Yjet e "Vanderpump Rules" pretendojnë se janë bashkuar me Celeb

Klea

Yjet e “Vanderpump Rules” pretendojnë se janë bashkuar me Celeb

Rregullat e Vanderpompës është, nëse asgjë tjetër, një shfaqje për një grup miqsh që kërkojnë dëshpërimisht famë. Brenda këtij grupi është një histori shumë e ndërlikuar e lidhjes. Natyrisht, si beqarë të rinj të nxehtë që përpiqeshin të bënin emër në Los Anxhelos, kasti gjithashtu kishte pjesën e tij të garave të të famshmëve. Më e lëngshmja prej të cilave dyshohet se ka ndodhur para se të fillonin punën në SUR. Lexoni më poshtë për të mësuar rreth lidhjeve të të famshmëve që ata pretenduan se kishin ndodhur – dhe të cilat A-listers e mohuan atë.

Scheana Shay/John Mayer

Siç e dimë të gjithë, Scheana Shay në mënyrë famëkeqe pati një lidhje me aktorin Eddie Cibrian kur ai ishte ende i martuar me Brandi Glanville. Në fund të fundit, është historia e origjinës së Vanderpump Rules. Por ka një emër shumë më të madh që është shfaqur në historinë e saj të përfolur të takimeve.

Në një episod të fundit të VPR, Scheana pretendoi se ishte pjesë e një orgjie me një A-lister. Në vend që ta thërriste me emër, ajo hodhi një aluzion më pak delikate të të gjitha kohërave, duke iu referuar këngës më të madhe të John Mayer, “Trupi juaj është një vend i çudirave”.

Shikuesit prej shumë kohësh dinin për këtë lidhje më parë. Scheana foli për këtë në podcast-in e saj më pak se një vit më parë. Por pas referencës së fundit, Gjoni shkoi në ofensivë. Ai jo vetëm që e mohoi lidhjen që kishte ndodhur, por ai gjithashtu dyshohet se nuk dëshiron të bëjë asgjë me të.

A proteston shumë këngëtarja? Ai thjesht nuk e kujton atë? Apo Scheana ka mbajtur një histori të përpunuar për më shumë se një dekadë? Pjesa e fundit duket e vështirë për t'u besuar. Scheana as nuk mund ta mbajë të qartë nëse donte apo jo të bëhej një yll pop.

Pavarësisht, dëgjimi i historisë e bëri Lisa Vanderpump të pyeste se çfarë saktësisht përbën një orgji. Duke marrë parasysh që Andy Cohen është mik me John, mund të ketë disa biseda shumë interesante që po ndodhin tani.

Jax Taylor/Lindsay Lohan

Jax Taylor ka mjaft histori për lidhjet e tij të supozuara në listën A. Për vite të tëra, ai pretendonte se ishte shok dhome me një Channing Tatum të njohur në Florida. Ai tha gjithashtu se para Rregullave të Vanderpump, ai u lidh me Lindsay Lohan.

Megjithatë, Lisa Vanderpump shpërtheu pa dashje vendin e tij. Gjatë segmentit “Plead the Fifth” të Watch What Happens Live, LVP i kërkoi Lindsay që ta përshkruante Jax-in si një dashnor. Si përgjigje, ylli i Mean Girls pretendoi se ajo as nuk e kishte takuar atë.

Kjo nuk e ndaloi Jax-in të këmbëngulte se historia e tij ishte e vërtetë në paraqitjen e tij të radhës në WWHL. Brittany Cartwright e mbrojti atë në atë kohë, por ajo mund të këndojë një melodi tjetër sot.

Katie Maloney/Crispin Glover

Në podcastin e saj “Disrespectfully”, Katie Maloney zbuloi se dikur kishte shkuar në një takim me Crispin Glover. Vendasja nga Utah u takua me yllin Back To The Future në Festivalin e Filmit Sundance në 2005. Crispin e ftoi atë në një shfaqje të debutimit të tij regjisorial. Ndërsa Katie e quajti filmin e tij si gjënë më të çuditshme që kishte parë ndonjëherë, vetë ylli eksentrik nuk e hodhi poshtë atë. Në vend të kësaj, ajo tha se ai ishte “thjesht një djalë”.

Kjo mund të tronditë shikuesit që e njohin Crispin nga intervista e tij famëkeqe David Letterman. Por Katie nuk është e vetmja grua e bukur me të cilën ka dalë. Crispin ishte i lidhur më parë me aktoren Fairuza Balk dhe modelen Alexa Lauren. Gjithashtu, a nuk ka ai një ngjashmëri të vogël me ish-burrin e Katie, Tom Schwartz?

Ariana Madix/Daniel Tosh

Siç e dimë të gjithë, Ariana Madix e merr shumë seriozisht komedinë skeç. Para se të punonte në Villa Blanca dhe SUR, ajo ishte kameriere në Fabrika e Qeshjes. Ndërsa promovonte librin e saj, Single AF Cocktails, Ariana zbuloi se u takua me Daniel Tosh në atë punë. Më pas, ajo u takua me hostin e Tosh.0 për “një sekondë të nxehtë”.

Së fundmi, Daniel Tosh ka kryqëzuar rrugët me një tjetër ish të Tom Sandoval. Ai është prezantuesi i shfaqjes së ardhshme të Amazon, The GOAT, ku shfaqet Kristen Doute.

Tom Sandoval/Darcey Silva

Crossoveri VPR/90 Day Fiance askush nuk e pa të vinte! Në kulmin e Scandovalit, vajza e Darcey Silvës, Aniko Bollock tha se mamaja e saj kishte një përplasje me Sandoval një dekadë më parë.

Pasi ngritën nofullat nga toka, shikuesit pyetën veten nëse Aniko po nënkuptonte se Sandoval e tradhtoi Kristen apo Arianën me binjakun e famshëm. Përfaqësuesi i Sandoval mohoi një lidhje, por kjo nuk do të thotë se është e pamundur që diçka të ketë ndodhur kur të dyja palët ishin beqare. Gjithçka që pala e Darcey-t do të konfirmonte është se ata u takuan.

Ndërkohë, e dashura aktuale e Sandoval, Victoria Lee Robinson, ka një ish të famshëm. Modelja ishte e lidhur më parë me Leonardo DiCaprio. Çfarë rrjete të ngatërruar vazhdon të thurë kjo kastë!