Vicki Gunvalson

Klea

Vicki Gunvalson kërkon drejtësi pasi u përdor dhe u tradhtua nga gjyqtari Tamra!

Vicki Gunvalson kërkon drejtësi pasi u përdor dhe u tradhtua nga gjyqtari Tamra!

Vicki Gunvalson po synon Gjyqtari Tamra përpara paraqitjes së yllit të Bravo në sezonin e dytë të Tradhtarët.

Vicki Gunvalson

Ish më të mirat dhe Amvise të vërteta të Orange County bashkë-yjet shkuan në atë në X pas Vicki Gunvalson goditi atë e Tamrës roli i ri ishte një përshtatje “perfekte”.

Te merkuren, Vicki riprodhoi një promo për reality show-n Peacock, “Tradhtarët”, e cila Tamra postuar fillimisht më 22 dhjetor.

Gjyqtari Tamra

Ajo shtoi komentin – “Shfaqje perfekte për ju!!!!”

Tamra kishte shkruar – “Nuk doni ta humbisni këtë – tre javë nga premiera e sezonit të dytë #TheTraitorsUS. Shihemi më 12 janar në @Peacock.”

Gjyqtari Tamra

Tamra goditi përsëri pasi zbuloi Vicki-t hije me majë, duke ripostuar mesazhin së bashku me një rikthim të rastësishëm.

“Faleminderit. Jam i nderuar të jem në një reality show fitues të Emmy-t me disa nga emrat më të mëdhenj në industri”, shkroi ylli i realitetit, duke treguar për fitimin e fundit të shfaqjes Emmy për Outstanding Casting për sezonin e tij debutues.

Tamra Judge dhe Vicki Gunvalson

“Më falni, nuk e morët thirrjen,” vazhdoi ajo.

Tamra shtoi me hije – “Më mirë fat herën tjetër.”

Gjyqtari Tamra

Tamra, 56, do të shfaqet së bashku me Larsa Pippen, Phaedra Parks, Shereé Whitfield dhe yje të tjerë të pascript për Sezonin 2 të serialit Peacock. “Tradhtarët” paraqet yjet e realitetit televiziv që konkurrojnë në një lojë misterioze vrasjeje të zhvilluar në një kështjellë të Skocisë. Anëtarët e kastit sfidohen të mashtrojnë njëri-tjetrin në mënyrë që të fitojnë një çmim në para në fund të konkursit.

Gjyqtari Tamra

Viki, 61, nuk iu kërkua të konkurronte në shfaqje dhe as anëtarja e tretë e ish grupit të vajzave, “Tres Amigas”, Shannon Beador.

Vicki dhe Shannon zbuloi se një përçarje i dha fund bashkëpunimit të tyre Tamra në fillim të kësaj jave, kur dyshja njoftoi një turne komedi mbarëkombëtar – pa Tamra në përzierje. Treshja origjinale u shfaq në shfaqje të ndryshme live gjatë verës dhe vjeshtës së 2023.

Gjyqtari Tamra

Tamra dhe partneri i saj i podcast-it “Two Ts in a Pod”, alumi i “Real Housewives of Beverly Hills”, Teddi Mellencamp, kohët e fundit njoftuan se do të organizonin shfaqjen e tyre live. Vicki hodhi hije në koncertin e ardhshëm të mikut të saj duke ripostuar një Story në Instagram të një fansi të pakënaqur që shprehej Tamra dhe Tedi-t podcast.

Gjyqtari Tamra

Në mbishkrimin e fansit shkruhej: “Dy vrima T nuk kanë asgjë në @shannonbeador, @vickigunvalson dhe @dougbudin Live! Ne e dimë se cilën shfaqje do të shikojmë…”

Te dielenTamra u përgjigj duke postuar një pamje të ekranit të Vicki-t postoni në X, duke shkruar—“Shoku im, shpirti im binjak, motra ime, gomari im. #RHOC.”

Shannon Beador

Tamrai cili aktualisht luan në RHOC së bashku Shannonmë vonë u tha fansave dhe ndjekësve se rënia Vicki dhe Shannon nga grupi i saj i miqve u ndje sikur ajo “sapo mori hale më të madhe të jetës sime”. Ajo shtoi se ndihej “aq e lehtësuar” pasi ndërpreu lidhjet me ish-shoqet e saj.

Gjyqtari Tamra

Tamra zbuloi se ajo ishte ndarë Shannon gjatë një interviste në nëntor me “Access Online”.

“Ne patëm një konflikt,” i tha ajo gazetës.

Ajo tregoi se dyshja “kishin një mosmarrëveshje përpara Ditës së Falënderimeve”.

Tamra, e cila nuk dha asnjë detaj shtesë, e ngacmuar—Ka qenë një nga ato gjëra që kur e kam njohur.»