Ylli i Historisë Horror Amerikan Emma Roberts ndan pikëpamjen e saj për vezët e Luann de Lesseps a la Francaise

Klea

Ylli i Historisë Horror Amerikan Emma Roberts ndan pikëpamjen e saj për vezët e Luann de Lesseps a la Francaise

Real Housewives Ultimate Girls Trip: Shikuesit e RHONY Legacy morën një kënaqësi të vërtetë kur Luann de Lesseps i bëri edhe një herë “vezët e saj të famshme a la francaise”. Sigurisht, receta e saj e famshme ka kritikat e saj.

Siç tha Sonja Morgan, “Dikush duhet t’i thotë Luann-it se një La Francaise është vetëm vezë të fërguara”. Megjithatë, ishte një shikues në veçanti i cili ishte shumë i lumtur kur shihte vezët të kthehen – Ema Roberts.

Emma nuk është e huaj për botën e realitetit televiziv, pasi ka punuar me Kim Kardashian në American Horror Story. Siç rezulton, Ema nuk është vetëm një bashkëpunëtore e yjeve të realitetit televiziv, por edhe një fanse. Ajo i bëri një thirrje Luann në mëngjesin e Krishtlindjeve.

Emma Roberts thyen disa vezë për Real Housewives

Më 25 dhjetor, Ema ndau një bobin në Instagramin e saj me mbishkrimin, “Krishtlindjet a la Konteshë”, duke etiketuar Luann, duke shkruar më tej, “frymëzuar nga obsesioni im i ri #RHONY Legacy në [Peacock].” Ajo gjithashtu theksoi se postimi nuk ishte “një reklamë”. Ndërsa përgatiti mëngjesin e saj të Krishtlindjeve, ajo tha: “Të thyejmë vezët për amvisat e famshme Reale!”

Emma theksoi gjithashtu rëndësinë e përdorimit të një tigani në vend të një tigani “për të gjithë vëzhguesit e mi të Real Housewives atje”. Ajo trazoi vezët e saj, duke u përpjekur të imitonte saktësisht Luann dhe të merrte konsistencën e puresë së patateve. “Jam i impresionuar,” tha ajo ndërsa vezët filluan të dilnin. “Këto janë vezë të cilësisë së hotelit,” tha ajo me shaka.

Duke qëndruar në përputhje me frymën e Sonjës, një komentues shkroi, “Pra, atëherë janë vetëm vezë të fërguara?” Por në përgjithësi, postimi mori reagime pozitive, me shumë kënaqësi kur mësuan se Ema ishte një fanse e Bravo-s, dhe të tjerë thjesht ishin të lumtur që panë disa vezë të bukura. Siç shkroi një përdorues, “Emma [Roberts] bëra vezë të fërguara.. kështu bëra vezë të fërguara.”

Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy vazhdon të enjten, duke transmetuar në Peacock.