sezonin e ardhshëm të Shtëpia e dimrit. Duke qenë se atij nuk iu lejua mundësia të argëtohej shumë në Parsifal, jam i emocionuar!

Alex fillimisht konfirmoi lajmin për të pritur Andy Cohen në ribashkimin e Sezonit 4 të Yacht Sailing Below Deck. Më pas ai postoi zbulimin e madh në historinë e tij në Instagram, duke e bërë atë zyrtare. Deckhand do të shihet duke u marrë me një botë krejtësisht të ndryshme nga ajo që është mësuar. Mezi presim ta shohim të përshtatet dhe të krijojë potencialisht disa lidhje.

Alex Propson nuk është i vetmi nga universi Below Deck

Është e sigurt të thuhet se Alex nuk do të jetë vetëm duke u marrë me ujërat e paeksploruara në Winter House. Ai do të shoqërohet nga shokët e jahteve dhe alumet e Below Deck Mediterranean Katie Flood dhe Malia White. Deckhand ndau foto me dy zonjat në historinë e tij në Instagram. Shumë supozuan se kjo konfirmoi paraqitjen e tyre në sezonin e ardhshëm të Winter House.

Duke qenë se Katie dhe Malia janë larguar prej kohësh nga ekskluziviteti, do të jetë interesante të shohim se si do të shkojnë të gjitha jahtet. Ky është një shfaqje krejtësisht ndryshe, me një koncept unik. Më parë ishte konfirmuar se Alex ishte parë në Steamboat Springs, Kolorado, ku u filmua Winter House. E sigurt për të thënë, do të shohim se jahtet do të argëtohen shumë!

Winter House debutoi në vitin 2021 dhe pa yje nga seriale të tjera të ndryshme Bravo. Ato përfshinin Summer House, Southern Charm dhe madje edhe Vanderpump Rules (dukja e Tom-Tom ishte pika kryesore e sezonit 2).

Entertainment Tonight raportoi në mars 2023 se paraqitja e Tom Sandoval dhe Tom Schwartz ishte lënë në pritje. Kjo, për shkak të Skandovalit që tronditi një komb të tërë. Thuhet se producentët po përpiqeshin të shtonin anëtarë të rinj të kastit, si dhe po kërkonin të sillnin disa debutues të mëparshëm me kohë të plotë.

Ne nuk do të dëshironim t’i shihnim Toms në ekranet tona kaq shpejt. Ne jemi ende të zhytur nga efekti i madh që lidhja pati mbi ne! Lërini të qëndrojnë në terrenin e tyre të lindjes dhe le të shohim se çfarë mund të sjellin Alex dhe shokët e tij jahte.

Personaliteti i Alex nuk u theksua mjaftueshëm në Sailing Yacht, (përveç lidhjes së tij platonike me Stew Mads Herrera). Pra, do të jetë interesante të shohim se çfarë sjell ai këtu.

Edhe pse një listë e plotë e aktorëve nuk është publikuar ende, ne e dimë se Alex do të ketë një shoqëri. Atij do t’i bashkohen yjet e Summer House, Kyle Cooke, Amanda Batula dhe Danielle Olivera.

NA THONI – JENI TË GJENDUR TË SHIHNI ALEX-in në shtëpinë e dimrit? SI MENDONI TI DO TË JETË AJO NË SHOW?