Liz Woods

Klea

Ylli i '90 Day Fiance' Liz Woods flet për përfundimin e përdorimit të drogës pas ndarjes nga Big Ed!

Ylli i '90 Day Fiance' Liz Woods flet për përfundimin e përdorimit të drogës pas ndarjes nga Big Ed!

I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? yll Liz Woods diskuton sinqerisht udhëtimin e saj për të lënë përdorimin e drogës pas ndarjes nga Big Ed.

Liz Woods Së fundmi iu drejtua pyetjeve të fansave për pamjen e saj të ndryshuar në Instagram krahasuar me kohën e saj në sezonin 8 me Big Ed Brown.

Liz Woods

E njohur për marrëdhënien e saj me figurën kontroverse të ekskluzivitetit, Big Edpas ndarjes së tij me Rose Vega – Liz ka tërhequr vëmendje të konsiderueshme.

Liz Woods

Gjatë gjithë kohës së tyre së bashku, Liz dhe Ed u përballën me sfida të konsiderueshme që rrjedhin nga çështjet e komunikimit dhe besimit, duke çuar në ndarjen e tyre në shumë raste. Pavarësisht nga marrëdhënia e tyre e trazuar, ata u përpoqën të pajtoheshin dhe madje menduan për martesë, megjithëse bashkimi i tyre nuk u realizua kurrë.

E fejuara 90-ditore - Big Ed

Aktualisht, Liz nuk është i përfshirë në mënyrë romantike me Big Ed dhe ka kaluar në një lidhje të re. Për më tepër, fansat kanë vënë re një transformim të jashtëzakonshëm në e Lizit pamjen fizike, veçanërisht humbjen e saj të konsiderueshme në peshë.

Liz Së fundmi ndau fotografi nga shëtitja e saj në Fushën e Luleshtrydheve të Carlsbad, ku ajo u kap duke mbledhur dhe duke u kënaqur me frutat e sapo korrura.

Liz Woods

Liz tregoi humbjen e saj të fundit në peshë në një ansambël elegant, të përbërë nga një bluzë ngjyrë vjollce e shoqëruar me pantallona të shkurtra xhinse, gjatë vizitës së saj. Në përgjigje të transformimit të saj të mrekullueshëm, makeover4u2 pyeti: “Si e humbe peshën?” ndërsa komplimentonte pamjen e saj.

Liz Woods

“Unë isha ilaqet kundër depresionit që më bënë të shtoja një ton peshë.”

Liz Woods

Liz ndau se ajo adoptoi një rutinë stërvitjeje kardio-centrike pasi ndërpreu ilaqet kundër depresionit, duke shprehur dashurinë e saj të sapogjetur për vrapimin. Për më tepër, ajo përmendi përfshirjen e Netflix në regjimin e saj të fitnesit duke parë shfaqje ndërsa përdor eliptiken, duke u përpjekur të kufizojë shikimin e saj në seancat e thjeshta kardio.

Liz Woods

Një tjetër tifoz vuri në dukje vendimin fatkeq Liz u largua nga partneriteti i saj në Encontro North Park në San Diego për t'u zhvendosur në Arkansas Big Ed. Liz e pranoi gabimin, por e informoi fansin se ajo është rikthyer për të punuar në Encontro derisa “aventura e saj e re” të fillojë pas disa muajsh. e Lizit jeta ka përjetuar transformime të rëndësishme si personalisht ashtu edhe profesionalisht që nga ndarja Big Ed. Jo vetëm që bën Liz shfaqet më e lumtur dhe më e shëndetshme, por gëzimi i saj i ri i atribuohet edhe pranisë së një dashurie të re në jetën e saj.

Liz Woods

Që nga fundi i vitit 2023, Liz ka ndarë pamje të burrit të saj misterioz në platformat e saj të mediave sociale. Duke konfirmuar ndarjen e saj me Big Ed përmes storjeve të saj në Instagram, Liz përfundimisht prezantoi me ndjekësit të dashurin e saj të ri me një foto të postuar. Duke shprehur mirënjohjen e saj për lidhjen e saj të re, Liz pranon se ndihet i dashur nga partneri i saj, Jayson, i cili e bën atë të ndihet si një princeshë. Kohët e fundit, Liz shijoi një shfaqje komedi me Jayson dhe nënën e saj, duke treguar miratimin familjar të romancës së saj të re – një aspekt që mori kohë të konsiderueshme për t'u vendosur, veçanërisht në krahasim me marrëdhënien e saj të mëparshme me Big Ed.

Liz Woods

Liz Së fundmi tha se ajo tani vesh një madhësi tre pas një udhëtimi të dukshëm për humbje peshe. Ish-partneri i saj, Big Ed, gjithashtu ka hequr 19 kilogramë kohët e fundit. te dyja Liz dhe Big Ed kanë pësuar transformime të rëndësishme që nga vendimi i tyre për t'u ndarë.

Ndërsa fansat presin me padurim njohuri për ndarjen e tyre në sezonin e ardhshëm 8 të I fejuari 90-ditor: Për fat të mirë? Liz vazhdon të ngacmojë ndjekësit e saj me të rejat mbi zhvillimet emocionuese në jetën e saj pas ndarjes. e Lizit Udhëtimi i rritjes personale i ka fituar asaj admirimin dhe respektin e fansave të saj, duke treguar elasticitetin dhe forcën e saj për të ecur përpara nga marrëdhëniet e kaluara.