Yjet e Shtëpisë Verore reagojnë ndaj daljes së Danielle Olivera

Klea

Yjet e Shtëpisë Verore reagojnë ndaj daljes së Danielle Olivera

Kur Daniele Olivera ndau lajmin në fillim të kësaj jave se ajo po largohej Shtëpi veroreajo ishte e mbushur me dashuri nga shokët e saj të kastës.

Themeluesja e Donne postoi një karusel në Instagram duke njoftuar se nuk do të kthehej në Hamptons verën e ardhshme. Disa nga aktorët e saj e kanë uruar atë në pjesën e komenteve.

Edhe pse disa fansa spekuluan se Danielle e pa shkrimin në mur dhe vendosi të përkulej me hijeshi, ajo pretendoi se po “largohej” vullnetarisht. “Më duhet të mbroj dhe t’i jap përparësi gjërave që kanë më shumë rëndësi për mua – kompaninë time, njerëzit e mi dhe sigurisht veten time,” tha ajo.

Reagojnë tifozët

Ndërsa disa fansa e mbështetën, të tjerë e bënë të qartë se nuk do t’i mungojë. Shokët e shtëpisë Lindsay Hubbard, West Wilson, Gabby Prescod, Kyle Cooke dhe Jesse Solomon dërguan dashuri dhe urime. Komentuesit e tjerë ishin më pak të dashur.

Një fans shkroi: “Ti je argëtues dhe askush nuk është i përsosur. Është shumë dhe jam i sigurt se ndonjëherë nuk është ashtu siç dëshironi të portretoheni. Ne të gjithë ngatërrohemi. Askush në atë shfaqje nuk është më i mirë se tjetri. Ju uroj fat të mirë.”

Një komentues tjetër shkroi: “Faleminderit për të qeshurat, momentet e rrëqethura dhe për momentet e zemërimit. Padyshim që ke sjellë dramën që i duhej shfaqjes.”

Por ndonjëherë, Danielle mund të shfaqej si një vajzë e keqe. Në një episod, ajo e bëri Gabby-n të qajë dhe më pas refuzoi t’i kërkonte falje, duke thënë se ishte “marrëzi”. Shumë komentues kujtuan trajtimin e dobët të miqve të saj.

“Ishe një rrëmujë e nxehtë dy sezonet e fundit,” tha një komentues. “Unë mendoj se është e vërtetë që po dilni. Është në rregull, merrni pak kohë për të reflektuar se si i trajtoni njerëzit, dashuri. Bëni pak shërim.”

Një tjetër shkroi: “Ju lutemi përdorni kohën për një reflektim nga dy stinët e fundit të shtëpisë verore dhe sezoni i fundit i shtëpisë së dimrit.”

Një komentues tjetër shtoi, “MË I MIRË. LAJME. KURRË. ~ Ju lutemi merrni Lyndsay me vete…. BYE!!”

Edhe pse ajo po largohet, Danielle ende shpreson të shfaqet si e ftuar herë pas here.

“Sido që të jem i përfshirë këtë verë, mund të vini bast se do të rrënjos për një tjetër sezon të jashtëzakonshëm nga fama ime e Shtëpisë Verore,” tha vendasja e Nju Xhersit. “Zoti im, sezoni 9 ju djema!!!”

Summer House tani po transmetohet në Peacock.