VPR Alum Peter Madrigal lançon Rrjetin e Reality TV

Klea

VPR Alum Peter Madrigal lançon Rrjetin e Reality TV

Të gjithë e mbajnë mend Peter Madrigal nga Rregullat e Vanderpompës. Menaxheri i SUR u shfaq në serial si i ftuar që në ditën e parë, por pas Scandoval, ai dhe rrjeti shkuan në rrugë të ndara. Që kur ai u largua nga seriali, fansat nuk e kanë parë Pjetrin në asnjë serial tjetër pa skenar. Megjithatë, gjërat mund të ndryshojnë me sipërmarrjen e tij të re.

Peter po ofron një dyqan me një ndalesë për të gjitha gjërat e televizionit realitet

Pasi ka kaluar vite përpara kamerës (dhe duke u marrë me yjet e tij më të mëdhenj se jeta), Peter është gati të ndërtojë njohuritë që ka mbledhur duke hapur një rrjet televiziv.

“Mund të më keni parë në TV realitet… në të kaluarën”, filloi ai videon e tij në TikTok. “Por, ashtu si të gjithë ju, edhe unë jam adhurues i televizionit të realitetit.”

Ai vazhdoi, duke thënë se i pëlqen argëtimi dhe kaosi, por më e rëndësishmja, ai është i apasionuar pas “aspektit të biznesit”.

“Pra, unë jam këtu për t’u dhënë jetë atyre shfaqjeve që meritojnë të jenë në një rrjet për t’i parë të gjithë,” shpjegoi ai.

Më vonë, ai kanalizoi të brendshmen e tij Danielle Olivera dhe tha se si president dhe pronar i kompanisë së tij, Reality Network, qëllimi i tij është të sjellë “jetën reale” dhe “dramën” në TV.

A do të kthehet Peter në Vanderpump Rules?

Ishte tronditëse kur mësova se Peter nuk do të kthehej në Vanderpump Rules për sezonin 11. Siç e përmendëm, menaxheri i SUR kishte qenë pjesë e shfaqjes që nga Sezoni 1. Në fillim të vitit 2024, ai zbuloi se megjithëse kompania e prodhimit i kërkoi të filmonte Sezoni 11, do të ishte falas.

“Pra, në thelb, zgjedhja ime ishte të kthehesha në shfaqje falas. Ose mos e bëni. Kjo është në thelb ajo që ndodhi. Pra, unë jam paguar në shfaqje që nga fillimi i shfaqjes. Dhe më pas më kërkuan ta bëja falas.”

Me muhabetin që rrethon të ardhmen e shfaqjes dhe kush mund të kthehet ose jo, ka të ngjarë që edhe Pjetri të mos jetë pjesë e atyre bisedave.

Stream Vanderpump Rules on Peacock.