Vicki Gunvalson

Klea

Vicki Gunvalson spekulon se ajo nuk do të kthehet në ‘RHOC’ dhe fansat janë të shkatërruar!

Vicki Gunvalson spekulon se ajo nuk do të kthehet në ‘RHOC’ dhe fansat janë të shkatërruar!

Duket se Vicki Gunvalson Udhëtimi i “zonjave shtëpiake” ka marrë fund.

Te merkuren, Vicki konfirmoi se ajo nuk kishte marrë një kontratë me kohë të plotë për sezonin 18 të Amvise të vërteta të Orange County. OG i OC konfirmoi se ajo nuk do të shfaqej si “shoqe” në sezonin e ardhshëm.

“Vazhdova me mirëbesim duke menduar se do t’i tregoja rrjetit se i dua, i dua xhirimet, vlerën time. Por nëse kthehem [as a ‘friend’]duket e etur,” i tha ajo Page Six në premierën e Sezonit 2 të “Hollywood Houselift with Jeff Lewis”.

Vicki Gunvalson

Vicki e quajti vrapimin e saj në 13 sezone “një udhëtim të mirë”, por u tall: “Unë nuk e kuptoj se çfarë po bëjnë ata”.

Bravo ende nuk e ka shpallur kastin e sezonit 18, por Vicki informoi median se “të gjitha telefonatat u bënë javën e kaluar”.

Fansat e OG u thyen në zemër dhe dolën në rrjetet sociale për të reaguar ndaj lajmit. Një person shkroi, “Absolutisht zemërthyer kur dëgjova Vicki-n mund të mos kthehet më. Ajo është zemra e shfaqjes! #RHOC nuk do të jetë njësoj pa të.”

Vicki Gunvalson

Një tjetër tha: “Nuk mund të besoj se Vicki mund të mos kthehet në RHOC. Ajo është origjinale dhe e pazëvendësueshme. Me të vërtetë do të më mungojë prania e saj në shfaqje.”

Dikush tjetër komentoi: “Ky lajm për Vicki ndoshta moskthimi në ‘RHOC’ ma ka prishur ditën. Ajo ka qenë gjithmonë amvisa ime e preferuar.”

“I shkatërruar është një nënvlerësim. Vicki të mos jesh në ‘RHOC’ është sikur emisioni të humbasë shpirtin. Ajo solli kaq shumë dramë dhe argëtim.” Një tjetër fanse ka shkruar.

Vicki Gunvalson

Vicki-t pasuan vërejtjet te Taylor Armstrong Njoftimi se ajo nuk do të kthehej si “shoqe” e aktorëve, pasi u shfaq vetëm për një sezon.

“Më pëlqente të kaloja kohë me zonjat e #RHOC dhe falënderova që u tregova shikuesve një përditësim mbi jetën time. Unë kam krijuar disa miqësi të vërteta që i dua. I uroj zonjave çdo të mirë për sezonin e 18-të.” Taylora “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” alum, shkroi në Instagram, muajin e kaluar.

Fansat presin të shohin rikthimin e kastit të sezonit 17, Heather Dubrow, Shannon Beador, Emily Simpson, Gina Kirschenheiter, Jennifer Pedranti dhe Gjyqtari Tamrapor gjithashtu kanë pyetur veten se cilat fytyra të reja mund t’i bashkohen grupit.

Kelly Dodd

Tamra u qëllua krahas Vicki pas sezonit të 14-të, por u rikthye pasi ishte jashtë fushës për dy vjet.

e Shannon-it BDI/Arrestimi i BDI-së në shtator shkaktoi një stuhi bisedash në internet që çoi në sezonin e xhirimeve.

Gjyqtari Tamra

59-vjeçari ruante një marrëdhënie të mirë me rrjetin dhe madje mori pjesë në BravoCon në nëntor, ku ajo trajtoi episodin e dehur.

“Shkova në një vend të mirëqenies së sjelljes me një përbërës alkooli në të, dhe po eliminoj dhe kam eliminuar shumë gjëra toksike dhe jo të shëndetshme në jetën time,” tha ajo për E! Lajme në eventin e tifozëve në Las Vegas. “Pra, mezi pres me padurim të vazhdoj përpara dhe jam i emocionuar për këtë.”

Tifozët gjithashtu duan të dinë nëse rikthehet RHOC yll, Alexis Bellinomund t’i kërkohet të bashkohet sërish me kastin, pasi ajo është aktualisht në lidhje e Shannon-it ish të dashurin, John Janssen.

Shannon Beador

Vicki konfirmoi se ajo nuk e dinte nëse Bellino ishte pyetur përsëri. Ajo së fundmi iu referua çiftit të ri si “qesharak dhe të etur”, në një mënyrë të mprehtë Koment në Instagram.

Aleksis dhe Gjoni janë zyrtarisht në lidhje, por nuk kanë kaluar në statusin e të dashurës/të dashurit, sipas një raporti të fundit nga Page Six.

Alexis Bellino

Një burim i tha gazetës se të dy “ende po njiheshin me njëri-tjetrin”, ndërsa “duke shijuar” kohën e tyre së bashku. Një raport i mëparshëm tha se Aleksis dhe Gjoni u “bënë shpejt miq” pasi u lidhën në një darkë grupi në nëntor.