Ylli i fejuar 90-ditor, Yolanda Leak u hodh!  Lexoni tekstet bombë të derdhura nga ish i dashuri i saj John

Klea

Ylli i fejuar 90-ditor, Yolanda Leak u hodh! Lexoni tekstet bombë të derdhura nga ish i dashuri i saj John

Ylli i fejuar 90-ditor, Yolanda Leak u hodh! Lexoni tekstet bombë të derdhura nga ish i dashuri i saj John

I fejuari 90 ditor personalitet, Yolanda Leakka ndarë rrugët me të dashurin e saj, Gjoni, pas një lidhje tre vjeçare. thanë burimet Radar Online se ishte Gjoni i cili i dha fund gjërave pas dramës mes të dyve të përhapur në rrjetet sociale.

Yolanda Leak

Gjoni akuzoi alumin e TLC se kishte hyrë në shtëpinë e tij dhe kishte kontaktuar me miqtë e tij të ngushtë gjatë konfliktit.

“Duke thirrur të gjithë miqtë e mi [and] familja në punë është një nivel tjetër i çmendur dhe i dëshpëruar. Gjoni ka shkruar në Instagram Stories. “Unë dhe familja ime kemi mbaruar me të [clown emoji] mashtrime.”

Yolanda Leak

Gjoni postoi një mesazh të supozuar me tekst që Yolanda thuhet se ka dërguar miqtë dhe familjen e tij, së bashku me deklaratën e tij.

Mesazhi me tekst lexonte – “Përshëndetje është Yolanda … Na vjen keq që ndërhyra doja të flisja me ju dhe gruan tuaj!!! Ju lutemi mos e përmendni Gjoni thirra. Është e rëndësishme të mos si Gjoni ka një humor të keq që unë të kontaktoj me miqtë e tij.”

Yolanda Leak

e Gjonit Përfaqësuesi supozohet se kontaktoi TLC-në, sipas zyrës, duke pohuar se klienti i tyre “nuk duhet t’i nënshtrohet kësaj”. Përfaqësuesi shtoi se Gjoni mund të tentojë të marrë një urdhër ndalimi nëse e Yolandës Vazhduan “të këqijat”.

Në email thuhej: “Ju lutem më njoftoni se çfarë mbrojtjeje i ofroni dhe ndihmë ose nëse duhet të sjell avokatin tonë.”

Yolanda Leak

Shikuesit u njohën me Yolanda në vitin 2021, mes romancës së saj të fshehtë me një mustak në seritë spinoff, “90 ditë i fejuari: Para 90 ditëve.” Nëna e gjashtë fëmijëve u takua dhe u dashurua me të Williams, një burrë nga Mançesteri i Anglisë, pas vdekjes së bashkëshortit të saj. Dyshja, e cila u lidh përmes Instagramit, bënë plane për t’u takuar personalisht, por lidhja u anashkalua më pas Williams nuk mund të emëroja një aeroport lokal Yolanda për të vendosur si destinacion të saj.

Yolanda Leak

Menjëherë pas kësaj, Williams’ Instagrami u errësua dhe Yolanda u shantazhua nga një grua e cila kërcënoi se do t’i ekspozonte fotot intime që i kishte dërguar Williams.

Ajo më vonë u prezantua Gjoni për fansat dhe ndjekësit gjatë një paraqitje virtuale në “90 ditë i zhveshur të gjitha.” Ajo e quajti interesin e saj të ri për dashurinë e saj “gjithçka” dhe “flakën e saj binjake”.

Yolanda Leak

Yolanda ishte i lidhur më parë në mënyrë romantike me “Bachelorette” shap, Josh Seiter.

Yolanda dhe Josh shpallën fejesën e tyre, në tetor 2020.

“Për të gjithë ata që më kanë dërguar mesazh gjatë dy javëve të fundit, po unë dhe Yolanda janë bashkë”, Josh shkruante në atë kohë, duke u dukur e Yolandës unazë fejese me diamant. “Ndonjëherë pak kohë larg është gjithçka që ju nevojitet për të kuptuar se ajo që keni është e vërtetë. Sapo e futëm të fejuarin në 90 ditë babbbbyyyyy! Bonnie dhe Clyde foreva.”

Yolanda Leak

Yolanda ripostoi foton me mbishkrimin-“Ayyyyyeeee!!!”

Josh njoftoi se dyshja kishte dhënë dorëheqjen muajin e ardhshëm.