Yje argëtuese të kombit Bachelor me të cilët do të dëshironim të shoqëroheshim

Klea

Yje argëtuese të kombit Bachelor me të cilët do të dëshironim të shoqëroheshim

The Bachelor dhe The Bachelorette kanë parë shumë anëtarë ikonë të kastit gjatë viteve, dhe disa do të ishte shumë argëtuese për t’u shoqëruar! Gjatë sezonit “The Bachelor” dhe “The Bachelorette”, shikuesit mund të mësojnë më shumë rreth personaliteteve të anëtarëve të ndryshëm të kastit, veçanërisht atyre që arrijnë larg.

Shumë Kombi Bachelor Anëtarët e kastit janë njerëz të pëlqyeshëm, të cilët janë gjithashtu të afërm dhe me këmbë në tokë. Këta pesë anëtarë të kastit shfaqën anën e tyre argëtuese në shfaqje dhe ne do të na pëlqente mundësia të rrinim me ta!

Katie Thurston

Katie Thurston shfaqi personalitetin e saj argëtues si në The Bachelor ashtu edhe në The Bachelorette dhe duket se do të ishte shumë argëtuese të bëhej shoqe. Katie fitoi fansat në sezonin 25 të Bachelor, të udhëhequr nga Matt James, pas hyrjes së saj shumë të paharrueshme në limuzine. Matt gjithashtu mori energjinë e lehtë të Katie-t, dhe në mënyrë specifike e zgjodhi atë për një takim kokë më kokë që përfshinte shakanë me mikun e tij të mirë Tyler Cameron.

Pasi Katie u zgjodh për të udhëhequr sezonin 17 të Bachelorette, ajo u bë edhe më shumë një shefe vajzë. Katie nuk pranoi të duronte marrëzitë nga grupi i saj i burrave dhe i thërriste ata sa herë që dëgjonte arsye për t’u shqetësuar. Katie është gjithmonë e vendosur për të kaluar një kohë të mirë, por gjithashtu di si të mbrojë veten dhe ata që i intereson, gjë që e bën atë një yll të Kombit Bachelor që duam të takojmë!

Gabby Windey dhe Rachel Recchia

Kur bëhet fjalë për drejtuesit e Bachelorette që duam plotësisht të takojmë, yjet e sezonit 19 Gabby Windey dhe Rachel Recchia gjithashtu bëjnë listën. Gabby dhe Rachel fituan Bachelor Nation me miqësinë e tyre, pasi të dyve u thyen zemra nga Clayton Echard në The Bachelor. Ngjashëm me Katie, Gabby dhe Rachel demonstruan forcë dhe besim gjatë sezonit të tyre dhe eliminuan shpejt këdo që ishte atje për arsye të gabuara.

Gabby është e njohur për sensin e saj të lig të humorit, gjë që do ta bënte atë shumë argëtuese për të pasur një takim të rastësishëm me të. Rasheli, nga ana tjetër, është shumë e lidhur, veçanërisht kur bëhet fjalë për marrëdhëniet. Të gjithë kanë pasur një dhimbje të keqe zemre dhe Rasheli do të ishte shoqja e përsosur për të qarë mirë. Gabby dhe Rachel janë një dyshe vërtet ikonë, të cilët kanë sjellë një ndjenjë të re të shëndetit në ekskluzivitet.

Andrew Spencer

Andrew Spencer fitoi mbi Bachelor Nation pasi luajti në sezonin e Katie të The Bachelorette, dhe shumë madje u mblodhën që ai të ishte Bachelor i ardhshëm. Edhe pse kjo nuk ndodhi kurrë, Andrew vazhdoi të luante në sezonin 8 të Bachelor In Paradise, ku ai u bë edhe më i paharrueshëm. Andrew do të ishte argëtues dhe argëtues të shoqërohesh me të, veçanërisht nëse ai vendos të tregojë theksin e tij ikonik britanik.

Ndërsa Andrew është qesharak, ai është gjithashtu i afërt, gjë që fansat e panë gjatë kohës së tij në Bachelor In Paradise. Andrew e kishte thyer zemrën nga Teddi Wright dhe luftoi për ta kapërcyer atë për pjesën tjetër të sezonit. Gra të tjera ishin të interesuara për Andrew, por ai nuk ishte në gjendje të largohej nga Teddi. Ndonëse ndoshta jo në Parajsë, kjo situatë është më e ngjashme nga sa mund ta kuptojnë disa, duke e bërë Andrew një tjetër anëtar të kastit ideal të Bachelor Nation, me të cilin do të ketë një zemër për zemër.

Ariel Frenkel

Ariel Frenkel mund të jetë i ri në Bachelor Nation, por ne do të shfrytëzonim mundësinë për të takuar vendasin e Nju Jorkut çdo ditë. Ariel arriti në tre finalet e sezonit 27 të The Bachelor, të udhëhequr nga Zach Shallcross, ku fansat e Kombit Bachelor e komplimentuan për besimin dhe mirësinë e saj. Ndërsa Ariel e shfrytëzoi sa më shumë kohën e saj me Zach-un, ishte e qartë se ajo u sigurua që të kontrollonte gratë e tjera në shtëpi dhe t’i ndihmonte të ndiheshin më mirë kur ishin poshtë.

Ariel gjithashtu u mbajt me qetësi dhe nuk derdhi asnjë lot pasi u eliminua pas javës së suitës fantazi. Për më tepër, Ariel komunikoi pikërisht atë që priste nga Zach nga lidhja e tyre dhe u tregua shumë e pjekur për një moshë kaq të re. Të gjithë mund të mësojmë pak nga njerëz si Ariel, gjë që do ta bënte atë kaq argëtuese për të kaluar një ditë me të.

NA TRUAN – CILËT yje të KOMBIT BACHELOR DO TË TAKONI?