Angela Deem

Klea

Ylli i ’90 Day Fiance’ Angela Deem përballet me akuza për rrahje të dhunshme ndaj shoqes Jennifer Di Landro

Ylli i ’90 Day Fiance’ Angela Deem përballet me akuza për rrahje të dhunshme ndaj shoqes Jennifer Di Landro

Jennifer Di Landro po vendos rekord pasi u fut në një përleshje të keqe fizike me I fejuari 90 ditor yll, Angela Deem.

Anxhela dhe unë mbaj një lidhje të ngushtë”, foli Jennifer për In Touch për mënyrën se si u zhvillua sherri. “Për shkak të ngjarjeve fatkeqe, gjërat u nxehën, por që atëherë ne kemi diskutuar dhe kemi pastruar ajrin. [It’s] qesharake, thjesht po e ktheja në hotelin e saj për t’u siguruar që ajo të kishte arritur atje mirë dhe të merrja makinën time për të shkuar në shtëpi. Në fakt dukej më keq se sa ishte.”

Angela Deem

Pronari i Dolce Aesthetics vazhdoi — “Askush nuk hodhi grushta dhe [no one] goditi këdo. Kjo është e rreme! Është një ngjarje që unë mund të flas për veten time, si i rritur [woman] me një biznes, nuk duhet të kishte ndodhur kurrë. Unë thjesht doja të shkoja në shtëpi. Por siç thashë më parë, gjithçka është në rregull dhe ne jemi mirë. Jeta ka një kurbë mësimi për të gjithë dhe shpresojmë se do të ketë një largim të mirë nga kjo.”

Angela Deem

Jennifer u pyet se çfarë e shkaktoi përleshjen, por Angela Deem gal pal qëndroi buzë shtrënguar.

“Nuk ka nevojë të ripërsëritet,” tha ajo. “Ajo [has] është zgjidhur plotësisht, por do ta bëj [say it] nuk kishin lidhje me njëra-tjetrën. Bëhej fjalë për një palë të tretë që nuk bëri mirë Anxhela.

Angela Deem

Të martën, më 1 gusht, miqtë u grindën në një taksi pasi morën pjesë në Betejën e Reality Lip Sync në Slate NYC. Ngjarja paraqiti yje nga shfaqje të ndryshme realiteti që shfaqeshin për të mbledhur fonde për organizatën jofitimprurëse të Slate, Give Kids The World Village. Resorti i Floridës Qendrore pret pushime njëjavore falas për fëmijët e sëmurë rëndë dhe familjet e tyre.

Angela Deem

Bazuar në pamjet video më poshtë, Anxhela dukej mjaft e pakëndshme dhe po kënaqej para se mbrëmja të bëhej kaotike.

Angela Deem dhe Jennifer filluan të grindeshin gjatë udhëtimit të tyre për në hotelin e tyre, Hilton Garden Inn Midtown Park Avenue, rreth orës 2 të mëngjesit. Sherri ka vazhduar teksa dyshja kanë hyrë në hollin e hotelit. The Sun publikoi pamjet e recepsionistit të hotelit duke u përpjekur të prishë debatin. Shtypni play më poshtë për të parë luftën.

Departamenti i Policisë së Nju Jorkut mori në pyetje të dyja zonjat pasi u thirrën në vendngjarje. Anxhela u pa këmbëzbathur teksa informoi policinë se “nuk bëri s–t”, në një video të ekspozuar.

Angela Deem

Një tjetër video e paraqitur Anxhela ulëritës fyerje në Jennifer ndërsa ajo u drejtua për në dhomën e saj të hotelit me bagazhet e saj.

“Turma e mbretit, bushtër e amvise… Gjithmonë do të jesh [wanna] të jetë një yll. Nuk do të bëhesh kurrë një kurvë ylli, do të duash gjithmonë të jesh një kurvë, kurvë”, u tërbua personaliteti i TLC.

Angela Deem

Fansat ka të ngjarë të jenë të befasuar nga ndryshimi i komplotit pasi dyshja postuan pamje optimiste ndërsa ndoqën ngjarjen, në mediat sociale. Ata madje pozuan për foto përkrah yjeve të “90 Day Fiancé”, Molly Hopkins dhe Paola Mayfield, Personaliteti i “Big Brother”, Azäh Awasum, Real Housewives of New York City, Jill Zarin dhe modelja Rudy Bundini.

Angela Deem

Angela Deem dhe Jennifer, të cilët në dukje e shijonin natën e tyre përpara se gjërat të shkonin anash në taksi, kanë qenë miq prej vitesh. Anxhela madje sheh Jennifere cila e quan veten “injektorja e të famshmëve”, për trajtimet me Botox.

“Shoqja ime @deemangela hyri për të korrigjuar linjat dhe rrudhat në ballin e saj dhe rreth syve. Kam injektuar Botox në muskujt e synuar për të dhënë Anxhela një pamje të rifreskuar,” Jennifer nënvizoi një video të postuar në Instagram në dhjetor 2021. “Kënaquni duke parë reagimin e saj. @deemangela të dua.”