Rregullat e Vanderpump Përgjigjja e Kastit ndaj Intervistës së Rachel Leviss

Klea

Yjet më të dobëta të Vanderpump rregullojnë

Hedhja e hijes është po aq pjesë ikonë e shfaqjeve Bravo sa, të themi, hedhja e pijeve dhe Rregullat e Vanderpompës nuk është përjashtim. Natyrisht, disa anëtarë të kastit janë më të mirë për të qenë në hije se të tjerët.

Tom Sandoval, për shembull, i bëri shikuesit të mërziten me përpjekjet e tij në ribashkimin e Sezonit 10. As partnerja e tij e lidhjes, Rachel Leviss, nuk ishte shumë e nxehtë për këtë. Ndërkohë, bashkë-yjet e tyre ishin shumë të lumtur për t’u treguar atyre se si është bërë. Këtu janë zgjedhjet tona për më të mirat dhe më e ndritura Yjet më të errëta të Vanderpump Rules.

Ariana Madix

(Foto nga Rachpoot/Bauer-Griffin/Getty Images)

Ariana Madix i ka hedhur shumë hije ish Sandovalit që kur u zbulua lidhja e tij. Shpesh, është në reklamat e saj, duke provuar se suksesi është me të vërtetë hakmarrja më e mirë. Sigurisht që ka shumë për të hedhur hije, veçanërisht thonjtë e tij të bardhë dhe mungesën e aftësisë për të kënduar. Për më tepër, pas të gjitha gjërave të tmerrshme që i ka thënë dhe bërë Arianës, nuk mund të themi se nuk e meriton.

Por shumë kohë përpara se Scandoval ta bënte Arianën një emër të njohur, ajo ishte tashmë një nga yjet më të errëta të Pump Rules. Më parë, objektivat e saj përfshinin Jax Taylor, Kristen Doute, Stassi Schroeder dhe i dyti në komandë i ish-të dashurit të saj, Tom Schwartz.

James Kennedy

James Kennedy
(Foto nga: Todd Williamson/Bravo nëpërmjet Getty Images)

James Kennedy është, pa dyshim, i vetmi djalë në grup që mund të vazhdojë me gratë kur bëhet fjalë për hijen. Në këtë pikë, James ka hedhur hije në pothuajse çdo anëtar të kastit. Por ne jemi veçanërisht të kënaqur kur ai përdor gjuhën e tij të mprehtë kundër Jax dhe Toms. James është padyshim një nga yjet më të errët të Vanderpump Rules, dhe ne jemi këtu për këtë.

Charli Burnett

(Foto nga Emma McIntyre/WireImage)

Edhe pse ajo nuk do të kthehet për sezonin 11, fansat do ta kujtojnë gjithmonë Charli Burnett për komentet e saj të errëta dhe të egra për pjesën tjetër të kastit. Në sezonin e saj debutues, Charli u fut menjëherë nën lëkurën e Jax Taylor, duke e shkruar atë si “ky burrë 40-vjeçar” që ishte më afër moshës së babait të saj. Ish-konkurrenti i konkursit gjithashtu pati shumë fjalë të mira për Rachelin pasi miqësia e tyre u prish.

Katie Maloney

Katie Maloney
(Foto nga Charley Gallay/Getty Images për Chloe Colette)

Kohët e fundit, Katie Maloney bëri bujë për përgjigjen e saj të errët ndaj intervistës së Rachel me Bethenny Frankel. Në fakt, Katie ka qenë shumë e paqartë në mediat sociale kohët e fundit, megjithëse zakonisht i drejtohet Schwartz-it dhe të dashurës së tij të re të përfolur “Crazy” Jo Wenberg. Dhe, kur Rachel pretendonte se kishte diçka për Schwartz-in, Katie-t i pëlqente ta quante atë si një vajzë të dëshpëruar fanse.

Lala Kent

(Foto nga: Nicole Weingart/Bravo)

Lala Kent është një artiste në fyerje, siç e tregojnë momentet e saj të shumta në hije ndër vite. Këto ditë, ajo duket se e shpenzon pjesën më të madhe të asaj energjie duke i hijezuar ish-Randall Emmett. Që nga fundi dramatik i fejesës së tyre, Lala bëri gërmime në jetën e tyre seksuale, karrierën e producentit, grindjen e tij me 50 Cent dhe vështirësitë e tij financiare. Por ajo gjithsesi i tërheq ndalesat në emisionin që e bëri të famshme.

Për vite me radhë, Lala nuk do të humbiste asnjë rast për të hijeshuar Rashelin. Dhe ajo i ktheu sytë nga Sandoval shumë kohë përpara se çështja e tij të zbulohej. Lala dhe James ishin në formë të rrallë në ribashkimin e sezonit 10, duke e bërë rikthimin e Sandoval në përpjekje shumë më të sikletshme.

Megjithatë, Lala këmbëngul se po përpiqet të jetë më pak e hijeshuar dhe më e sjellshme në sezonin 11. Ndoshta kjo është arsyeja pse ajo kaloi nga hijezimi i Sandovalit në përqafimin e tij?

Lisa Vanderpump

Lisa Vanderpump
(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

E vetmja gjë që Lisa Vanderpump e do më shumë se kafshët dhe ngjyra rozë është një veshje e mprehtë me një rresht. Si figura e mentorit të Pump Rules, LVP sjell të njëjtën hije që shfaqi më parë në Real Housewives të Beverly Hills. Shikuesit nuk do ta harrojnë kurrë kur Lisa i tha Stassi-t se nuk ishte “aq e rëndësishme” për ta urryer.

Ashtu si ish-punonjësja e saj Katie, Lisa kishte disa gjëra shumë të dyshimta për të thënë në përgjigje të Rachel-it pas intervistës famëkeqe të podcast-it. Dhe ajo ende gjen kohë për t’i bërë hije ish-bashkë yjeve të saj të RHOBH, veçanërisht Lisa Rinna dhe Kyle Richards.

Kristina Kelly

Kristina Kelly, një “shoqe” e saj që nga sezoni i parë, njihet më së shumti për shikimet e saj me hije anash. Por këtë sezon, ajo e pa Rachelin para kujtdo tjetër. Ajo gjithashtu hodhi hije në dritat famëkeqe të galaktikës, duke thënë: “Unë njoh vetëm një person tjetër që ka këtë dritë galaktike … dhe kjo është një vajzë tre vjeçare.”

Redaktorët dhe Prodhuesit e VPR

Çdo shikues për një kohë të gjatë VPR e di se redaktorët dhe producentët janë MVP-të e vërtetë të hijes. Ndonjëherë ata shkojnë shumë larg, natyrisht. Për shembull, koha kur një redaktor pranoi se me qëllim e bëri Scheana Shay të dukej keq. Por në shumicën e rasteve, hija drejt kastit ekzekutohet në mënyrë perfekte. Shih, për shembull, momentin nga Sekretet e Zbuluara të Sezonit 10, në të cilin një chiron mbuloi Sandovalin për gënjeshtra për moshën e tij.