Jeriah Nelson

Klea

Yjet e “Ultimatum” Trey Brunson dhe Jeriah Nelson njoftojnë se janë në pritje!

Yjet e “Ultimatum” Trey Brunson dhe Jeriah Nelson njoftojnë se janë në pritje!

Treyvon Brunson dhe Jeriah Nelsonyjet e Netflix hit Ultimatumikanë bërë të ditur se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Jeriah Nelson25 vjeç, hyri në Instagram të shtunën për të ndarë lajmin e lumtur me fansat dhe ndjekësit, duke mbishkrimin e postimit “Kapitulli tjetër: Mëmësia”.

Jeriah Nelson

Fotoja përfshinte një rrobë gri, çizme gri, foto sonograme dhe një tabelë ku shkruhej “Baby Brunson. 5 janar 2024.”

Nëna e ardhshme shtoi: “Këta 5 muajt e fundit kanë qenë kaq të ëmbël dhe të veçantë. Nga dëgjimi i rrahjeve të zemrës tuaj deri te rrahjet dhe goditjet e vogla. Mezi presim t’ju takojmë.”

Treyvon Brunson

Trey përdori të njëjtin imazh për të ndarë lajmin emocionues, duke shkruar — “TË GJITHË!!! Unë dhe @jeriahnyree jemi gati të mirëpresim fëmijën tonë në botë.”

Inxhinieri shtoi: “Unë u dashurova me të voglën tonë sapo mora vesh se ajo ishte shtatzënë.”

29-vjeçari vuri në dukje se një “zbulim gjinor” do të ishte i afërt.

Treyvon Brunson

Disa nga yjet e dyshes nga seriali Netflix ndanë dashurinë dhe urimet e tyre në seksionin e komenteve të postimit.

James Morris shkroi – “Urime vëlla i lumtur per te gjithe ju.”

Kat Shelton tha – “Shumë i lumtur për ju.

Treyvon Brunson

Alex Chapman shtoi: “Urime! Ju dhe Trey do të bëjmë prindërit më të mirë së bashku!”

Ryann McCracken thirri – “AWH Ju përgëzoj djema, jam shumë i lumtur për ju!”

Vanessa Lachey shkroi – “Uau! Urime mama.”

Treyvon Brunson

Vanessa pret Ultimatumi përkrah bashkëshortit të saj, Nick Lachey.

Trey dhe Jeriah u shfaq në sezonin 2 të “Ultimatumi” pas takimit për dy vjet. Shfaqja paraqet çifte në prag të një martese ose një ndarje.

Jeriah Nelson

Jeriah shpjegoi se ajo nuk ishte gati të ecte nëpër korridor sepse nuk kishte “parë kurrë një martesë të lumtur dhe të shëndetshme” më parë.

Shfaqja u shfaq Trey duke lundruar në një martesë prove me Ryann, 24 vjeç, ndërsa Jeriah në partneritet me James, 24 vjeç.

Jeriah Nelson

Trey pranoi se ai kishte zhvilluar ndjenja për Ryann gjatë kohës së tyre së bashku, por menaxheri i zonës i propozoi Jeriah në finalen e sezonit të emisionit.

Çifti i lumtur ndau gjatë episodit të ribashkimit se ata shpresonin të kishin një dasmë destinacioni në vitin 2025.

“Unë dua një martesë ari, dua që ajo të jetë perfekte.” Jeriah tha.