Video: Kristen Doute dhe Luke Broderick ofrojnë turne në shtëpi

Klea

Video: Kristen Doute dhe Luke Broderick ofrojnë turne në shtëpi

Kristen Doute nga The Valley është transferuar zyrtarisht me të dashurin e saj, Luke Broderickdhe ata po tregojnë bllokun e tyre të ri, me një oborr spanjol të dyfishtë, dy frigoriferë dhe një bar të fshehtë të banjës.

“Mirë se erdhe në banesën tonë të re, të përulur,” tha Kristen në një video të postuar nga The Daily Dish e Bravo. “Ne sapo u vendosëm në këtë apartament rreth 30 sekonda më parë.” Dhoma e ndenjes ka një divan të bukur, komod me një shezlong, një televizor masiv të montuar në qoshe dhe tre korniza të printuara.

“Siç mund ta shihni, ne nuk kemi një por dy frigoriferë,” vuri në dukje Kristen. “Luka, mos më thuaj që nuk të kam dhënë kurrë asgjë në këtë apartament… ti ke frigoriferin tënd të pijeve”, të cilës Luke iu përgjigj: “Mendoj se gjysma e atyre pijeve janë të tuat.”

Kristen dhe Luke shpresojnë për një fëmijë së shpejti…

Diçka tjetër e lidhur në shtëpinë e Kristen dhe Luke janë kristale – veçanërisht një “hënë e pjellorisë”.

“Ne kemi kristale në të gjithë shtëpinë”, tha ajo para kamerave ndërsa tregonte një pjesë që i ngjante një topi kristali. “Ky është shkëmbi im i hënës së pjellorisë. Shkëmbi ynë i pjellorisë së hënës.”

Kristen dhe Luke kanë ndarë më shumë rreth dëshirës së tyre për t'u bërë prindër në reality show-n më të ri të Bravo, The Valley. Edhe pse ata kanë marrë pozitivitet dhe emocione të mira nga ish-yjet e Vanderpump Rules si Scheana Shay dhe Lala Kent, Jax Taylor i dha ferrin e saj.

“Tani që jemi në këtë bisedë me fëmijët, unë vetëm dua që ju të siguroheni që jeni gati për këtë situatë,” i tha Jax Kristen gjatë Episodit 1 të serialit. “A jeni mendërisht atje për të pasur një fëmijë tani?” vazhdoi ai. “Unë thjesht dua që ju të bëni kërkimin tuaj,” tha ai pasi tha se një fëmijë “nuk është si të marrësh një qen.”

Në një episod tjetër, Kristen dhe Luke diskutuan frikën e saj për të pasur një fëmijë në moshën 40-vjeçare. “Nuk dua të vazhdoj të flas për këtë apo të mendoj për të apo ta them me zë të lartë sepse më duket sikur po e them këtë. në univers”, i tha ajo Lukës. “Thjesht po përpiqem të mos i bëj vetes gjithë këtë stres dhe presion.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.