Gerry Turner and Theresa Nist

Klea

Ylli i 'Golden Bachelor' Gerry Turner përballet me akuzat për ndjekje të famës dhe pasurisë mes divorcit

Ylli i 'Golden Bachelor' Gerry Turner përballet me akuzat për ndjekje të famës dhe pasurisë mes divorcit!

Bachelor i Artë yll, Gerry Turnerështë akuzuar se ka nënshkruar në reality show në një kërkim për famë dhe pasuri, jo për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Beqari i Artë

Gerry Turner i martuar Theresa Nist, në janar, por kërkoi divorcin vetëm tre muaj më vonë, më 12 prill.

Turneri cili dyshohet se krijoi një rezyme të rreme si një restorant, është goditur me një grup të ri akuzash.

“Qëllimi i tij i vërtetë ishte të vendosej si një lojtar i Hollivudit dhe të bëhej i pasur dhe i famshëm”, tha një burim për The National Enquirer. “Ai kurrë nuk ka pasur ndonjë interes për të gjetur një nuse apo për ndjenjat e grave që ai u takonte në shfaqje.”

Beqari i Artë

Bachelor i Artë ndjekur e Turner-it kërkimi i dashurisë që çoi në fejesën e tij Nist. Turner, i cili pretendonte se nuk kishte dalë që nga vdekja e gruas së tij, u tërhoq shkurtimisht nga dasma përpara se të lidhte martesën me të venë.

“Ka një u paralajmërua të mos martohej Gerry për shkak të historisë së tij të gënjeshtrave dhe mashtrimeve,” tha hajduti. “Ajo me të vërtetë e donte atë, por ajo është luajtur për një budalla.”

Beqari i Artë

Insajderi shtoi: “Ajo duhet ta ketë parë shkrimin në mur kur Gerry refuzoi të jetonte me të” pas martesës së dyshes, në janar.

Gerry Turner dhe Theresa Nist

Këshilltari tha: “Ata po jetonin jetë të ndara, me Ka një në Nju Xhersi dhe Gerry i fshehur në shtëpinë e tij në liqenin Indiana. Koka e saj duhet të rrotullohet nga gjithë mashtrimi i tij!”

Gerry Turner dhe Theresa Nist

Një burim pretendoi se Turner komplotoi redaktimi i tij zuzar, pasi shikoi “Rregullat e Vanderpump” skandali i mashtrimit shpërthen në shtyp.

Gerry mësuar nga e tëra “Rregullat e Vanderpump” skandal,” shpjegoi insajderi. “Ajo është kur ai u nis për të hipur në të njëjtin tren me lëng mishi dhe përfaqësuesit e tij tashmë po e paraqesin atë si djalin më të ri të keq të TV!”

Gerry Turner dhe Theresa Nist

e Turner-it Dokumentet e divorcit zbuluan se një marrëveshje e hekurt paramartesore ishte në fuqi, sipas Radar Online. Ai përmendi një “prishje të pakthyeshme” brenda marrëdhënies dhe konfirmoi se ekzistonte një paramartesë, në dokumentet e gjykatës.

Divorci i çiftit pritet të ecë pa konflikt, për shkak të ligjit marrëveshje.

Gerry Turner dhe Theresa Nist

e Turner-it rrëfimi filloi të shfaqte të çara përpara dasmës së tij të drejtpërdrejtë televizive, pasi ai u akuzua për fshehjen e supozuar të një ish të dashurën pasi duke pretenduar se kishte qenë i vetëm dhe pa dashuri që nga vdekja e gruas së tij.

Një grua e quajtur Carolyn i tha The Hollywood Reporter se kishte dalë Turner për dhjetë muaj përpara se dyshja të jetonin së bashku për një vit e nëntë muaj. Ajo pretendoi se romanca e tyre filloi menjëherë pas vdekjes së e Turner-it gruaja.

Gerry Turner dhe Theresa Nist

Artikulli gjithashtu vuri në dukje se ndërsa shfaqja e portretizonte 72-vjeçarin si një restorant në pension, ai në fakt punoi si artizanal pasi shiti restorantin e tij në 1985.

Turner iu përgjigj raportit, duke komentuar – “Mendoj se do të thosha këtë: jam takuar me një numër grash, por më pas bëhet një çështje se si e përcaktoni nëse jeni në një lidhje”.

Golden Bachelor, Gerry Turner

Ai gjithashtu mohoi lidhjen e tij me Karolinën zgjati disa vjet.