Video: Jax Taylor dhe Brittany Cartwright Give House Tour

Klea

Video: Jax Taylor dhe Brittany Cartwright Give House Tour

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright mund të përballen me një përçarje në jetën e tyre familjare për shkak të një ndarjeje miqësore, por ata janë ende një front i bashkuar kur bëhet fjalë për djalin e tyre Cruz dhe shtëpinë ku ai është rritur. Si i tillë, dyshja e Luginës filmoi një vështrim të fshehtë të tyre në shtëpi së bashku për Bravo.

Sinoffi i tyre Vanderpump Rules, The Valley aktualisht po transmeton sezonin e tij të parë. Dhe ka një rinovim të interesit publik për jetën e tyre në shtëpi pasi Jax dhe Brittany u larguan nga reality TV në vitin 2020. Ja çfarë kishte për të thënë çifti i larguar për shtëpinë e tyre 4600 metra katrorë gjatë një turneu të fundit në shtëpi të filmuar për Bravo.

Jax dhe Brittany zbulojnë dhomat e tyre të preferuara të shtëpisë

Jax filloi duke treguar zonat e shtëpisë që nuk i përdorin kurrë, duke përfshirë dy nga shtatë banjat. Familja gjithashtu e mban dhomën e ngrënies dhe dhomën e ndenjes të pacenuar duke mos u ulur asnjëherë atje, edhe pse Jax mundi të kujtonte se “një herë” ai ishte “i uritur dhe i lindi në atë divan”.

Salla e lojërave e Cruz-it funksionon si një dhomë mysafirësh me një divan të tërhequr. Dhoma është e mbushur me lodra të përshtatshme për moshën e parashkollorit, madje ai tregoi të preferuarën e tij.

Brittany tregoi kuzhinën e saj të mrekullueshme ku kalon familja, “shumicën” e kohës së tyre. Vendasja nga Kentaki veçoi “ishullin e kuzhinës dhe patjetër në zonën e dhomës së ndenjes”.

“Kjo është ndoshta krenaria ime dhe gëzimi i gjithë shtëpisë sonë, është ky kolltuk,” vuri Jax. “Ne jemi gjithmonë këtu. Ne jemi adhurues të mëdhenj të filmave. Ne jemi të apasionuar pas televizionit. Ne rrimë në divan pothuajse gjatë gjithë ditës. Nëse nuk po bëjmë asgjë, jemi në divan.”

Dhoma e Cruz-it përmban letër-muri me dinosaur. Është e qartë se frymëzimi për festën e tij të tretë të ditëlindjes. Brittany e vendosi djalin e saj të vogël në shtrat në krevatin e tij, ndërsa ai po bëhej i çuditshëm gjatë xhirimit.

Brittany u turpërua nga hapësira e saj e pazakontë e magazinimit

Ish zuzari i atëhershëm i VPR foli për palestrën e tij në shtëpi.

“Kjo ishte një dhomë rezervë, por unë e transformova këtë dhomë në një palestër kur ndodhi Covid,” shpjegoi Jax. “Ne e mbajtëm, vetëm sepse është vërtet e lehtë. Natyrisht, të kesh një fëmijë është e vështirë të shkosh në palestër në kohë. Kështu që të kesh një në shtëpinë tënde thjesht e bën jetën pak më të lehtë.”

Në banjën ngjitur priste një surprizë.

“Ky dush është në të vërtetë vendi ku ne mbajmë koleksionin e jastëkëve të Brittany,” zbuloi Jax. “Kjo është gjëja më e turpshme që kam parë ndonjëherë dhe pas kësaj videoje, do t'i hedh të gjitha këto.”

“Më pëlqejnë jastëkët e hedhjes”, u përgjigj Brittany duke bërë shenjë ndaj koleksionit të grumbulluar lart në dush. “Askush nuk e përdor atë dush.”

Ish-kamerierja e SUR mori një gërmim delikate kur filluan xhirimet në dhomën kryesore të gjumit.

Ajo tha: “Tjetër është dhoma jonë e gjumit, ku ndonjëherë ndodh magjia. Cruz ende fle këtu ndonjëherë me ne. Ai zvarritet në shtratin tonë gjatë gjithë kohës. Pra, këto janë të tre dhomat tona të gjumit nëse jam i sinqertë.”

Më pas, Brittany u hodh në dollapin e saj, por gjithashtu tha se “megjithatë i duhet ende më shumë hapësirë”.

Por oazi i saj është banja kryesore.

“Dhoma ime e preferuar e të gjithë shtëpisë,” tha vendasja nga Kentaki. “Kjo është banjo jonë kryesore. Vaska ime. Kjo është koha ime. Jax dhe Cruz nuk lejohen sa herë që jam këtu”.

Jax-it i pëlqen të varet vetëm në shtëpinë e pishinës

Dyshja i nxori producentët jashtë në oborrin e tyre. Oborri i shtëpisë së tyre ka gjithashtu një shtëpi me pishinë, pishinë dhe hapësirë ​​për shesh lojërash për Cruz. E përkryer për të ftuar miqtë.

“Ne argëtohemi shumë,” zbuloi Jax. “Oborri ynë i shtëpisë është krijuar për argëtim. Dhe të gjithë vijnë këtu dhe mblidhen në shtëpinë e pishinës dhe të gjithë fëmijët luajnë në pishinë. Dhe më pëlqen të bëj barbeque.”

“Prit, a të pëlqen të bësh Barbekju? Kush bën bbq?” Brittany bëri shaka.

Turneu përfundoi në shtëpinë e pishinës, ku Jax pranoi se kërkonte ngushëllim nga familja e tij në atë zonë.

“Unë dal këtu kur dua të largohem nga të gjithë. Unë thjesht dal këtu dhe e shikoj lojën në lëvizje”, shpjegoi ai.

Do të ishte interesante të theksohej kur ky turne në shtëpi u filmua në kornizën kohore të ndarjes së Jax dhe Brittany. Nëse është regjistruar kohët e fundit, me siguri mund t'u jepet merita për shakatë e tyre të këndshme. Përveç kësaj, është një shtëpi e mrekullueshme.

Merr “The Valley Marta” në 9/8c në Bravo.