West Wilson mbi komentet e Jesse Solomon rreth Amanda Batula

Klea

West Wilson mbi komentet e Jesse Solomon rreth Amanda Batula

West Wilson ka qenë në vendin e nxehtë që kur u transmetua për herë të parë ribashkimi i Shtëpisë Verore. Por tani… mund të jetë e Jesse Solomon kthehu për t'u përballur me zemërimin e Bravosferës.

Çfarë po ndodh me Xhesin dhe Amandën?

Në rast se jetonit nën një shkëmb gjatë tre muajve të fundit, Bravo's Summer House paraqiti dy anëtarë të rinj të kastit, me të cilët fansat nuk ngopeshin. West dhe Jesse. Dy vëllezërit hynë duke kërkuar për argëtim dhe ata e bënë të qartë se do të ishin të hapur për diçka romantike nëse do të ndodhte.

West kapi ndjenjat (apo ai?) për Ciara Miller-in vetëm për të thyer zemrën e saj pasi kamerat u ulën. Dhe Xhesi… mirë, Xhesi dukej se kishte sy vetëm për gratë e marra, si Paige DeSorbo. Megjithatë, fansat kanë pyetur veten nëse ai ka të nxehtit për një tjetër anëtar të kastit të Summer House – Amanda Batula.

Të dy kanë ndezur bisedën pasi vëzhguesit vunë re komentet flirtuese të Jesse në postimet e Amandës në mediat sociale. Oh, nuk më beson? Ju mund t'i hidhni një sy vetes në këtë temë në internet që përmbledh disa nga deklaratat e tij më sugjeruese, duke përfshirë atë ku ai e quajti Amandën një “milf në stërvitje”.

Gjatë një bisede me Nick Viall në podkastin e tij, The Viall Files, West diskutoi bisedën dhe tha se e pyeti Amandën nëse ajo ishte në rregull me sjelljen e Jesse.

“I dërgova mesazh Amandës dhe i thashë, 'A po i pastron këto me ty para se t'i postojë?'”, tha ai. “Ajo thjesht tha, 'Haha Interneti është i çmendur' apo diçka tjetër. Por, ai është plotësisht i prirur në të, me siguri, është çmenduri.”

West nuk do të ishte i lezetshëm me Xhesin duke goditur vajzën e tij

Siç mund të pritej, shikuesit kanë ndarë teoritë e tyre; megjithatë, Amanda i rrëzoi ata në një video të TikTok.

Më vonë, West tha se besonte se bashkë-ylltarët e tij po “ankonin” në thashethemet për sh*t dhe qeshje.

“Mendoj se sapo e kuptuan se kishte thashetheme, të dy u përkulën sepse ishte qesharake. Unë mendoj se është gjithashtu qesharake,” tha ai përpara se të thoshte se Jesse mund të jetë duke bërë “pak shumë”.

Diku tjetër, gazetari sportiv tha se nuk kishte folur me bashkëshortin e Amandës, Kyle Cooke, për zhurmën.

“Ai është i vetmi person që nuk ka folur për këtë dhe nuk e di nëse i intereson [because] Unë do ta bëja”, pranoi West. “Do të doja të dija çfarë thotë Kyle [or] edhe nëse e di. Ai duhet të, [but] Unë do ta bleja plotësisht [if he didn’t]ai thjesht do të thoshte, 'Unë jam duke punuar'”.

Transmetoni Shtëpinë Verore në Peacock.