Whoopi Goldberg

Klea

Whoopi Goldberg zbulon një lëvizje të madhe në karrierë mes pushimit të ‘The View’

Whoopi Goldberg zbulon një lëvizje të madhe në karrierë mes pushimit të ‘The View’

Në një kthesë të habitshme gjatë pauzës së saj nga Pamjaikonë Whoopi Goldberg sapo ka dhënë disa lajme të rëndësishme për karrierën që kanë bërë të gjithë të zhurmshëm.

Whoopi Goldberg do të nderohet me çmimin American Icon nga Fashion Group International në Nju Jork, këtë tetor. Gala e vjeshtës do të zhvillohet në Hotel Plaza në Midtown Manhattan.

Whoopi Goldberg

Pamja moderatori do të nderohet gjatë “FGI Night of Stars”, një mbledhje fondesh vjetore që mbahet për të njohur arritjet e “individëve të shquar” në kategori të shumta. Pritësi i ditës do të shfaqet në ngjarje së bashku me të nderuarit e tjerë. Marc Anthony, muzikant dhe bashkëthemelues i Fondacionit Maestro Cares, do t’i jepet Çmimi Humanitar.

Whoopi Goldberg

Ngjarja është e hapur për publikun, por biletat janë jashtëzakonisht të shtrenjta. Biletat fillojnë nga 2 mijë dollarë dhe një pritës tavoline do të duhet të paguajë mbi 30 mijë dollarë për dhjetë të ftuar.

Whoopi Goldberg dhe pjesa tjetër e Pamja Kastet janë aktualisht në pauzë përpara fillimi i sezonit 27, më 5 shtator. Shfaqja publikoi një promo për sezonin e ardhshëm, i cili konfirmoi anëtarët e rikthyer të ditës panel. Klipi shfaqte zonjat që përshkruanin sezonin e ardhshëm me tre fjalë secila.

Whoopi Goldberg

Gratë menduan me shaka se cilat tema do të trajtonte emisioni në sezonin e ardhshëm, por Whoopi nuk shihej askund. Ana Navarro pyeti “Është Whoopi përreth?” ndërsa videoja mbyllej, duke bërë që bashkë-ylli i saj të shikonte nga pas disa pajisje.

“Unë jam këtu,” tha aktorja. “Ju kap të gjithë sezonin e ardhshëm. Vazhdoni bisedën!”

Fansat po bisedonin rreth Whoopi’s mungesa e ngacmuar nga grupi përpara se klipi të konfirmonte kthimin e saj. Ana postoi klipin në Instagram dhe shikuesit shkuan në seksionin e komenteve të postimit për të ndarë reagimet e tyre.

Whoopi Goldberg

Një përdorues shkroi: “U tremba për një moment sepse nuk e pashë Whoopin. Ajo është një domosdoshmëri në View. Të dua Whoopi.”

Një tjetër shtoi: “Mos më trembni kështu znj. Whoopi.”

Një fans shkroi – “Whoopi me frikesove kur nuk te pashe deri ne fund. Hajde e dashura mos e bëj këtë.”

Whoopi Goldberg

Një tjetër thirri – “Nuk mund të pres! Dhe ju e dini se ne të gjithë ishim në teh duke menduar Whoopi nuk kthehej. E luajtur mirë. Kasti i preferuar ndonjëherë, dhe unë e kam parë përgjithmonë.”

Në fillim të këtij muaji, prej shumë kohësh “Pamja” mikpritës, Gëzimi Behar, zbarkoi në polemika pas Nicole “Snooki” Polizzi pretendoi se ajo ishte keqtrajtuar nga panelisti i hapur. Të gjithë “Jersey Shore” Kastit iu kërkua të gjente se cilat yje të Hollivudit i kishin keqtrajtuar gjatë viteve, gjatë një paraqitjeje më 3 gusht në “Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.”

Whoopi Goldberg

Polizzi, 35, nuk u përmbajt, u përgjigj menjëherë “Gëzimi Behar!”

Ajo vazhdoi – “Gëzimi ishte shumë e keqe për mua. Ajo më futi në qoshe në banjë dhe më tha: “Ti nuk je italian!” Unë i thashë, ‘OK, zonjë’”.