Vicki Gunvalson jep një përditësim mbi marrëdhënien me Michael Smith

Klea

Vicki Gunvalson jep një përditësim mbi marrëdhënien me Michael Smith

Vicki Gunvalson ka kaluar nga ndarja e saj me ish të fejuarin Steve Lodge. Ajo ka qenë me biznesmen Michael Smith për më shumë se një vit. Unë mendoj se është ndoshta e sigurt të thuhet se Tank-i famëkeq i Dashurisë së Vicki-t është i lidhur plotësisht.

Alumet e Real Housewives të Orange County bënë një pushim në fund të verës me Michael dhe një çift tjetër në vendin e saj të lumtur, Puerto Vallarta, Meksikë.

Më 4 shtator, Vicki ndau një sërë fotografish nga udhëtimi i saj në Instagram Stories. Pyes veten nëse ata vizituan Andale’s ndërsa ishin atje. Të gjithë e dimë se si Vicki-t i pëlqen të “përpijë” dhe të kërcejë në bar pas disa gotave tequilla.

Foto nga PV

(Instagram Stories/Vicki Gunvalson)

Çifti pozuan në Casa Kimberly, një hotel luksoz i krijuar kur u bashkuan shtëpitë e dikurshme të Elizabeth Taylor dhe Richard Burton. Vicki dhe e dashura e saj rikrijuan me gëzim një statujë të një burri dhe një gruaje të përqafuar në oborrin e hotelit. Po marr dridhje “Unë jam mbreti i botës”.

Ata ndanë gjithashtu një foto të tyre duke pozuar së bashku në një ballkon me çatitë me pllaka të kuqe të Meksikës në sfond.

(Instagram Stories/Vicki Gunvalson)

Vicki më vonë ndau një fotografi të grupit duke pozuar në një ballkon me pamje nga perëndimi i diellit pas tyre, me titullin: “Çfarë udhëtimi i mrekullueshëm!” Ajo postoi gjithashtu një foto të saj dhe Michael duke ecur nëpër një rrugë me kalldrëm të kapur për dore. Fotoja e dytë ishte titulluar, “Shëtitja në qytetin e vjetër pas darkës”.

Një përditësim i marrëdhënieve

Disa muaj përpara se të niste udhëtimin në Meksikë, Vicki tregoi se ajo dhe Michael tani jetojnë në të njëjtin shtet. “Ai sapo u kthye nga Teksasi… [and has] një vend këtu”, njoftoi ajo në qershor.

Me sa duket, Vicki ushtroi pak presion duke nxitur lëvizjen. “Mund të më është dashur ta pyes atë,” pranoi ajo. Sigurisht, ajo e bëri.

Edhe pse ata nuk jetojnë së bashku, Vicki është e sigurt se kjo do të ndodhë “përfundimisht”, për sa kohë që marrëdhënia e tyre vazhdon të rritet. Ajo thotë se për momentin “po e merr ngadalë”.

Mirë për të. Ajo ka një histori të zgjedhjes së djemve me hije. Për hir të saj, shpresoj që ky të jetë një portier. Sa kohë mendoni se do të kalojë para se ajo të flasë me të që ta lejojë të blejë unazën e saj të fejesës? Koha do të tregojë.