Shannon Beador kërkon trajtim pas incidentit të BDI-së;  Vazhdon turneun me Tres Amigas

Klea

Vicki Gunvalson i drejtohet BDI-së tronditëse të Shannon Beador dhe arrestimit me goditje dhe vrap!

Vicki Gunvalson i drejtohet BDI-së tronditëse të Shannon Beador dhe arrestimit me goditje dhe vrap!

Vicki Gunvalson drejtuar Shannon Beador’s BDI dhe arrestimi vrapues gjatë një interviste me Access Hollywood javën e kaluar.

61-vjeçari Amvise të vërteta të Orange County OG diskutoi rrethanat që çuan në episodin shqetësues dhe tregoi se si ajo, Shannon, dhe Gjyqtari Tamra po rregullonin turneun e tyre të komedisë “Tres Amigas” pas incidentit.

Gjyqtari Tamra

Vicki Gunvalson tha për shfaqjen në “Houswives Nightcap” – “Ne po shkojmë fuqishëm”. Ajo shtoi: “Ne kemi shitur më 16 nëntor. Tani ata hapën datën 15.”

Vicki Gunvalson

Vicki Gunvalson u zotua se akti do të ishte akoma shumë zbavitës pasi treshja e përshëndes i matur mes një vendimi për të zhvendosur fokusin e emisionit larg alkoolit.

“Ne do t’i korrigjojmë pak disa nga fjalët, por në përgjithësi, ne po argëtohemi, vajzat dhe unë… Duhet t’i korrigjojmë pak disa nga këngët. Ne do të përfshijmë atë që sapo ka ndodhur, por do të jetë në rregull sepse njerëzit pinë, njerëzit mund të argëtohen,” shpjegoi ajo. “Thjesht nuk merresh kurrë pas timonit. Ne do të bënim një shfaqje gjatë BravoCon dhe thjesht nuk funksionoi. Ne do të bëjmë një shfaqje festash… Do të jetë qesharake.”

Vicki Gunvalson

Tifozët e dinë këtë Vicki u shfaq për filma gjatë sezonit të përfunduar së fundmi, pas daljes së saj pas sezonit 14. Vicki zbuloi se nuk do ta bënte më, pavarësisht se e godiste atë me zonjat. Ajo pranoi se paraqitjet e saj në sezonin 17 ishin “të lehta” sepse ajo nuk ishte e përfshirë në ndonjë dramë. Ajo gjithashtu tha se kastigu për sezonin 18 kishte nisur tashmë.

“Isha në “Coto Club” një natë tjetër dhe kjo vajzë ishte si… “Mendoj se do të ndeshem me amvisat” … dhe i shoqi tha: “Ne kemi një jetë normale”. Unë jam si, ‘[You] ndoshta nuk do të zgjidhet’”, tha ajo. “Ata janë gjithmonë duke intervistuar për fytyra të reja, të freskëta dhe kjo është pjesa e vështirë për mua, që kam ende një jetë përpara”.

Shannon Beador

Vicki pohoi se “ka ende shumë [her] majtas” që ajo do të donte ta ndante me të RHOC shikuesit, duke përfshirë përditësimet që përfshijnë fëmijët e saj, Briana Culberson dhe Michael Wolfsmith.

Vicki Gunvalson

Ajo tha: “Ne jemi njerëz të mirë dhe kemi dramë. Ne kemi kaos”, por sqaroi se ajo nuk do të ishte në bord me një rol “mik”.

“Unë nuk do të jem i hapur. Është e gjitha brenda ose asgjë… [And] do të duhej të ishte në kushtet e mia dhe kjo do të thotë gjithashtu financiarisht. Unë nuk do të kthehem poshtë. Unë u largova në një numër të caktuar. Ose e ktheni atë numër ose çfarë rëndësie ka?” Vikthashe. “Unë nuk kam nevojë për ta aq sa ata kanë nevojë për mua. Duhet të ketë një zë arsyeje dhe një biznesmene të fortë dhe të suksesshme që mund të argëtohet ende.”

Vicki Gunvalson

Ajo shtoi – “[Season 17] nuk ishte e drejtë. Ishte diçka që kam krijuar dhe po hyj si një zonjë e vjetër? Unë nuk do ta bëj këtë. Ishte si: ‘Pse nuk jam me kohë të plotë?’ Ju dëshironi të më përdorni për gjëra.”

Profesionistja e sigurimeve tha se ajo ishte jashtë loje gjatë sezonit 17, kështu që ajo u largua nga të gjitha dramat.

“Nuk e dija pse të gjithë ishin kaq të zemëruar Heather kështu që unë nuk mund të kërceja në bandwagon dhe më pëlqen Heather kështu që për mua ishte si ‘Pse do të isha krah këtij apo atij personi? Nuk e di se çfarë ndodhi”, shpjegoi ajo. “Unë do të qëndroj përsëri për veten time nëse diçka po vjen tek unë që nuk është e vërtetë, por nuk mund të mbroj dikë kur nuk e di se nga vjen … Ishte e pakëndshme.”

Vicki Gunvalson

Vicki peshonte e Shannon-it BDI, duke vënë në dukje se shoqja e saj ishte përgjegjëse për sjelljen e saj edhe nëse ajo mund të jetë ndikuar negativisht nga ish-i i saj, John Janssen.

“Nuk është përgjegjësi e Gjonit nëse ajo pi shumë. Është përgjegjësi e saj”, tha ajo. “Shannon është përgjegjëse për atë që fut në trupin e saj. Shumë njerëz duan të fajësojnë Gjonin… Në fund të fundit, Shannon piu, hipi në makinë dhe ngiste. Ajo e di që ishte gjëja e gabuar për të bërë.”

Shannon Beador

Muajin e kaluar, Shannon po udhëtonte drejt një restoranti për të marrë telefonin e saj kur ajo përplasi makinën e saj në një dupleks Newport Beach, Kaliforni, ndërsa ishte nën ndikim.

“Shannon kishte qenë jashtë me miqtë dhe mund të kishte pasur një shumë dhe më pas shkoi të provonte të gjente telefonin e saj, mendoi se e la në restorant kështu që hipi në makinën e saj sepse nuk mund të telefononte një Uber për të gjetur telefonin e saj sepse ajo nuk e kishte telefonin e saj,” Vicki shpjegohet. “Ishte një vendim shumë për të ardhur keq, i shpejtë, i gabuar dhe ajo po e zotëron atë, ajo do të marrë përgjegjësinë e plotë.”

Ajo shtoi – “Ajo tashmë ka bërë kthimin e plotë me murin e vogël të kopshtit që goditi dhe unë jam shumë krenare për të. Unë i thashë: ‘E dini çfarë? Aksidentet ndodhin. Ky është një aksident. Ju merrni pronësinë e kësaj. Ju merrni përballë saj. Dhe ajo po i bën të gjitha këto… Ajo po thotë plotësisht, ‘Kam ngatërruar’”.