Vicki Gunvalson

Klea

Vicki Gunvalson lëshon tërbim ndaj Alexis Bellino për vjedhjen e supozuar të të dashurit nga Shannon Beador!

Vicki Gunvalson lëshon tërbim ndaj Alexis Bellino për vjedhjen e supozuar të të dashurit nga Shannon Beador!

Vicki Gunvalson ka qëlluar në drejtim të ish-it të saj Amvise të vërteta të Orange County bashkë-yll, Alexis Bellinopër takime Shannon Beador’s ish të dashurin, John Janssen.

Alexis Bellino

Vicki tingëllonte në pjesën e komenteve të një postimi në Instagram që nënkuptonte këtë Shannon nuk ishte i lumtur për romancën e lulëzuar.

“Qesharak dhe i etur për të dy”, Vicki ka shkruar.

Vicki Gunvalson

Shannon dhe Gjoni daton për katër vjet përpara se të ndahej, në nëntor 2022.

Aleksis dhe Gjoni janë zyrtarisht në lidhje, por nuk kanë kaluar në statusin e të dashurës/të dashurit, sipas një raporti të fundit nga Page Six.

Një burim i brendshëm i tha gazetës se të dy “ende po njiheshin me njëri-tjetrin”, ndërsa “duke shijuar” kohën e tyre së bashku. Një raport i mëparshëm tha se Aleksis dhe Gjoni u “bënë shpejt miq” pasi u lidhën në një darkë grupi në nëntor.

Shannon Beador

Aleksis ishte një kryesor RHOC Anëtar i kastit nga sezoni 5 deri në sezonin 8, përpara se të largohej nga shfaqja në 2013. Shannon iu bashkua serialit Bravo në 2014, dhe nuk ka ndërvepruar me të Aleksis në kamera.

Në një kthesë të mëparshme, Alexis’ ish-burri, Jim Bellinopaditur Shannon dhe veteran i RHOC, Gjyqtari Tamrapër shpifje pas ndarjes së tij nga Aleksis.

Alexis Bellino dhe Jim Bellino - RHOC

ne vitin 2018, Bellino, 61, i akuzuar Shannon dhe Tamra duke bërë komente shpifëse për biznesin dhe ndarjen e tij ndërsa shfaqej në podkastin e Heather McDonald’s, “Juicy Scoop”. Shannon dhe Tamra mohoi të gjitha akuzat për sjellje të pahijshme. Shannon pretendoi se komentet e saj nuk shpifnin personalisht Bellino ose të dëmtojë marrëveshjet e tij të mundshme të biznesit.

Shannon është absolutisht i shkatërruar që Gjoni do të kalonte kohë me Alexis, duke e ditur se sa dhimbje dhe qindra mijëra dollarë i shkaktoi asaj padia që ish-burri i saj ngriti”, tha një informator për Page Six, muajin e kaluar.

Jim Bellino

Shannon dhe Alexis’ viçi i kaluar u ringjall pas Shannon u dëgjua “kurvëri” për të RHOC alum “për njerëzit e tjerë afër” vetëm disa orë më parë BDI-ja e saj shtator/ goditi dhe vrapoi arrestimin. Një spiun i TMZ e pretendoi këtë Shannon ishte dissing Aleksis ndërsa pinte me shokun, Steve Muller, në restorantin e Newport Beach, California, A Restaurant.

Alexis Bellino

Aleksis më vonë i tha TMZ – “Shannon dhe nuk kam ndërvepruar atë natë, por më trishton shumë kur mësova se ajo mund të ushqejë ndjenja negative ose pakënaqësi ndaj meje, pasi nuk isha i përfshirë në e Jim Bellinos padi kundër Shannon.”

Alexis Bellino

Burimi i prizës u gris Aleksis për “vrapimin në shtyp”.

Shannon nuk ishte as në shfaqje me Aleksis dhe nuk ka qenë gjë tjetër veçse i sjellshëm me të,” shtoi insajderi. “Aleksis është padyshim i dëshpëruar për t’u rikthyer në shfaqje dhe po përdor Shannon për të bërë atë.”

Sniçi pretendoi se situata ka treguar Shannon sa “fama e uritur” Gjoni është, dhe se ai ndoqi marrëdhënien e tyre “për të qenë në qendër të vëmendjes”.

Alexis Bellino dhe Shannon Beador

Muajin e kaluar, burimet i thanë Radar Online se Shannon do të ishte në gjendje të lundronte në xhirimet e sezonit 18 edhe me Aleksis në përzierje, sepse ajo i njeh se miqtë, konkretisht Vickido ta kishte mbrapsht.

“Unë mendoj se ajo ka mjaft aleatë në atë shfaqje,” tha një burim i brendshëm, duke shtuar – “Sidomos nëse ata sjellin Vicki (Gunvalson) mbrapa.”