West Wilson dhe Ciara Miller kishin 'fjetur nën të njëjtën çati'

Klea

West Wilson dhe Ciara Miller kishin 'fjetur nën të njëjtën çati'

West Wilson është ylli i sezonit të 8-të të Summer House. Çfarë nuk ju pëlqen për shokun me këmbë në tokë nga Misuri? Ai është bërë shpejt një i preferuar i fansave për sensin e tij të humorit dhe personalitetin e qetë.

West shpejt ra në sy të Bravolebrity veteranit, Ciara Miller. Pavarësisht se ishte tërhequr nga djali i blegtorëve, ajo vazhdoi me shumë kujdes. Pas disa romancave të tjera të saj televizive, kush mund ta fajësojë modelen profesioniste?

Dyshja përfundoi duke shkuar në disa takime mes xhirimeve të Summer House në fundjavë. Dhe me një sens të ngjashëm humori, bëri shaka se sa të zbutura kishin qenë flirtet dhe kontaktet e tyre fizike deri në atë pikë.

Ndarja e një tende “ndihej shumë intuitive”

Por në episodin më të fundit, një event kampingu i aktorëve i dha mundësinë çiftit flirtues për t'u afruar pak më shumë. Danielle Olivera organizoi një festë kampingu në oborrin e shtëpisë së verës. Wes dhe Ciara përfunduan duke ndarë një tendë, por mbrëmja u ndërpre nga një stuhi, e cila e detyroi aktorin të tërhiqej brenda.

Gjatë një interviste me Decider.com, West u pyet pse kampingu “ishte një hap i parë i mirë” për të kaluar një mbrëmje së bashku privatisht.

“Në shtëpi, secili prej nesh ka dhomat e veta, por jashtë nuk është kështu dhe thjesht ndihej shumë e natyrshme gjatë gjithë natës,” u përgjigj i riu i Summer House. “Ne ishim ulur [and] duke ngrënë darkë së bashku në të njëjtën karrige për katër orët e fundit, kështu që të hynit në të njëjtën tendë ndihej shumë intuitive. Dhe po, ishte thjesht një mënyrë e bukur pak neutrale për të fjetur nën rripin tonë.”

Ai shtoi, “Por më pas u përplas, kështu që u shkurtua pak, për fat të keq.”

Smitten West gjithashtu i tha publikimit të lajmeve se çfarë ishte ajo që e tërhoqi atë te Ciara.

“Unë mendoj se Ciara është shumë autentike për atë që është,” shpjegoi West. Për më tepër, “Mendoj se gjithçka që ajo tha ishte me të vërtetë mendimi i saj dhe mendimet e saj. Ajo kurrë nuk tingëllon e provuar apo prodhuar. Thjesht më pëlqen që gjithçka që ajo ndjeu dhe tha ishte shumë e vërtetë dhe origjinale dhe më pëlqen kjo tek njerëzit.”

Shiko Summer House të Enjten në 9/8c në Bravo.