Yjet që duam të shohim në bisedën e re të Bravo Show Couch

Klea

Yjet që duam të shohim në bisedën e re të Bravo Show Couch

Adhuruesit e gjatë të Below Deck si ne brohoritën kur mësuan për shfaqjen e fundit të Bravo, Biseda në shtrat. Duke shfaqur Kate Chastain dhe Kapiten Lee Rosbach, Couch Talk do të japë komente për momentet më të mëdha Bravo që po ndodhin. Sa i përket tonit të këtij seriali të ri, komedia vjen në mendje, pasi që të dy mbajnë personalitete humoristike dhe të çuditshme. Gjatë viteve, Kate dhe Kapiteni Lee i kanë ofruar Bravo disa nga linjat më të citueshme dhe memet më të ndara deri më sot.

Ne presim që kjo tendencë të vazhdojë pasi dyshja marrin sërish ajrin së bashku. Nëse zgjedhin të sjellin mysafirë, këta personalitete duhet të jenë të zgjuar, që të përputhen me tonin e Kate dhe Kapiten Lee. Një aftësi për të parë të gjitha anët do të ishte fantastike, por në vendin e yjeve të televizionit të realitetit, ndershmëria është e rrallë. Thënë kështu, këta janë yjet e Bravo që ne mendojmë se do të përshtateshin mirë në serialin e ri Bravo të Captain Lee dhe Kate Chastain, Couch Talk.

Candiace Dillard Bassett

Ylli i Real Housewives of Potomac, Candiace Dillard Bassett mund të pastrojë çdo dhomë me leximet e saj. Në tonë korrekte Mendimi i përulur, ajo është një nga yjet më qesharake të Bravo-s, me një linjë që rivalizon atë të Kate.

Candiace është gjithashtu një fanse e serialeve të tjera në Bravo, pasi ajo është e njohur për të komentuar për të gjitha gjërat #Scandoval kohët e fundit. Këto gjëra e bëjnë Candiace zgjedhjen tonë numër një yll mysafir për Bravo’s Couch Talk.

Gjyqtari Tamra

Ylli i Real Housewives of Orange County, Tamra Judge njihet për shumë gjëra. Opinionet e saj të forta dhe aftësia për të nxitur çdo tenxhere do të ishte një shenjë e mirë për një shfaqje të stilit komentues si Couch Talk.

Personaliteti i hapur i Tamrës gjithashtu ka të ngjarë ta shohë atë dhe Kate të sillen si një shtëpi në zjarr. Ky yll i Bravo-s “me përmasa të vogla, i pagëzuar dhe shumë i çmuar” do të përshtatej lehtësisht në Couch Talk, por Kapiteni Lee mund ta gjente veten të rraskapitur më pas, pasi Tamra + Kate = kaos.

Jeff Lewis

Humori çuditërisht i thatë i Jeff Lewis dhe aftësia për të tallur jetën na lanë në qepje në Flipping Out të Bravo. Aktualisht, Jeff ka kanalin e tij të radios në Sirius XM. Etiketa e këtij kanali me “Lajme të shkëlqyera për ju dhe një makth për avokatët tanë” tregon se pavarësisht nga tema,

Jeff nuk ka frikë të futet plotësisht. Në transmetim, Jeff ka intervistuar disa yje të Bravo, kështu që ne e dimë se ai është i përditësuar për ngjarjet aktuale dhe për këtë arsye do të ishte një yll i shkëlqyer i ftuar në Couch Talk.

Quad Webb

Departamenti i kastit për Married to Medicine fitoi ar në punësimin e tyre të Quad Webb. E doni apo jo, nuk ka asnjë mohim që ajo sjell argëtimin në serialin e saj të gjatë dhe shumë të nënvlerësuar.

“Të fiksuar në kryq, të varur për t’u tharë, të gërmuar mbi thëngjij,” përdorimet e fjalëve të Quad do të përshtateshin mirë me ato të Kapiten Lee-s, shakatë sarkastike të të cilit njihen botërisht. Shikimi i këtyre dy yjeve të Bravo-s duke komentuar bashkëmoshatarët e tyre së bashku mund të barazohet me ar të komedisë për Bravo’s Couch Talk.

Brandi Glanville

Ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Brandi Glanville dhe Kate janë tashmë miq, për shkak të kohës së përbashkët të xhirimeve të serialit të Peacock, The Traitors. Brandi është shpesh një personalitet polarizues, por nëse jemi të sinqertë, kjo bën një televizion të mrekullueshëm.

Brandi dhe Kate gjithashtu kanë të njëjtin sens humori dhe hapje për të “urretur më shumë se një person”, gjë që do të përkthehej mirë për një seri si Couch Talk. Me fjalimin e saj të sinqertë që pothuajse nuk filtrohet kurrë, Brandi është një nga zgjedhjet tona kryesore për t’u shfaqur në serialin më të ri të Bravo me Kate dhe Captain Lee.

James Kennedy

Dëgjo, ne e dimë se ai është problematik, por sa herë që James Kennedy shfaqet në Vanderpump Rules, komentet e tij prerëse ose na bëjnë të qeshim ose të shohim të kuq. Këto reagime të forta që mund të sjellë vetëm një personazh si James, ka të ngjarë t’i shtyjnë shikuesit në Couch Talk.

Për çështje të tilla si të ftuarit e pakujdesshëm, listat e pasurive të patundshme luksoze, konkurset e gatimit, apo edhe mashtrimi i Real Housewives, opinionet dhe qëndrimet e James do të ishin prerëse dhe histerike. Prandaj, ne do të donim të shihnim James të shfaqet përkrah Kate dhe Kapiten Lee, duke thyer gjithçka Bravo.

Patricia Altschul

Ne po i hedhim një kockë kapitenit Lee duke shtuar matriarkun e Southern Charm në Couch Talk. Prania e rafinuar e Patricia Altschul do të ishte më e qeta në këtë listë që kapiteni Lee do të duronte, por gjithashtu, ajo ndoshta do të ishte e ftuara më argëtuese nga të gjithë.

Patricia dhe Kapiteni Lee janë një dhe i njëjti, pasi ata të dy shërbyen në role udhëzuese për të rriturit e rinj dhe të egër në serialet e tyre përkatëse. Me sjelljet jugore dhe sytë që i kanë parë të gjitha, komenti i saj është i nevojshëm në “Bravo’s Couch Talk”.