West Wilson dhe Ciara Miller janë ende në lidhje?  Gjithçka që Dimë

Klea

West Wilson dhe Ciara Miller janë ende në lidhje? Gjithçka që Dimë

West Wilson dhe Ciara Miller zemrat e fansave të Bravo shkriheshin ndërsa shikonim flirtimin e tyre në sezonin 8 të Summer House. Pasi shikuesit panë se zemra e Ciarës u thye nga ylli i Southern Charm, Austen Kroll, ata ishin të lumtur ta shihnin atë me një djalë të këndshëm si West.

Ciara ka qenë e hapur këtë sezon për dëshirën për t'i marrë gjërat ngadalë, gjë që ka qenë një luftë për West. Në episodin më të fundit të Summer House, West zbuloi se ai dhe Ciara nuk janë ekskluzivë, duke u thënë shokëve të shtëpisë se nuk i ka ndërprerë lidhjet e tjera.

Biseda ndezi shumë biseda në internet për statusin aktual të marrëdhënies së West dhe Ciarës. A janë ata ende bashkë apo vazhduan rrugët e tyre të ndara pas përfundimit të sezonit?

Këtu është gjithçka që dimë për statusin e tyre aktual të marrëdhënies:

Ciara vizitoi familjen e West në Misuri

Ndërsa ne nuk jemi të sigurt nëse Ciara dhe West janë të dashur dhe të dashur, ne e dimë se romanca e tyre nuk mbaroi kur kamerat ndaluan së rrotulluari. Ciara vizitoi familjen e tij në Misuri në prill 2024.

Babai i West ndau foto të yjeve të Shtëpisë së Verës duke hipur në kuaj së bashku me titullin, “Një vizitë në vjeshtë nga Ciara dhe West. Bëri disa kalërim dhe vaksinoi viça.”

Babai i tij përmendi se vizita u zhvillua në vjeshtë, pavarësisht nga postimi në fund të prillit.

Ciara foli për vizitën gjatë një paraqitjeje në prill në Watch What Happens Live, duke i thënë prezantuesit Andy Cohen se ajo kaloi “një kohë të mrekullueshme”.

“Prindërit e tij janë të mrekullueshëm,” tha ajo. “Mamaja e tij është kaq e zgjuar dhe e bukur dhe babai i tij [is] qesharake.”

West u ndal në Clubhouse disa javë më vonë dhe tregoi se prindërit e tij e donin Ciarën.

Ajo ka qenë e turpshme për romancën e tyre

Ciara ka qenë e turpshme kur është pyetur për West në intervista. Ajo thjesht nuk dëshiron të prishë fundin e sezonit, por disa fansa e kanë lexuar mungesën e entuziazmit të saj.

Gjatë paraqitjes së saj në Watch What Happens Live, ajo u pyet se çfarë e bëri materialin për të dashurin e West. Ajo fillimisht u përgjigj duke i dhënë hije shokut të saj, duke thënë se ai duhet të jetë më shumë telefonues dhe më pak mesazher. Andi e përsëriti pyetjen, duke e pyetur sërish se çfarë cilësie do ta bënte atë një të dashur të mirë, jo të keq.

“Ndonjëherë ai [is] mirë me detajet”, u përgjigj ajo.

Si Andy ashtu edhe i ftuari tjetër Tyler Cameron dukeshin të hutuar nga përgjigja e saj.

“A është ai i dashuri juaj tani?” Pyeti Tyler. “Unë nuk mendoj se do të jetë mirë.”

Fansat në pjesën e komenteve e morën përgjigjen e Ciarës si shenjë se të dy nuk janë më bashkë.

“Ata definitivisht nuk po takohen,” komentoi një përdorues.

“0% mundësi që ata janë ende në lidhje,” shkroi një tjetër fans.

Perëndimi vërshon mbi Ciara

Mënyra se si West dhe Ciara flasin për njëri-tjetrin në shtyp, po i bën fansat me kamxhik. Një minutë, fansat janë të bindur se e kanë dhënë dorëheqjen. Në minutën tjetër, fansat janë të sigurt se janë ende thellësisht të dashuruar.

Në një intervistë në prill me Access Hollywood, West u vërsul mbi yllin e tij, duke i bërë fansat të besojnë se ata janë ende të fortë.

Ai foli për mënyrën se si ata u lidhën me rrënjët e tyre jugore dhe tha se e vlerësonte mënyrën se si ajo e ndihmoi të gatuante gjatë natës së tij të parë në Summer House.

Ciara e kaloi ditën e Shën Valentinit me miqtë

Në një intervistë në shkurt me Page Six, Ciara përmendi se ajo e kaloi ditën e Shën Valentinit “me miqtë”. Jo çdo çift bën një punë të madhe nga Dita e Shën Valentinit, por ne nuk mund të mos pyesim veten nëse kjo do të thotë se ajo dhe West kanë mbaruar.

Mendimet e fundit

Është e vështirë të thuhet me siguri nëse West dhe Ciara janë ende në lidhje, por unë jam duke u prirur drejt jo. Sigurisht, ajo vizitoi fermën e tij familjare në vjeshtë, duke sinjalizuar se ata të paktën u përpoqën t'i bënin gjërat të funksiononin pas përfundimit të verës. Megjithatë, përgjigjet e Ciarës në intervistë më bëjnë të mendoj se ajo është larguar nga bashkëylli i saj. Nga kalimi i ditës së Shën Valentinit me miqtë e deri te vështirësitë për të thënë gjëra të bukura për të në intervista, nuk duket mirë. Do të duhet të shohim se si do të zhvillohet pjesa tjetër e sezonit, por mendoj se këta të dy nuk janë më bashkë.