Yjet e Shtëpisë Verore që mishërojnë shenjat e tyre të yjeve

Klea

Yjet e Shtëpisë Verore që mishërojnë shenjat e tyre të yjeve

Vera duhet të jetë argëtuese! Mos u shqetësoni; kasti i Shtëpi verore di si të përshtatet së bashku si pjesë të përsosura të enigmës falë shenjave të tyre yjore. Secili ka tipare dhe atribute pozitive dhe negative që lidhen me zodiakun e tij. Pra, le të hedhim një vështrim se si mund të na japë një eklips total të zemrës.

Kyle Cooke – Leo

Shenja e luanit zakonisht tregon një person që është aq i fortë në mendimet e tij sa është e vështirë t'i ndryshojë ato. I lindur më 4 gusht 1982, Kyle Cooke është jashtëzakonisht i apasionuar pas biznesit, veçanërisht djalit të tij të dashur, Loverboy. Luanët sundohen nga dielli dhe zakonisht shihen si të besueshëm dhe plot jetë. Kyle shfaq vetëbesimin e një Luani të vërtetë dhe shpesh i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes.

Siç e kanë parë fansat e Summer House, Kyle tenton të sulmojë ata që janë më të afërt me të, gjë që është gjithashtu pjesë e të qenit luan. Edhe pse Kyle është i sigurt, ndonjëherë ai mund të shfaqet si arrogant ose sikur i di të gjitha. Por në pjesën më të madhe, ato të Leos janë të paharrueshme dhe argëtuese.

Amanda Batula – Leo

E lindur më 24 korrik 1991, Amanda Batula gjithashtu përfaqëson luanin. Vetëm pak ditë larg nga bashkëshorti i saj, Kyle, të dy shpeshherë janë kokë të pasme. Në përgjithësi, dy Luanët mund të jenë një ndeshje e mirë pasi kanë të njëjtat vlera dhe shpresa për të ardhmen. Gjithnjë përkrahës të njëri-tjetrit, ata janë bërë të qëndrojnë, por duhet të bëjnë punën. Tifozët kanë parë se komunikimi i tyre ka filluar të prishet sezonin e fundit.

Amanda po lejon palën e saj kokëfortë të marrë përsipër kur bëhet fjalë për dëshirën për t'u larguar nga qyteti i Nju Jorkut. Një karakteristikë e një Luani është të qenit dramatik, të cilin unë do të argumentoja se Amanda po e përmbush aktualisht. Ajo tashmë ka deklaruar se dëshiron të kalojë një muaj larg burrit të saj dhe nuk i intereson ai ende e do apartamentin e tyre në qytet.

Carl Radke – Ujori

Carl Radke dhe unë në fakt ndajmë të njëjtën ditëlindje. I lindur më 27 janar 1985, Carl mban shenjën e bartësit të ujit. Fëmijët e Ujorit janë ekscentrikë, individualistë dhe të ftohtë nën presion. Megjithatë, ne nuk dihet se jemi më të mirët pa emocione, dhe nëse dikush i mban ndjenjat e veta, jemi ne. Carl është një shembull i përsosur për këtë, pasi sezoni aktual e tregon atë duke i fshirë problemet e tij me Lindsay Hubbard nën qilim vetëm për të shmangur një zënkë.

Ujori gjithashtu mund të jetë jashtëzakonisht analitik nga natyra, por kjo veçori mund t'i bëjë ata të ndihen të shkëputur. Përsëri, kjo veçori e personalitetit shfaqet në paaftësinë e Carl-it për t'iu përmbajtur idesë për të rrëzuar një punë që dëshiron vërtet të bëjë. Ne e kemi parë Carl-in të peshojë të gjitha opsionet e punës në Loverboy, të hapë një bar sportiv të matur dhe të kthehet në shitje, por asgjë nuk ka ngecur, duke i lënë ata përreth tij të mërzitur.

Lindsay Hubbard – Leo

Nuk ka dyshim se Lindsay vrumbullon si një luan dhe dëshiron të sigurohet që ajo të dëgjohet gjithmonë. E lindur më 11 gusht 1986, ajo është e fundit nga tre Luanët. Guruja e PR mishëron në mënyrë të përsosur shenjën e saj të yllit me besim dhe besnikëri të ashpër ndaj atyre që janë afër saj. Lindsay përfaqëson në mënyrë të përkryer dashurinë e Leos për të qenë i dashuruar, por ajo e ka të vështirë të qëndrojë në një marrëdhënie. Për një Luan, zjarri i dashurisë digjet dhe ndërsa ata do të bëjnë gjithçka për të mbrojtur partnerin e tyre, ndonjëherë dashuria është shumë e ndritshme.

Megjithatë, Luanët njihen si partnerë të shkëlqyer të jetës. Tani, ne kemi nevojë për Lindsay për të gjetur ndeshjen e duhur. Dramatika është pjesë e shenjës së saj të yjeve dhe Lindsay i përqafon ato. Ajo di të luftojë dhe të rrisë tensionin. Por disa do të thoshin se ajo është thjesht e pasionuar.

Danielle Olivera – Bricjapi

Danielle Olivera është një shembull i përsosur i një Bricjapi, pasi është tradicionale dhe ambicioze. Ajo punon në aplikacionet e saj dhe nuk justifikon performancat e saj. E lindur më 22 dhjetor 1988, Danielle është jashtëzakonisht e pavarur dhe nuk ka nevojë për askënd tjetër për të kaluar një kohë të mirë. Ylli i Shtëpisë Verore gjithmonë shikon përpara për të ardhmen dhe ka planifikuar jetën e saj në përputhje me rrethanat. Bricjapët njihen për besueshmërinë e tyre. Danielle ka qëndruar në krah të Lindsay edhe kur ishte e vështirë, duke dëshmuar se ajo është një Bricjap në një T.