Doubling Down With the Derricos

Klea

Ylli i ‘Dubling Down With the Derricos’ Deon thyen heshtjen e tij për divorcin nga Karen!

Ylli i ‘Dubling Down With the Derricos’ Deon thyen heshtjen e tij për divorcin nga Karen!

Dyfishimi i Derricos yll Deon Derrico ka thyer heshtjen në lidhje me kërkesën e fundit të divorcit nga gruaja Karen Derriko.

Deon Derrico

Në vazhdën e divorcit të tyre të fundit, Deon Derrico shkoi në Instagram për të adresuar fundin e martesës së tyre gati dy dekadash Karen Derriko.

Ylli i realitetit të TLC shkoi në Instagram të hënën për të diskutuar situatën, pas lajmeve se çifti ishte divorcuar pas gati dy dekadash së bashku.

Deon Derrico

Edhe pse Karen dhe Deon Derrico’s martesa ka marrë fund befas, afeksioni i tyre për njëri-tjetrin mbetet. Yjet e TLC Dyfishimi i Derricos surprizoi fansat duke konfirmuar divorcin e tyre pas 19 vitesh martesë. Pavarësisht ndarjes, Deon theksoi rëndësinë e qëndrueshme të marrëdhënies së tyre të kaluar.

Deon Derrico

Për katër vjet, Karen dhe Deon u kanë ofruar shikuesve një vështrim të brendshëm të jetës së tyre plot gjallëri si prindër të 14 fëmijëve, duke përfshirë grupe të shumëfishta. Që nga debutimi i tij në vitin 2020, Dyfishimi i Derricos ka kapur momentet më të larta dhe të ulëta të jetës së tyre, që nga lindja e trenjakëve të tyre tani 4-vjeçarë deri te pushimet e paharrueshme familjare, kushtet e vështira të jetesës dhe diagnoza e kancerit të gjyshes GG. Shfaqja tani mund të përfshijë udhëtimin e çiftit përmes divorcit, në pritje të një rinovimi për sezonin 6.

Deon Derrico

Siç është raportuar, Karen dhe Deon paraqiti për divorc më 4 qershor, me një gjykatës që nënshkroi kërkesën për divorc dy ditë më vonë. Menjëherë pas kësaj, çifti konfirmoi për People se martesa e tyre kishte marrë fund.

Derisa Karen dhe Deon nuk kanë bërë të ditur arsyet e divorcit të tyre, ata janë zotuar të jenë bashkë prindër 13 fëmijëve të tyre të mitur. “Mirëqenia e tyre është prioriteti ynë,” tha çifti.

Dyfishimi i Derricos

Së fundmi, dyshja kanë shfaqur një front të bashkuar në rrjetet sociale, duke postuar në lidhje me episodet e reja të emisionit të tyre dhe përkushtimin e tyre ndaj familjes. Më 18 qershor, Deon ka shpërndarë një foto të tijën, Karen, dhe mamaja e tij GG në Instagram, duke kujtuar lëvizjen e tyre nga Detroit në Las Vegas 18 vjet më parë. Në përgjigje të komentit shpresëdhënës të një fansi, Deon u përgjigj: “Awwww faleminderit, unë jam ende shumë i dashuruar me të.”

Duke u dyfishuar me Derricos

Raportet tregojnë se Karen dhe Deon do të ndajnë kujdestarinë e fëmijëve të tyre, me Deon duke paguar 1,166 dollarë në muaj në mbështetje të fëmijëve dhe Karen duke mbuluar primet e sigurimit shëndetësor. Deon ka përsëritur fokusin e tyre në mirëqenien e fëmijëve të tyre gjatë këtij tranzicioni. “(O) foshnjat tona janë të lumtura!!” Deon shkroi në përgjigje të një komenti kritik në një video në Instagram të fëmijëve të Derrico duke kërcyer. “Dhe kjo sepse të dyja Karen, dhe unë mbetem e përkushtuar për t’u dhënë atyre një mjedis edukues pa marrë parasysh se çfarë po ndodh ajo dhe unë personalisht!!!! Të qenit i dashur, dëgjuar dhe parë foshnjat tona është ajo që ka rëndësi për ta dhe kjo tregon!!”

Duke u dyfishuar me Derricos

Disa ditë pasi u publikua lajmi, Deon e adresoi divorcin në Instagram, duke shkruar, “Kur nuk ke asgjë tjetër në këtë botë për sa kohë ke shëndetin tënd të shkëlqyer dhe familjen asgjë tjetër nuk ka rëndësi,” krahas një fotoje familjare.

Karene cila solli në jetë të 14 fëmijët në mënyrë natyrale, pranoi gjithashtu Deon në një postim në Instagram duke festuar Ditën e Babait, duke e quajtur atë “babain më të mirë që çdo 14 fëmijë mund të kërkojë!” Ky postim erdhi si befasi pas njoftimit për divorcin e tyre.

Duke u dyfishuar me Derricos

Sipas dokumenteve gjyqësore të siguruara nga TMZ, çifti do të ndajë kujdestarinë ligjore dhe fizike të 13 fëmijëve të tyre të mitur. Deon do të sigurojë mbështetje mujore të fëmijëve, ndërsa Karen do të merret me sigurimin mjekësor të fëmijëve.

Dyfishimi i Derricos transmetohet të martën, në orën 20:00 ET, në TLC.