Tammy Slaton

Klea

Ylli i '1000-Lb Sisters' Tammy Slaton është objektivi i trupit pas humbjes së peshës 300-lb!

Ylli i '1000-Lb Sisters' Tammy Slaton është objektivi i trupit pas humbjes së peshës 300-lb!

1000-Lb Motrat yll Tammy Slaton ka bërë përparime të rëndësishme në udhëtimin e saj për të humbur peshë, duke hequr 300 paund.

1000-Lb Motrat yll, Tammy Slaton, mahniti fansat kur shpërndau një foto të re me rroba banje që tregonte humbjen e saj në peshë prej 300 kilogramësh.

Tammy Slaton

Ylli i realitetit pozoi për një foto së bashku me hetuesen e paranormales, Haley Michelle, 30 vjeç, pasi dyshja zbuloi se një projekt i përbashkët ishte në punë. Haley, e cila mburret me 2.5 milionë ndjekës në TikTok, ndau foton e mediumit psikik duke pozuar e lumtur pranë Tammy në një parvaz të një pishine të brendshme.

Tammy tundi një rroba banje blu, me mëngë të shkurtra, me fund, me një model sirenë për foton e lezetshme. Tammy, që luan në “Motrat 1000 lb” përkrah motrës së saj, Amy, me sa duket kishte shkuar për të notuar, pasi flokët e saj të kuq ishin të lagur kur u kap fotografia.

Tammy Slaton

Influencuesi ka shpërndarë foton në Instagram dhe ka brohoritur Tammy në mbishkrim, duke shkruar-“Krenar për ty [heart] #tammyslatonhumbje peshe.”

Fansat shkuan në seksionin e komenteve të postimit me fjalë lavdërimi dhe mbështetjeje për Tammy's arritje për humbje peshe.

Një përdorues shkroi: “Dukesh mahnitëse Tammy Jam shumë krenare për ty.”

Tammy Slaton

Një tjetër tha: “Uau i shenjtë! Transformimi është i pabesueshëm! Aq i lumtur kur pash se sa larg ke bërë, unë mund të kem qarë pak.”

Tammy ka përdorur rrjetet sociale për të mbajtur fansat e saj të përditësuar gjatë udhëtimit të saj të vazhdueshëm për humbje peshe. Javën e kaluar, ajo postoi një shfaqje rrëshqitëse në TikTok, duke u dhënë fansave dhe ndjekësve një vështrim të brendshëm të transformimit të saj. Fotot theksuan një strukturë kockore në zhvillim dhe zbuluan një pamje të plotë të trupit Tammy's fizik i dobësuar.

Tammy Slaton

Tammy e ngriti peshoren në 700 paund kur u vizitua në një klinikë rehabilitimi për humbje peshe në Ohio, në vitin 2022. Tammy iu nënshtrua një operacioni bypass gastrik pothuajse një vit më vonë. Ajo ka mbetur e përkushtuar ndaj objektivave të saj për të humbur peshë që nga dalja nga objekti, rreth një vit më parë.

Tammy peshonte 448 paund në gusht 2023, siç zbulohet në dokumentet gjyqësore të marra nga US Sun. Ylli i realitetit peshonte afërsisht 300 paund, në shkurt 2024.

Caleb Willingham

Një burim i afërt me personalitetin e TLC kohët e fundit pohoi se shoku i saj ishte e vendosur t'i përmbahet stilit të saj të ri të shëndetshëm. Insajderi shtoi këtë Tammy nuk kishte pësuar ndonjë rikthim.

Tammy supozohet se po bëhet në formë për t'u përgatitur për mundësi të reja në qendër të vëmendjes. Në fillim të këtij viti, yllit të realitetit iu dha leja për të kërkuar marrëveshje të reja me agjencitë e jashtme, sipas kontratës së saj të rinovuar me TLC. Marrëveshja e saj e mëparshme e ndaloi rreptësisht yllin të sillte para nga jashtë shfaqjes.

Tammye cila thuhet se është në bisedime me agjenci të ndryshme, synon modelimin e madh dhe rritjen e markës së saj.

Tammy dëshiron të përfaqësojë njerëzit në komunitetin e saj që kanë kaluar atë që ajo ka kaluar”, shpjegoi një burim.