Shannon Beador

Klea

VIDEO: Shannon Beador kapet duke shpejtuar dhe përplasur shtëpinë në pamjet shokuese me goditje dhe vrapim!

VIDEO: Shannon Beador kapet duke shpejtuar dhe përplasur shtëpinë në pamjet shokuese me goditje dhe vrapim!

Shannon Beador e gjeti veten në ujë të nxehtë pasi manovroi egërsisht automjetin e saj në një rrugë banimi, duke u përplasur përfundimisht në anë të një shtëpie, siç shihet në pamjet tronditëse që kapin debatin e saj të supozuar të BDI-së.

Shannon Beador

Në një aventurë në dukje të pakontrolluar të së shtunës vonë, pak para se ora të shënonte dymbëdhjetë, Shannon, u kap me shpejtësi në një rrugë të Newport Beach, CA. Sidoqoftë, arratisja mori një kthesë të gabuar – fjalë për fjalë – kur ajo u duk se e gjykoi gabim një kthesë, duke dalë jashtë kontrollit dhe përfundimisht duke u përplasur në një banesë, siç përshkruhet në videon ku regjistrohet incidenti.

Klikoni më poshtë për të parë videon e Shannon shpejtësia dhe përplasja me një shtëpi.

Në një rrahje zemre pas përplasjes, Shannon manovroi me shpejtësi automjetin e saj në mbrapa, duke e nxjerrë nga trotuari për ta rivendosur në rrugë, më pas vazhdoi të tërhiqej me kujdes nga vendi i ngjarjes.

TMZ siguroi fotografi dhe pamje video që tregonin incidentin dhe pasojat – një mbjellës betoni ishte në rrënoja, duke mbajtur pjesën më të madhe të goditjes, shoqëruar nga një shenjë e dukshme rrëshqitjeje që njolloste rrugën.

Shannon Beador

Duket se Amvise të vërteta të Orange County ylli shmangi me vështirësi përplasjen me derën e përparme të shtëpisë, një rrethanë që mund të kishte rezultuar në shumë më shumë dëme dhe ndoshta të dëmtonte dikë brenda banesës.

Shannon Beador

Sipas shumë burimeve, Shannon përfundimisht ndaloi automjetin e saj në mes të rrugës dhe doli jashtë, e shoqëruar nga qeni i saj. Raportohet se me mbërritjen e policisë, ajo tentoi ta paraqiste situatën thjesht si një shëtitje të rastësishme të qenve; megjithatë, oficerët në vendngjarje mbetën të pa bindur nga akti i saj.

Shannon Beador

Një përfaqësues nga Departamenti i Policisë së Newport Beach e konfirmoi këtë Shannon u arrestua dhe u dënua me dy akuza për kundërvajtje: goditja me vrap dhe BDI për alkool. Pas arrestimit, ajo u citua dhe më pas u lirua pa u caktuar një garanci.

Shannon Beador

Amvisat e vërteta të Orange County nuk është duke filmuar në mënyrë aktive për momentin, prandaj Shannon nuk ishte në kamera gjatë kohës që çoi në arrestimin e saj. Në një deklaratë, avokati i saj Michael Fell e komunikoi këtë Shannon i vjen thellësisht keq dhe i mbushur me keqardhje për incidentin. Ai shtoi, “Jemi në pritje të detajeve zyrtare lidhur me këtë rast pasi të dalin në dritë dhe Shannon është e gatshme të marrë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Është e rëndësishme të kujtojmë se në fillim të këtij viti, Shannon ndau se u befasua plotësisht nga ndarja e ashpër me të dashurin John Jassennjë zhvillim që ndodhi vetëm disa javë pas mbylljes së xhirimeve për sezonin e shtatëmbëdhjetë.

Shannon Beador

e Shannon-it bashkë-yll, Gina Kirschenheiteriu përgjigj akuzave të mëparshme të bëra nga Gjyqtari Tamrai cili etiketoi Shannon si alkoolike.

“Ky është një problem i madh. Nuk më intereson nëse Shannon dëshiron të thotë se ka një problem me alkoolin apo jo. Unë nuk jam këtu për të gjykuar dikë apo për të diagnostikuar dikë, por kjo dhe pirja e saj është një problem për të gjithë të tjerët, “tha Gina në një intervistë për US Weekly. “Dhe ju do të mendonit se dikush do të dëshironte të shikonte të paktën atë pjesë të saj.”

Shannon Beador

Vetëm disa ditë para arrestimit të saj nga BDI, Shannon hodhi poshtë akuzat e Gina në lidhje me zakonet e saj të pijes.

Gjatë një interviste të përbashkët me një mik të ngushtë, Vicki Gunvalsonmë 13 shtator, Shannon hodhi poshtë akuzat “të pasakta” në lidhje me nivelin e saj të konsumit të alkoolit. “Le të shohim njerëzit e tjerë në shfaqje këtë sezon që kanë pirë shumë,” Shannon tha Us Weekly.

Vicki Gunvalson, 61 vjeçe, vuri në dukje, “Shfaqja, nuk më pëlqen ta them, promovon argëtimin dhe pak alkool,” tha ajo për Na. “Dhe ne mund të kontrollojmë atë që vendosim në trupin tonë. … Është vetëm kur filmoni shtatë orë në ditë dhe një [hour] nga ajo ose një gjysmë ore e saj është duke e ngritur atë në një nivel të lartë, kjo është ajo që ata do të tregojnë sepse kjo është argëtuese.”

Shannon Beador

Amvisat e vërteta të Orange County transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 EDT, në Bravo.