Tammy Slaton

Klea

Ylli i ‘1000-lb Sisters’ Tammy Slaton arrestohet për marihuanë dhe pajisje droge

Ylli i ‘1000-lb Sisters’ Tammy Slaton arrestohet për marihuanë dhe pajisje droge

Motrat 1000-lb yll, Tammy Slatonështë arrestuar dhe akuzuar për posedim marihuanë dhe pajisje droge në Kentaki.

Tammy Slaton

Ylli 37-vjeçar i realitetit u akuzua më 7 gusht për një akuzë për posedim marijuanë dhe dy akuza për posedim të mjeteve narkotike. Më 4 gusht, një oficer policie Sturgis iu përgjigj një kërkese që çoi në arrestim, siç u konfirmua për In Touch nga një nëpunës i Gjykatës së Qarkut të Unionit. Ylli i TLC u urdhërua të paraqitej në gjykatë më 31 gusht për akuzën e saj dhe konferenca e saj paraprake u caktua për në 5 tetor, por e Slaton-it pjesëmarrja nuk ishte e detyrueshme. Një konferencë paragjyqësore ofron një mundësi të mundshme për të negociuar me avokatin e qarkut.

Tammy Slaton

e Slaton-it përplasja me ligjin erdhi vetëm pesë ditë pasi burri i saj i ndjerë, Caleb Willingham’s funerali. e Caleb-it vëllai njoftoi vdekjen e vëllait të tij në Facebook, duke shkruar: “Nuk mund ta besoj që po e bëj këtë postim, por sot Zoti e thirri vëllain tim të madh në shtëpi. PREHU NE PAQE Caleb Willingham aka Killla K aka Double K ose gjysma e kampionëve dinamikë të ekipit të etiketave të WWF, The W Boys, i njohur si mbështetësi im më i madh në çdo gjë që bëj. Do të jesh përgjithmonë i dashur dhe i munguar. Derisa të takohemi përsëri.”

Tammy Slaton

Slaton shkoi në Instagram për të adresuar vdekjen e burrit të saj të nesërmen, duke shkruar së bashku me një seri prekëse fotosh: “Rip sweet Angel. Do të mungosh dhe do të të duan përgjithmonë faleminderit Kaleb për të më treguar dashurinë dhe lumturinë e vërtetë [sic].”

Tammy i tha People në atë kohë – “Jam i dëshpëruar të ndaj lajmin për vdekjen e burrit tim. Ai ishte jo vetëm bashkëshorti im i dashur, por edhe shoku im më i ngushtë dhe më i dashur. Thellësia e dashurisë sime për të nuk njeh kufij.”

Tammy Slaton

Slaton më vonë e vuri rrjetin në shpërthim për gjoja portretizimin e funeralit të burrit të saj të ndjerë në një mënyrë që ishte “plotësisht jo e natyrshme” për serialin e realitetit TLC.

Slaton i tha një burimi se shërbimi përkujtimor i burrit të saj “nuk ishte aq i trishtuar” pavarësisht tregimit të errët të shfaqjes. Insajderi pretendoi se Slaton goditi rrjetin për “detyrim të qëllimshëm të dramës” për të sjellë vlerësime.

Tammy Slaton

Një i brendshëm pretendoi se Tammy Slaton tha — “Xhirimi i funeralit ishte “plotësisht jo i natyrshëm” dhe gjërat u futën aty për ta bërë të dukej e trishtuar kur nuk ishte vërtet aq e trishtuar.”

Slaton me sa duket vuri në dukje se “njerëzit po argëtoheshin” gjatë shërbimit, por “[TLC producers] e bëri atë dëshpëruese.”

Shërbimi për nderimin e vendasit të Indianës përfshinte një mbledhje të vogël miqsh dhe familjarësh. Ngjarja ka ndodhur në Kentaki, afër shtëpisë së yllit të realitetit.

Tammy Slaton

Insajderi pohoi këtë Tammy ishte e shqetësuar se kamerat që filmonin ngjarjen do të bënin të dukej se ajo kishte hequr dorë nga dietën e saj të rreptë pasi ishte pikëlluar për humbjen e partnerit të saj.

Tammy Slaton

Tammy dhe Kaleb u martua në nëntor 2022, në një ceremoni të dokumentuar në “Motrat 1000-lb.” Dyshja u takuan dhe më vonë u martuan në objektin e Ohajos, në Qendrën e Rehabilitimit Windsor Lane, por u ndanë disa muaj më vonë. Një burim i brendshëm i tha US Sun këtë Tammy ishte në proces të paraqitjes së kërkesës për divorc në kohën e e Caleb-it vdekjen.