Ylli i Bachelorette Bryan Abasolo paraqet dokumente për divorc nga Rachel Lindsay

Klea

Ylli i Bachelorette Bryan Abasolo paraqet dokumente për divorc nga Rachel Lindsay

Rachel Lindsay dhe Bryan Abasolo ra në dashuri para syve tanë gjatë sezonit 13 të Bachelorette. Rachel bëri histori dhe ishte personi i parë me ngjyrë që kryeson serialin. Bryan i propozoi asaj gjatë finales romantike. Dhe në gusht 2019, çifti tha “Unë po” në Meksikë.

Isha shumë i investuar në këtë çift. Psherëtimë. Tani Bryan ka bërë kërkesë për divorc nga Rachel. Faqja gjashtë ka detajet.

Rachel la të kuptohej se çifti kishte probleme

Bryan dorëzoi dokumentet e gjykatës të martën, 2 janar 2023. Data e ndarjes së tyre martesore është regjistruar si 31 dhjetor 2023. Kiropraktori renditi “dallimet e papajtueshme” të vjetra të besueshme si shkakun e ndarjes së tyre. Bryan po kërkon mbështetje bashkëshortore dhe dyshja nuk ka fëmijë.

Kohët e fundit, Rashel ishte e ftuar në podkastin e Viall Files dhe diskutoi për martesën e saj. Ajo vuri në dukje se burri i saj normalisht i kalonte 12 orë ditë “vetë”. Në të kundërt, Rachel ka “shumë më shumë kohë të lirë”.

Rachel shpjegoi, “Pra, ne jemi vetëm në dy vende krejtësisht të ndryshme. Ju duhet të mbroni martesën dhe ne thjesht nuk punojmë mirë së bashku. Jo çdo çift mund ta bëjë këtë”, shtoi ajo. Po.

Rachel kishte shpresa për të rritur familjen e tyre

Në gusht, Rachel foli me ish-yllin e Bachelorette, Kaitlyn Bristowe për podcast-in e saj, Off the Vine. “Kur dolëm nga shfaqja, ju ndjeni presionin për t’u treguar njerëzve se si po ia dalim. Ata e duan këtë sepse ranë në dashuri me ne si çift dhe duan të shohin se si po jemi dhe të bëjnë check-in,” shpjegoi Rachel. “Më kujtohet se isha në publik në një dyqan ushqimesh dhe më dukej sikur njerëzit po na shikonin. Ata po shikonin bisedën tonë dhe gjuhën e trupit”, shtoi ajo. Kjo duhet të shtojë një shtresë tjetër stresi në çdo marrëdhënie.

Bryan dhe Rachel u zhvendosën në Los Anxhelos dhe ajo pranoi se martesa e tyre ishte “lart e poshtë”. Dhe prezenca e tyre në çift në rrjetet sociale ishte e kufizuar me kalimin e kohës. “Kishte muaj që Bryan dhe unë nuk postuam dhe të gjithë supozuan se po ndaheshim,” shpjegoi Rachel. “Ata po numëronin sa kohë kishte që kur postuam njëri-tjetrin dhe sa kohë kishte që nuk na pëlqenin postimet e njëri-tjetrit.”

Rasheli, me shpresën për të rritur familjen e tyre, la punën e saj si korrespondente për Extra. “Shpresoj për fëmijët. Shpresoj që të punojmë më pak. Bryan ka praktikën e tij këtu në LA. Ai është vetëm, kështu që po punon shumë ditë të gjata,” i tha Rachel Kaitlyn. “Tani jam në një fazë shumë të humbur, paksa në një fazë tranzicioni. Shpresoj që të kemi fëmijë dhe tani po punojmë për diçka më të madhe.” Rachel shtoi, “Kështu që unë shpresoj se ne kemi ndërtuar më të madhen dhe mund të kalojmë më shumë kohë duke rritur një familje.”

Sezoni 28 i The Bachelor do të shfaqet premierë të hënën, më 22 janar 2024, në ABC.