Kelly Dodd

Klea

Veterani i ‘RHOC’ Kelly Dodd akuzon gjykatësin Tamra për dështimin në mbështetjen e Shannon Beador pas arrestimit të BDI-së

Veterani i ‘RHOC’ Kelly Dodd akuzon gjykatësin Tamra për dështimin në mbështetjen e Shannon Beador pas arrestimit të BDI-së

Kelly Dodd ka rënduar mbi ish Amvise të vërteta të Orange County bashkë-yll, Shannon Beador’s Arrestimi i fundit i BDI-së dhe pretendoi se jo të gjithë miqtë e saj e kanë mbështetur.

“Më duhet të themVicki Gunvalson është një mik shumë i mirë në këtë kohë për të,” Kelly tha gjatë episodit të së martës në emisionin e saj “Daily Smash” në YouTube.

Gjyqtari Tamra

Kelly47, shtoi me gisht – “Tamra [Judge]jo aq shumë.”

Kelly gjellë që Viki, 61, kishte plane për t’u lidhur me Shannon gjatë një vakt në të ardhmen e afërt, duke shtuar se ajo vetë kishte hedhur speca të mbushura dhe një lazanja në shenjë mbështetjeje për ish-shokun e saj.

“Është thjesht zemërthyese,” Kelly shtoi, duke sqaruar se ndërkohë që ajo nuk “e fali” e Shannon-it veprimet, ajo ende besonte se meritonte “hir në këtë kohë”.

Kelly Dodd

Kelly nuk ofroi detaje shtesë se përse e besonte këtë Tamra, 56, nuk kishte ardhur për nënën e tre fëmijëve.

Shannon u arrestua të shtunën pasi ajo hyri në një shtëpi në Newport Beach, Kaliforni ndërsa ishte e dehur, më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ajo vazhdoi të parkonte në mënyrë të çuditshme makinën e saj në mes të rrugës përpara se të dilte për të shëtitur qenin e saj, ndërsa policia mbërriti. Ajo ishte dënuar për dy kundërvajtje, alkool i BDI-së dhe goditje me vrap. Makina e saj u sekuestrua më pas në kuadër të hetimeve të policisë.

Kelly Dodd

e Shannon-it avokati lëshoi ​​një deklaratë të hënën, ku thuhej: “Kam kaluar mjaft kohë me të Shannon dje. Ajo është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm, dhe Shannon është e gatshme të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Gjyqtari Tamra

Shannon ende nuk ka folur për arrestimin, por të hënën, Tamra zbuloi se po “dridhej” pasi dëgjoi për incidentin e frikshëm.

“Çdo anëtar i kastit po më dërgon mesazhe me tekst. Unë as nuk e di nëse është e vërtetë.” Tamra tha gjatë episodit të së hënës të podcast-it të saj “Two Ts in a Pod”, të cilin ajo e drejton bashkë me Teddi Mellencamp.

Shannon Beador

Tamra ndau me të cilin foli Shannon të dielën, një ditë pas aksidentit.

“Ndjehem sikur do të spërkatem”, “Amvise të vërteta të Orange County” tha ylli të hënën.

“Në fillim, nuk mendova se ishte e vërtetë,” vazhdoi ajo. “Kam biseduar me Shannon dje, ajo nuk më tha asnjë fjalë – asgjë.

Shannon Beador

Gjyqtari Tamra kujtoi se Shannon ishte veçanërisht “i heshtur”, në një telefonatë konferencë për projektin e tyre, “Tres Amigas”, i cili përfshin bashkë-yll, Vicki Gunvalson.

“Ajo tha, ‘Kanë qenë disa ditë të vështira’ dhe kjo është gjithçka që më tha ajo.” Tamra tha për yllin e saj të luftuar. “Gjithçka që po shoh është ajo që është në shtyp. Jam i tronditur.”

“Kjo po ndryshon jetën,” shtoi ajo. “Ndihem keq për të dhe jam i lumtur që askush nuk u lëndua.”

Shannon Beador

Amvisat e vërteta të Orange County transmetohet të mërkurën, në orën 20:00 ET, në Bravo.