West Wilson Teases Summer House Sezoni 8 Ribashkim

Klea

West Wilson Teases Summer House Sezoni 8 Ribashkim

West Wilsonme i riu Shtëpi verore anëtar i kastit, mund të ketë pasur një sezon argëtues duke filmuar në Hamptons. Megjithatë, ai nuk mund të thotë të njëjtën gjë për paraqitjen e tij të parë të ribashkimit.

Shkrimtari sportiv i kthyer në yll realiteti u shfaq në podkastin e Tamra Judge dhe Teddi Mellencamp, Two Ts In A Pod, për të diskutuar të gjitha gjërat e sezonit të 8-të të Summer House, duke përfshirë ribashkimin shpërthyes që fansat presin me kunja dhe hala. Sipas vendasit nga perëndimi i mesëm, ai e kaloi pjesën më të madhe të ribashkimit të tij të parë duke iu përgjigjur pretendimeve të të tjerëve për të në vend që të vendoste vetë tonin.

West i vjen keq për çdo pjesë të ribashkimit të sezonit 8 të Summer House

“Për ribashkimin, më vjen keq për çdo moment të tij”, u tha ai yjeve të Real Housewives. “Unë thjesht mendoj se po përpiqesha t'u përgjigjesha njerëzve të tjerë në vend që të tregoja historinë time, nëse kjo ka kuptim.”

Sezoni aktual i Summer House ka shfaqur pak dramë me djemtë, përveç mishit të viçit të Kyle Cooke me gruan e tij, Amanda Batula. Nga tingulli i tij, West mori një mirëseardhje të vërtetë Bravo kur grupi u ul për mbledhjen e tyre. “Unë nuk jam ndërtuar fare për ribashkime,” tha ai. “Para se të bëja shfaqjen, thashë: “Jo, nuk jam konfrontues. Shpresoj që të jetë në rregull'. Thjesht natyrshëm, ndihet kaq rraskapitëse dhe e frikshme.”

Që kur u bashkua me rrjetin, i riu i reality TV ka marrë shumë dashuri nga Bravosfera. Ata gjithashtu kanë mbështetur Westin teksa ai vazhdon të përpiqet të tërheqë Ciara Miller. Dyshja kanë dalë në disa takime para kamerës dhe ky i fundit vizitoi fermën e West në Misuri pasi seriali përfundoi.

Pavarësisht tërheqjes së tyre reciproke, ende nuk duket se gjërat mes tyre kanë ecur përpara. Më vonë, gjatë bisedës së tij me Teddi dhe Tamra, West tha se të gjitha detajet rreth marrëdhënies së tij me Ciarën “do të shpalosen” gjatë ribashkimit special.

Summer House vazhdon të enjten në orën 9/8c.