Kate Middleton

Klea

Xhaxhait të ‘Deles së Zezë’ të Kate Middleton-it i është dhënë PARALAJMËRIMI I rreptë! U tha të mbajë buzët të mbyllura përpara premierës së ‘Celebrity Big Brother’!

Xhaxhait të ‘Deles së Zezë’ të Kate Middleton-it i është dhënë PARALAJMËRIMI I rreptë! U tha të mbajë buzët të mbyllura përpara premierës së ‘Celebrity Big Brother’!

e Kate Middleton xhaxhai u paralajmërua nga prindërit e saj që të mos përhapte sekretet e familjes përpara tij Vëllai i madh i famshëm debutim.

Gary Goldsmithvëllai të e Kate nëna, Carole Middleton, u “lexua akti i trazirave” përpara se të hynte në Shtëpinë e Big Brother, ku do të jetojë me bashkë-yjet, do të konkurrojë në sfida dhe do të lundrojë në drama. Sipas The US Sun, Carole thuhet se është “e zemëruar” që vëllai i saj po merr pjesë dhe është e shqetësuar se ai mund të përhapë sekretet mbretërore.

Kate Middleton

Thuhet se Pallati është nervoz e Gary Udhëtimi i realitetit televiziv dhe çfarë mund të thotë gjatë rrugës. Shfaqja u shfaq premierë të hënën, ndërsa Princesha e Uellsit vazhdoi rikuperimin e saj gati shtatë javë pasi iu nënshtrua një operacioni abdominal.

Një burim i tha gazetës – “Gary tha se ai ishte lexuar akti i trazirave nga mamaja e Kate, Carole dhe babai i saj Michael.

“Ata nuk janë të lumtur që ai po futet ‘Vëllai i madh i famshëm,’” shtoi insajderi. “Është zemëruese për ta. Kate nuk ka nevojë për këtë stres.”

Kate Middleton

Atë e pohoi lajmëtari Princi Harry dhe gruaja, Meghan Markle, mund të zbresë e Gary troket teksa shpaloset drama e pashmangshme. Gary thuhet se qëndroi nën radar në një hotel në Londër pasi mbërriti në studiot e ITV të dielën, përpara “Celebrity Big Brother’s” nisje drejtpërdrejt të hënën.

Xhaxhai i Kate Middleton

e Gary rrethi i brendshëm beson se ai do të ketë vetëm gjëra të mira për të thënë për mbesën e tij. Ai mori pjesë e Kate Dasma e vitit 2011 me Princi William dhe motra e saj, dasma e Pippës me miliarderin James Matthews, në 2017.

Kate Middleton

Burimi shpjegoi – “Në sytë e publikut, e Gary bëhuni dele e zezë e Middleton familjare. Carole është motra e tij, kështu që gjithmonë do të ketë dashuri, por ata nuk shohin më sy për sy në shumë gjëra.”

“Ai ka thënë se nuk ka bekimin e tyre për të hyrë në shtëpi, por gjithsesi po ecën me avull të plotë”, shtoi burimi i brendshëm. “Ai dëshiron të mbrojë familjen e tij. Gary nuk do të bënte asgjë për të turpëruar Kate ose Uilliam, për të cilin ai mendon shumë.”

Kate Middleton

Burimi shtoi – “Me Kate duke qenë jashtë syrit të publikut për momentin dhe Uilliami ka shumë supe, gjëja e fundit që ata duan është për Xhaxhain Gary për të shkaktuar ndonjë siklet në televizion. Gary ka thënë se e di se çfarë po bën dhe u ka thënë miqve të tij se nuk do të bënte kurrë asgjë për të lënduar familjen e tij.”

Kate Middleton

Megjithatë, duket se Duka dhe Dukesha e Sussex mund të mos jenë aq me fat.

Insajderi tha – “Princi Harry dhe Meghan Markle ka më shumë se gjasa të jenë në vijën e qitjes si Gary nuk e ka fshehur se sa pak i pëlqejnë ato.”

Kate Middleton

Vitin e kaluar, Gary shprehu ndjenjat e tij për çiftin pas lirimit të e Harrit autobiografi, “Kembimi”. Ai u hodh në Harry për të shkruar rreth Kate dhe e Meghan-it përplasje për fustanet e nuseve, në rubrikën e tij në Daily Mail.

“Unë jam veçanërisht i tmerruar nga konfeksioni i tij i poshtër i gjysmë të vërtetave dhe trillimeve të plota, sepse Kate është mbesa ime e adhuruar.” Gary tha në tetor. “Kate është e vetë-mjaftueshme, e shkathët dhe jashtëzakonisht e aftë. Ajo nuk është një mbretëreshë e dramës.”

“Ajo nuk do të bënte kurrë më shumë presion mbi një nuse.” Gary vuri në dukje. “Në fund të fundit, ajo i di shumë mirë tensionet e përfshira kur martohesh me familjen mbretërore.”

“Gjithçka që do të bëjë është ta bëjë hendekun e hapur mes tyre të pakalueshëm,” tha ai e Harrit kujtimet, për të cilat ai pretendonte se vetëm e kishin thyer më tej familjen e tij.

Kate nuk pritet të rifillojë detyrat e saj zyrtare deri në prill.