Scandoval Is Impacting Vanderpump Rules Season 11 Already

Klea

Yjet më të çuditshëm Bravo

Jo çdo Bravo Personaliteti është një hit në mesin e shikuesve, pasi ndonjëherë një ose dy personazhe mund t’i japin fansave acarim. Nëse nuk jeni të njohur me konceptin e “ick”, ai ka të bëjë me njerëzit që në njëfarë mënyre e bëjnë lëkurën tuaj të zvarritet, edhe nëse nuk mund të përcaktoni saktësisht pse. Mjerisht, pasi të keni inat për dikë, të heqësh qafe atë është pothuajse e pamundur, dhe këta janë yjet më të hidhur të Bravo që njohim.

Thomas Ravenel

Arkëtari i turpëruar i Karolinës së Jugut në fakt nuk kishte shumë gjëra për të ndërsa shfaqej në Southern Charm. Thomas Ravenel i dha zemër fansave kur filloi të takohej me Kathryn Dennis, e cila ishte 21 vjeçe, kur ishte 50 vjeç. Ai shpesh e nxirrte me gaz flokëkuqenë dhe u përpoq ta kontrollonte.

Pasi u nda me Kathryn, ai më pas kaloi te Ashely Jacobs, e cila ishte si një njerkë e keqe e rimishëruar. E gjithë sjellja e Thomas nuk përputhej me serialin Bravo, me fansat që pyesnin veten pse shumica e yjeve do të dëshironin të shoqëroheshin me dikë që mund të kishte qenë babai ose gjyshi i tyre.

Tom Sandoval

(Foto: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Shembulli ynë tjetër nuk ka nevojë për një hyrje, pasi Tom Sandoval i Vanderpump Rules ka shumë momente ku ai mund të kishte fikur ndjekësit e tij. Duke harruar Scandoval, mungesa e vetëdijes së Tomit ka qenë gjithmonë një çështje kryesore për shikuesit. Mënyra se si ai shpesh përpiqej të sillej u zgjua nuk i ndihmoi as. Prej vitesh, Tom ka bërë të pamundurën për të qenë ekscentrik, gjë që ka përfshirë edhe tepruar me manikyrët e tij të bardhë javor. Dhe madje edhe luajtja e tij e vazhdueshme në bori ishte shkak për shqetësim.

Pavarësisht se çfarë po ndodhte, Tom gjithmonë dëshironte të ishte në qendër të vëmendjes, duke mos lejuar që dikush tjetër të ndahej në qendër të vëmendjes. Në fund, qershia në krye për Tomin ishte se ai mendoi se ishte në rregull t’i shpëlarje trurit Rachel ‘Raquel’ Leviss dhe të gënjejë të dashurën e tij prej nëntë vjetësh. Dhe sinqerisht, mustaqet nuk na ndihmojnë të na japin ngrohtësi dhe paqartësi.

Shep Rose

Bukuria e Jugut Playboy-i banor, Shep Rose, ka vite që u ka dhënë fansave acarimin. 43-vjeçarit nuk i është dashur të punojë asnjë ditë në jetën e tij që kur lindi me një lugë argjendi në gojë. Por ajo që me të vërtetë i mërzit ndjekësit është se sa të drejtë mund të hasë Shep herë pas here. Fansat nuk mund të harrojnë kohën kur ai tallte një grua të pastrehë, duke menduar se po bënte një shaka të padëmshme.

Historia e takimeve të Shep-it gjithashtu nuk i sjell mirë atij. Ai shpesh mburrej se flinte përreth, ndërsa ishte i shqyer për t’u vendosur. Shep u dha disa flamuj të kuq grave që mund ta shihnin se ai thjesht donte pak argëtim. Gozhda në arkivolin e Shepit erdhi pasi ai i bërtiti Taylor Ann Green dhe zbuloi se e kishte tradhtuar. Nuk është çudi që ai është një nga yjet më të lezetshëm të Bravo.

Austen Kroll

Një tjetër magjepsës i Southern Charm gjithashtu u rendit në këtë listë falë videos së tij treshe. Austen Kroll ishte shumë i pëlqyer kur hyri për herë të parë në serial, pasi dukej si një djalë i mirë nga Charlotte, NC. Megjithatë, ai shpejt filloi të shfaqte shenja të sëmundjes kur filloi të takohej Madison LeCroy. Në vitin 2019, një video dy minutëshe u bë virale e Austen dhe Madison duke u grindur ndërsa ai qëndronte me të brendshme. Dukej se bjondja kishte hyrë në Austen me dy gra të tjera në shtratin e tij; ykes!

Videoja filloi me Madison duke bërtitur, “Kjo është marrëzi!” Austen bërtiti pothuajse në mënyrë të turpshme: “Madison! Madison!” Në një moment, Madison shihet duke pyetur njërën nga gratë nëse ajo “e ka ngacmuar mbrëmë”. Gruaja u përgjigj jo, dhe Madison ia ktheu: “Pra, atëherë pse janë brekët tuaja të shtrira pranë shtratit?” Në përpjekje për të qetësuar situatën, Austen bërtiti: “Për shkak se ata flinin në dhomën time të gjumit fu * king,” Austen vazhdoi ta quante Madison një “person të çmendur”, gjë që nuk e ndihmoi argumentin e tij, pasi e bëri atë të dukej vërtet i ngathët. tek shikuesit.

Lydia McLaughlin

Asnjë sasi pluhuri pixie nuk mund ta shpëtojë Lydia McLaughlin nga Real Housewives of Orange County nga krijimi i kësaj liste të yjeve më të çuditshëm të Bravo. Ndjenja e të drejtës së nënës ishte e vështirë për t’u gëlltitur, edhe pse ajo u përpoq të bënte të pamundurën për ta kamufluar atë si mirësi të pastër.

Shikuesit Bravo e patën të vështirë ta pëlqejnë Lydia, pasi ajo u duk si tipi i personit që kurrë nuk i ka shkuar gjërat siç duhet, gjë që nuk ka lidhje me shikuesit e zakonshëm. Gjithashtu, nata e saj predikuese e Biblës nuk pati jehonë në një shfaqje që në thelb kishte të bënte me luftime dhe dramë.