Rick Harrison

Klea

“Yjet e pengut” Rick Harrison thyen heshtjen pas vdekjes së djalit të Adamit!

“Yjet e pengut” Rick Harrison thyen heshtjen pas vdekjes së djalit të Adamit

Rick Harrison theu heshtjen e tij të premten në mbrëmje pas vdekjes së papritur të djalit të tij, Adami.Yjet e pengut krijuesi nderoi djalin e tij në një homazhe të përzemërt në Instagram.

Rick Harrison

Ai shkroi një foto të tij pranë djalit të tij në një bar – “Ti do të jesh gjithmonë në zemrën time! Unë të dua Adami. 💔.”

Riku kishte veshur një këmishë blu me kopsa në imazh dhe djali i tij i buzëqeshur u fotografua i veshur me një bluzë të zezë dhe një gjerdan argjendi.

Adami thuhet se vdiq nga një mbidozë në moshën 39-vjeçare, sipas një raporti të TMZ.

Rick Harrison

Familja e tij e konfirmoi lajmin e hidhur, përmes një deklarate për Page Six.

Në deklaratë thuhej: “Familja jonë është jashtëzakonisht e pikëlluar nga vdekja e Adami. Ne kërkojmë privatësi ndërsa pikëllojmë humbjen e tij.”

e Adamit vëlla, Corey Harrison, postoi një ndjenjë të shkurtër së bashku me një foto të ëmbël të vëllezërve duke luajtur të lumtur në një vaskë kur ishin djem të vegjël.

Rick Harrison

Ai shkroi fotografinë e kthimit – “Dalluar wtf Unë gjithmonë do të të dua bubba”.

Riku ndan gjithashtu një djalë të moshës kolegji të quajtur Jake me gruan e tij të dytë, Tracy Harrison.

Disa emra të njohur ndanë simpatitë e tyre poshtë Rick’s postim, duke përfshirë djalin e ish-presidentit Donald Trump.

Rick Harrison

Donald Trump Jr shkroi: “Më vjen shumë keq njeri”.

Adami kishte munguar dukshëm edhe në fotot e ndryshme familjare të postuara në Rick’s Llogaria në Instagram.

Rick Harrison

TMZ konfirmoi se një hetim nga Departamenti i Policisë Metro të Las Vegas ishte duke u zhvilluar.

“Pun Stars”, i cili u shfaq premierë në 2009, pason Harrison Stafi pasi grupi operon biznesin e tyre familjar, Gold & Silver Pawn Shop. Shfaqja paraqet njerëz të ndryshëm që sjellin artikuj për vërtetim dhe një shitje të mundshme.

Rick Harrison

Adamie cila nuk u shfaq asnjëherë në emisionin e njohur, thuhet se ishte larguar nga biznesi familjar dhe i ishte larguar vëmendjes. Kori Mbetet i përfshirë në mënyrë aktive në dyqan dhe madje është paraqitur në Yjet peng bëjnë Amerikën.