Witney Carson nuk do të kthehet për sezonin 32 të DWTS

Klea

Witney Carson nuk do të kthehet për sezonin 32 të DWTS

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet po afrohet shpejt. Dhe po formohet të jetë një sezon yjor. Alfonso Ribeiro dhe Julianne Hough po merren me detyrat e pritjes. Gjyqtarët Carrie Ann Inaba, Bruno Tunioli dhe Derek Hough kanë hequr pluhurin nga lopat e tyre të gjykimit. Gjyqtari legjendar Len Goodman doli në pension pas sezonit të kaluar. Mjerisht, ai ndërroi jetë pak kohë më pas.

Pro Lindsay Arnold së fundmi njoftoi se nuk do të kthehej për sezonin e ardhshëm. Dhe ajo nuk është vetëm. Witney Carson po del edhe nga salla e ballos. Witney dhe Lindsay janë dy nga profesionistët e mi të preferuar. Do të më duhet një minutë.

Witney po vendos familjen në radhë të parë

Witney ndau njoftimin e saj në TikTok. “Ky nuk ishte një vendim që ne e morëm lehtë. Ne patjetër menduam dhe u lutëm për këtë për një kohë, por nuk do të bëjmë Dancing With the Stars këtë sezon, “tha Witney. “Aq sa më dhemb kjo të them, thjesht u ndjeva shumë i qetë me të.”

Witney dhe burri i saj, Carson McAllister, u transferuan në Florida në fillim të këtij viti. Çifti mirëpriti djalin e tyre të dytë, Jet, në maj 2023. Ai u bashkua me vëllain e tij të madh, Leo.

Witney vazhdoi, “Ju djema e dini se familja është gjëja më e rëndësishme për mua dhe ne thjesht ndjemë se lëvizja e gjithë familjes sonë në të gjithë vendin tani nuk ishte për ne. Leo është në një moshë ku ai ka nevojë për qëndrueshmëri dhe besueshmëri, dhe ai nuk e ka pasur këtë që kur ka lindur. Ne po përpiqemi vërtet t’ia japim atë tani, “shtoi ajo.

Sezonin e kaluar, Witney dhe partneri i saj, Wayne Brady, u renditën të tretët në konkurs. Ajo njoftoi shtatzëninë e saj me Jet në emision. Në vitin 2014, ajo mori në shtëpi Mirrorball me Alfonson.

“Më pëlqen kërcimi. Ky është pasioni im, ndaj ky ishte padyshim një vendim i vështirë. Por unë do të ndiej për të gjithë në shfaqje, mezi pres ta shikoj. Unë jam shumë i emocionuar, “tha Witney. “Padyshim që mendoj se ky është vetëm një pushim. Shpresoj të mos jetë lamtumirë. Por tani për tani, ne do të jemi nxitësja e tyre nr. 1 që shikon”, shtoi ajo. “Ju dua djema.”

Shpresojmë, DWTS do të rinovohet përtej sezonit të ardhshëm. Gishtat e kryqëzuar që ne do të shohim Witney dhe Lindsay përsëri në sallën e ballit. Po për sezonin 32? Njoftimi i plotë i aktorëve do të bëhet më 13 shtator në Good Morning America.

Dancing with the Stars do të rikthehet në vjeshtë, të hënën në mbrëmje nga ora 20:00 ET deri në 22:00 ET në ABC. Gjithashtu do të transmetohet drejtpërdrejt në Disney+.