Golden Bachelor, Gerry Turner

Klea

Yjet e ‘Golden Bachelor’ Gerry Turner dhe Theresa Nist po luftojnë për paramartesën para dasmës së madhe televizive!

Yjet e ‘Golden Bachelor’ Gerry Turner dhe Theresa Nist po luftojnë për paramartesën para dasmës së madhe televizive!

Bachelor i Artë yll, Gerry Turner’s romancë me gruan e ardhshme, Theresa Nistthuhet se ka goditur disa gunga mes planeve të dasmës së çiftit në vazhdim.

e Nistit miqtë po ngrenë flamuj të kuq dhe e këshillojnë atë që të “mendohet dy herë” përpara se të lidhë nyjën me të Turnersipas një raporti të National Enquirer.

Golden Bachelor, Gerry Turner

Nist supozohet se ka injoruar këshillat e miqve të saj si plan për t’u martuar Turner në një dasmë televizive mbetet e paprekur. Dasma është planifikuar të transmetohet më 4 janar në ABC.

Turner dhe Nist më parë ndau se ceremonia do të jetë e orientuar drejt familjes, pasi të dyja kanë vajza “të cilat janë aq të përfshira” në procesin e planifikimit.

Bachelor i Artë, Theresa Nist

Një burim i brendshëm pohoi se përpara se të shpallej fejesa e tyre, çifti po përplaseshin për një marrëveshje të mundshme paramartesore.

[Theresa] dëshiron një paramartesë, “tha një snitch për median. “Ai është ofenduar që ajo nuk i beson. Ata po grinden gjatë gjithë kohës tani – përveç nëse kamerat janë të ndezura.”

Golden Bachelor, Gerry Turner

Këshilltari shtoi: “Ajo dëshiron ta nxjerrë jashtë, megjithëse miqtë e saj mendojnë se është për arsye të gabuara.”

Turner ishte akuzuar më parë për fshehjen e një ish të dashurën pasi pretendoi se ai nuk kishte dalë që nga vdekja e gruas së tij në vitin 2017.

Golden Bachelor, Gerry Turner

Ai u detyrua të adresonte akuzën pasi “The Hollywood Reporter” zbuloi në një ekspoze ndryshimin e supozuar të komplotit. Një grua me emrin Carolyn pohoi se kishte dalë Turner për dhjetë muaj përpara se të vendosnin të jetonin së bashku për një vit e nëntë muaj. Ajo pretendoi se romanca e tyre filloi menjëherë pas vdekjes së gruas së tij. Gruaja pohoi se të dy i ndërprenë lidhjet pasi ai supozohej se mori një ftesë për ribashkimin e tij në shkollën e mesme, në tetor 2019. Turner dyshohet se përmendi shtimin e saj në peshë si arsyen e mospërfilljes. Artikulli gjithashtu vuri në dukje se ndërsa shfaqja e portretizonte atë si një restorant në pension, ai në fakt punoi si artizanal pasi shiti restorantin e tij me makinë në 1985.

Beqari i Artë

Turner iu përgjigj raportit, duke komentuar – “Mendoj se do të thosha këtë: jam takuar me një numër grash, por më pas bëhet një çështje se si e përcaktoni nëse jeni në një lidhje”.

Ai gjithashtu mohoi lidhjen e tij me Karolinën zgjati disa vjet.

Golden Bachelor, Gerry Turner

Lidhur me karrierën e tij, ai tha: “Biznesi që zotëroja ishte shumë i ngjashëm me Cadillac Diner Ka një dhe shkova në takimin e parë. Shisja hamburgera, patate të skuqura dhe shake, dhe ishte një biznes shumë fitimprurës. Dhe komentet për atë që kam bërë më vonë në jetë, i kam bërë pasi dola në pension.”

Beqari i Artë

Turner shtoi — “Dmth, jeez, nuk kam punuar si artizanal për paratë. E bëra sepse e dija që po bëja diçka të mirë për njerëzit që kishin nevojë për ndihmë.”

Beqari i Artë ndjekur Turner teksa kërkonte dashurinë pas vdekjes së bashkëshortes së 72-vjeçarit në vitin 2017.