Vicki Gunvalson thyen implantin e gjyqtarit të Tamra-s duke parë se çfarë ndodh drejtpërdrejt

Klea

Vicki Gunvalson thyen implantin e gjyqtarit të Tamra-s duke parë se çfarë ndodh drejtpërdrejt

Sa herë që Vicki Gunvalson bën një paraqitje në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt, ka shumë tituj të nesërmen. Një për të cilën nuk prisnim kurrë të shkruanim, megjithatë, ishte shkatërrimi i tij Gjyqtari Tamra implant i vjetër. Pasi ishte ulur e sigurt në klub për ca kohë, Vicki erdhi dhe supozohet se e shpoi atë me thonjtë e saj të mprehtë. Shannon Beador pothuajse mori gjithashtu fajin nga Andy Cohen, pas incidentit gjatë një pushimi reklamash.

Andi kurrë nuk është dukur kaq i zhgënjyer

“Vicki theu implantin e Tamrës. Ka qenë ulur aty në heshtje për tetë vitet e fundit,” shpjegoi Andy. “Unë mendoj se tashmë po rrjedh!” Vicki u kthye, përpara se Andi të tregonte se sa të mprehtë ishin thonjtë e saj. “Unë nuk i preka me thonjtë e mi,” u përgjigj ajo, duke pretenduar se e mbante vetëm implantin në pëllëmbën e saj.

Andy më pas vuri re bizhuteritë e Shannon: “Shannon ka një unazë diamanti me gjemba”. Duke mos dashur të merrte fajin për këtë, ajo këmbënguli që Andi e ndjente atë, pasi “thinjat” ishin thjesht një iluzion. “Plotësisht e qetë,” tha ajo, duke paraqitur dorën e saj për inspektim. “Oh po, ke të drejtë,” tha Andi. “Kjo është pala fajtore pikërisht këtu,” tha Shannon, duke hedhur nën autobus shokun e saj Tres Amigas.

“Mirë, fajëso mua!” – tha Vicki, duke u nisur nga një britmë. Pastaj Andi solli emrin e një ish-Shtëpiake që kërkonte vëmendjen, e cila ishte duke e mposhtur pronarin e restorantit The Quiet Woman, i cili është shfaqur në Real Housewives të Orange County. Unë do të mbaj anën e Julius Sekas për këtë; AI ish yll RHOC nxjerr toksicitet.

Historia e implantit të gjirit të Tamra-s është një histori e gjatë dhe e mirë-dokumentuar. Ajo i hoqi implantet e saj për herë të dytë në vitin 2021, pasi ato shkaktuan zhvillimin e sëmundjes së implantit të gjirit. Nuk është një diagnozë zyrtare mjekësore, por simptomat përfshijnë dhimbje kyçesh, mjegull truri, sy të thatë dhe lodhje. Duke gjykuar nga sjellja e saj në sezonin 17 të RHOC, Tamra me siguri i ka kthyer energjitë.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Bravo.